Window mobile in bljižnice?

badguy777

PDA maher
22. jul 2007
4.478
0
36
MB Okoliš
Res se rekel, da nebi rad mel programov,ki bi laufali v ozadju.

To pa je samo plugin, nima niti bliznjice v programs in zelo malo rama porabi, ker vidim ko se automatsko zazene ob vklopu. To kar vidis je to to. Ista zadeva kot HTC plugin (ki je pri nbd rom-ih), ki vsebuje tudi bliznjice, ki pa niso nastavljive. Dejansko je dodatek k temi. hehe Super fajn dela.
wink-1.gif




V bistvu sem ugotovil, da bliznjice kar tako na namizje ne mores dat, lahko pa uporabis taksen plugin ali programje.
stupid-1.gif




Prednost tega plugina je, da ima dejanske ikone od programov, da jih premikas levo/desno/gor/dol itd.in ne kar neke, kot htc cube.

Našel pa sem ga v enem packu , kjer so ble ikone, skin, tema, plugin in še ena zadeva za celoten iphone izgled. Uporabljam pa samo omenjen dodatek. lp
 
Nazadnje urejeno:

Jodlar

Pripravnik
20. jul 2007
742
0
16
Kako pa to (plugin.rar) spravim na napravo (FS Loox N560). Ob dvokliku (na PC-ju) napiše ... unknown format or damaged ...?
 

pep

Pripravnik
21. avg 2007
393
24
18
Sicer upam da je lažni alarm, vendar meni antivirus ponori, ko hočem odpret to tvojo povezavo
frown-1.gif

Ali lahko napišeš, kako se imenuje ta tvoj plugin, da ga lahko morda poiščem drugje?
Hvala in LP...
 

badguy777

PDA maher
22. jul 2007
4.478
0
36
MB Okoliš
Plugin je fajl v .cab formatu. Se prenese nekam na spominsko ali telefon in se zažene preko file explorerja. Imenuje pa se cLaunch. Opažam pa, da se nena vedno zažene ob vklopu telefona, tako da moram včasih iti v nastavitve today screena in ga tam še enkrat potrdit. Ampak to je zame malenkost, glede na to, da imam zdaj na namizju vse pomembne aplikacije pripravljene za zagon.

Kateri antivirusni?? To je wiki upload. Virusi, lol . Vsaj tako je moje mnenje. lp
 

badguy777

PDA maher
22. jul 2007
4.478
0
36
MB Okoliš
Moja napaka. Sem uplodal pokvarjen .rar fajl. Ne me spraševat, ker ne vem , kako se je to lahko zgodilo.
confused-1.gif


Zdaj je link popravljen in preverjen.
cool-1.gif