Windows Phone 10

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.367
229
63
Kras
www.mtl.si
Meni zadnji produkcijski build ne ugaša ekrana več, ko sem klical. To je bilo občasno in res upam, da so to rešili s tem in ni le slučajnost.
Mi je pa včeraj čez dan požrlo le 18% baterije, ampak verjetno zato, ker je telefon bolj počival kot kaj drugega.
smile-1.gif
 

forgot1

Fizikalc
7. feb 2010
1.598
67
48
Po zadnji posodobitvi ne dela "Označi kot prebrano" v Action centru.
Oz. se da kliknit in izgine v action centru, ostane pa neprebrano.

Se to kje nastavi ali je bug ?

LP
 

branci

Pripravnik
8. feb 2011
125
0
16
a ima kdo ta problem z lumio 950, večkrat se mi zgodi da na ko pritiskam tipko za zagon se mi nikakor ne zažene, torej prikaže začetni zaslon da bi lahko telefon odklenil, pritisnes 2x, 3x se in se ura prižge, spet pritisnes 2x, 3x in se ura ugasne,vcasih je potrebno 15, 20 pritiskov da lahko odklenem telefon, tudi med dohodnim klicem se zgodi, saj ne da me moti sam se bojim za telefon ker enkrat ko me bo razf.... bom vzel hamer in ......
 

mr_

Guru
20. sep 2007
8.948
2.414
113
Meni se to vsake toliko casa zgodi.
Ko pritisnes se ne zbudi, pol pa se veckrat stisnes in ni nic...moras pa le enkrat stisnit in pocakat, da se zbudi, ker vse tisto stiskanje za telefon dejasnko pomeni on, off, on, off itd. Ko se koncno zbudi, pa ne deluje avtomastka nastavitev svetilnosti oz. je zaslon zelo temen, verjetno na najnizji stopnji. Verjetno je kaj s senzorjem svetlobe. Enkrat mislim, da se je stvar sama uredila, dvakrat pa reset.
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.881
5.160
113
Citat:
Uporabnik mtl pravi:
Iz verzije v verzijo je slabše.
ne slabše ampak vedno večja katastrofa.
Zadnjih par rednih updejtov na 640xl je postal fotoaparat neuporabn, ker sl slike ne shrani, al piše saving dokler ne nardiš soft reseta ali pa shrani sliko kot neki thumbnail format. sesuva se vsaka aplikacija vsake tolko. Loading... non stop.
Naj grejo lepo v [cenzura]. Prva verzija 10-ke ki je bila polna bugov je delala bolj stabilno. Ma kaj bolj stabilno svetlobna leta bolj stabilno.
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.342
676
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Uporabljas microSD kartico? Ce da, si jo mogoce ze probal formatirati... ali celo zamenjati... Velikokrat je krivec za sesuvanje ravno pomnilniska kartica ... sploh pri takih zadevah, kjer se obesi pri shranjevanju in podobno...
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.342
676
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Pomnilniska kartica vseeno lahko povzroca probleme ... probaj... Jaz tudi nisem verjel, ko je mami jamrala, da ji skoz neki nagaja... pa sem ji nastavil, da so vsi programi namesceni v pomnilniku aparata... na kartico so se shranjevali samo posnetki, glasba in podobno... Ko sem kartico vzel ven, preskopiral podatke na racunalnik, formatiral kartico in kopiral podatke nazaj, so problemi izginili... cez cas, ko so se spet zaceli problemi, sem postopek ponovil...
smile-1.gif
 

mckmck

Fizikalc
20. mar 2013
524
199
43
Sedaj ne vem ali ne uporabljam toliko telefona ampak jaz na 950tki sploh problemov nimam katere opisujete...
 

mr_

Guru
20. sep 2007
8.948
2.414
113
Mislim da je vecja sansa tukaj za odgovor...

Torej ustvaril sem si racun na banki d26.com, debata v ekonomskem koticku, in sem poskusil se logirat preko wp10 v edgu. Tam pa me flikne v android trgovino, naj instaliram app. Poskusil sem z odpiranjem v desktop mode-u, isto.
Seveda stvar ni pomembna, ampak ce bi bilo mogoce nekako odpret bi bilo vseeno fajn.
 

PaviGFY

Pripravnik
13. dec 2011
407
3
18
Citat:
Uporabnik mckmck pravi:
Sedaj ne vem ali ne uporabljam toliko telefona ampak jaz na 950tki sploh problemov nimam katere opisujete...
Tudi pri meni brez problemov. Če pa nalagate insider verzije, ne jokat.