Xiaomi Pocophone F1

amacar

Majstr
29. apr 2010
4.117
444
83
Meni je šel mi8 bp mimo carine iz BG - priority line. Sem pa čakal 1 mesec. Mogoče bi rajši dal 20-30€ zraven pa ga iz EU naročil, se je kar vleklo čakanje, p odrugi strani pa se mi ni mudilo, sem še imel ok stari telefon.
 

Navid

Majstr
3. dec 2007
249
257
63
A je možno imeti takšno izbiro tem, pri tem da regija ni nastavljena na Indijo?
 

amacar

Majstr
29. apr 2010
4.117
444
83
Švica menda podpira teme izmed evropskih držav. Drugače pa še kakšen singapur...
 

Carlito149

Pripravnik
18. apr 2008
978
0
16
Danes dobil pocota, ki bo zamenjal iphone 7. Do sedaj sem zadovoljen. Edino fotke bi lahko bile malo boljse.
Katero regijo imate nastavljeno in kaksne so potem razlike zaradi tega?
 

Navid

Majstr
3. dec 2007
249
257
63
Danes dobil pocota, ki bo zamenjal iphone 7. Do sedaj sem zadovoljen. Edino fotke bi lahko bile malo boljse.
Katero regijo imate nastavljeno in kaksne so potem razlike zaradi tega?

Za kamero uporabljaj oz. si inštaliraj GCam, bodo fotke veliko boljše, manj blurane in z manj šuma. Sam uporabljam regijo Italy oz. Spain, ker omogočata face recognition.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Primozb

futuristic

geđet frik
Osebje foruma
13. jul 2007
7.842
602
113
Edino fotke bi lahko bile malo boljse.
Meni se pa zdi da dela prav ql fotke. Ok, nima optične stabilizacije posledično ga moraš bolj bolj mirno držat, če je manj svetlobe ampak kar se pa kvalitete fotk tiče je pa super.

In tudi DXOMark ima 92 za fotke:
Capturing still photos, the device achieved a Photo score of 92 points, with its key strengths being excellent autofocus performance, nice flash pictures, and pleasant color in all tested conditions. Exposure is generally accurate when shooting both indoors and outside; and the Pocophone is capable of nice overall results in well-balanced lighting conditions, with high levels of contrast, accurate white balance, and pleasant color.
https://www.dxomark.com/xiaomi-pocophone-f1-camera-review/

Pa blind test tudi ne laže:
Xiaomi’s POCO F1 nearly wins a blind smartphone camera comparison of 16 devices
https://www.xda-developers.com/xiaomi-poco-f1-blind-camera-comparison/

Po moje je bolj fora v temu, da ker je telefon poceni, folk avtomatično sklepa da mora biti slabši od ostalih dražjih...
 
  • Všeč mi je
Reactions: Primozb
22. jul 2007
12.756
1.288
113
123
Ocenjevanje slik preko Twiterja in Instagrama na telefonu ni ravno neka referenca, sicer Pocotu manjka do best B/B edino NFC.
 
  • Všeč mi je
Reactions: tobacco

srv

Fizikalc
27. avg 2008
1.488
29
48
Kdo se je spomnil BB kategorije :) Kar je zame BB za Franclna ni, etc.

GSMA in podobni, YT vlogerji pa še manj, itak nimajo nobene kredibilnosti.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.257
5.813
113
pri taščici
Zdaj pa lahko tudi jaz začnem jambrat nad tem telefonom. ;)
No prvi dan bom še tiho, upam da se dolgo. Se
navajam na odklepanje s PO zadaj.
Edit: WL polnjenje bom pogrešal, ampak to sem vedel pred nakupom. Spet bom kabel vtikal....
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: Primozb

Navid

Majstr
3. dec 2007
249
257
63
Zdaj pa lahko tudi jaz začnem jambrat nad tem telefonom. ;)
No prvi dan bom še tiho, upam da se dolgo. Se
navajam na odklepanje s PO zadaj.
Edit: WL polnjenje bom pogrešal, ampak to sem vedel pred nakupom. Spet bom kabel vtikal....
PO odklepanja se ti v bistvu ni treba navadit, če imaš na voljo boljšo alternativo face unlock.