Xiaomi Pocophone F1

Konec

Guru
Izključen uporabnik
22. avg 2007
1.924
753
113
GO rica
Včeraj sem ga mučil in pripravljal več kot pol dneva in zvečer sem imel še 35% baterije. Če sem toliko uporabljal prejšnjega LG je bilo konec po par urah. Sicer pa mi 30 ali 40 € več za nakup na Mimovrste ne predstavlja nekega problema ,če pride do okvare bo stvar bistveno enostavnejša kot nakup iz kitajske .
 

geronimo

Fizikalc
9. sep 2007
2.442
73
48
No ja, moj je še na poti, na gearbest je bil 206€, na mimovrste je isti model 295€. Sam sem naročil že kar nekaj telefonov iz kitajske, pa razen poškodb zaradi padca, še ni bilo okvar. Ampak že ko kupim vem, da lahko da bo že čez par mesecev fuč, zato je tudi to najdražji dosedaj.

Tudi s kodo za 10% popusta, ki ni več veljavna -- popravek -- do 24.9. imajo 10% popust, je razlika v ceni še vedno taka, da sam osebno raje naročim iz kitajske.
 
Nazadnje urejeno:

milos621

Pripravnik
29. apr 2008
913
10
18
No ja, moj je še na poti, na gearbest je bil 206€, na mimovrste je isti model 295€. Sam sem naročil že kar nekaj telefonov iz kitajske, pa razen poškodb zaradi padca, še ni bilo okvar. Ampak že ko kupim vem, da lahko da bo že čez par mesecev fuč, zato je tudi to najdražji dosedaj.

Tudi s kodo za 10% popusta, ki ni več veljavna -- popravek -- do 24.9. imajo 10% popust, je razlika v ceni še vedno taka, da sam osebno raje naročim iz kitajske.

kako pa je zdaj s carino iz Gearbesta? Mora biti EU skladišče ali je lahko kitajsko/HK?
 
Nazadnje urejeno:

geronimo

Fizikalc
9. sep 2007
2.442
73
48
kako pa je zdaj s carino iz Gearbesta? Mora biti EU skladišče ali je lahko kitajsko/HK?

Doplačaš (oz je lahko tudi free) za EU priority line shipping, pa načeloma gre mimo carinske pošte. Kao prvo pošljejo v UK, kjer so malo manj dosledni glede preverjanja in potem od tam naprej. Imaš že tukaj teme, kjer so uporabniki potrdili, da je prišlo mimo, sam sem 2x naročil in je prišlo bp.
 

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.774
2.662
113
Če izbereš Priority Line je velika verjetnost da ne boš plačal nič (jaz do sedaj še nisem), samo garantiral ti ne bo nihče. Jaz bi vzel na honorbuyu prek EU Warehouse Express, kjer sigurno ni nič dodatno za plačat, pa še v parih dneh dobiš. Sam sem na žalos šele po oddaji naročila na GB videl njihovo ponudbo.
 

damirj

Guru
9. maj 2012
4.836
2.089
113
Ima pa večjo baterijo in mogoče za nekoga boljše ohišje, izhod za slušalke, FM radio, IR, stereo zvočnik, etc..
 

milos621

Pripravnik
29. apr 2008
913
10
18
Smo imeli doma enega Xiaomija, kuplenega na Honorbuy. Je šlo steklo (digitzer) in ga tu niso hotel vzeti v servis. Kaj ti potem pomaga da prišparaš nekaj 10 EUR če nimaš garancije, servisa...
 

geronimo

Fizikalc
9. sep 2007
2.442
73
48
Xiaomi je tretji ali četrti največji proizvajalec telefonov, včasih sem kupil še kaj drugega iz kitajske, sedaj samo še Xiaomi. Pri količini telefonov, ki jih prodajo, si lahko prepričan, da ne delajo klumpa. Operaterji ga ne prodajajo, ker uradno še ni prisoten v Sloveniji.
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.671
1.587
113
Pusti ti hobotničarja, to je samo še ena njegova izjava, ki z realnostjo nima dosti skupnega.
Res je, da xiaomi ni biser kakovosti, je pa vseeno precej boljši od samsunga, ki stane duplo od kitajca. No tega korejskega šrota pa se zaenkrat proda na svetu največ .

Kar je še najbolj zanimivo na tej lestvici je dejstvo, da prva mesta zasedajo kitajci

1535442060537.png