Window mobile in bljižnice?

mlacar

Pripravnik
29. avg 2007
439
5
18
Živjo!

Zanima me kako lahko naredim na today screenu oz. na gumbu namenjenemu vklopu navigacije, da se bo prižgal TomTom??? Navigacijo sem samo prenesel na kartico in je ni bilo potrebno namestiti zato jo ni na seznamu za dodajo na gumb oz. meni?

Aha pa še nekaj, iščem en program za today screen, da bi mel gor velike ikonce in da je pregledno, ki bi jih lahko med vožnjo klikal brez palčke.


HVALA

LP
 

badguy777

PDA maher
22. jul 2007
4.478
0
36
MB Okoliš
Tudi mene zanima, kak se dajo na today screen. Drugače pa bližnjice narediš isto kot v namiznih winsih.Z explorerjem greš v mapo, kjer je program, se pomakneš na .exe fajl in narediš nov shortcut, ob tem pa te vpraša, kam naj jo doda. In tu ne vem, kam?!?!



Še nekaj > kako izbereš velikost ikonce, ker sem vide screenshote z različno velikimi bližnjicami od iexplorer , win media playerja itd..



5*
 
Nazadnje urejeno:

Drago

gps navigator
20. jul 2007
2.823
10
38
Stara Bučka
Tole je program za vaju.



Še slikca:

pocketplus.gif
 
Nazadnje urejeno:

MooNman

Pripravnik
5. avg 2007
148
0
16
malo tu malo tam
lahko nastaviš tako: settings -> personal ->today -> izbereš zavihek items -> odklukaš tomtom in daš ok

mislim da bi moglo delat saj tako imam jest nastavljeno
 

badguy777

PDA maher
22. jul 2007
4.478
0
36
MB Okoliš
Eh bad.. Se ne da brez kakega programa spravit bližnjice na Today?? Mi ne odgovarja... To samo upočasnjuje sistem.
Bom pogooglal, ko bom mel cajt, da vidim, če je kaka pametna rešitev.

@MooNman : Kar nekaj programov ima to možnost, samo nekaj dobrih pa ne. Zato sprašujem.
 

mlacar

Pripravnik
29. avg 2007
439
5
18
Citat:
Uporabnik MooNman pravi:
lahko nastaviš tako: settings -> personal ->today -> izbereš zavihek items -> odklukaš tomtom in daš ok

mislim da bi moglo delat saj tako imam jest nastavljeno

Če ga instaliraš ja, če ga pa samo kopirš na kartico brez istala pa ni v meniju bljižnice.
 

mlacar

Pripravnik
29. avg 2007
439
5
18


Iščem neki v tem stilu, samo tuki je potreno že nov rom gor dat, ki pa žal ni narejen za moj telefon...
24651-pc_capture6.jpg
 

Priponke

  • 24651-pc_capture6.jpg
    24651-pc_capture6.jpg
    9,4 KB · Ogledi: 337
Nazadnje urejeno:

badguy777

PDA maher
22. jul 2007
4.478
0
36
MB Okoliš
Kaj imaš za en telefon?? To imam jaz na mojem qteku 9100 (aka htc wizard - nbd 8.2 rom). To je touchFlo od HTC novejših modelov (touch itd..) - kocka, ki jo s prstom sučeš levo/desno. Odpreš/zapreš z gor/dol. Mislim da je tudi za s200, pa tytn pa še za ker model. Poguglaj za touchflow cube in tvoj model.



pa btw To ni na today screenu, ampak moraš aktivirat. Jaz pa še vedno iščem rešitev za ikonce(kot na desktopu na domačem pcju) , da je tam pripravljena .
smirk-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

mlacar

Pripravnik
29. avg 2007
439
5
18
O2 orbit (htc p3300)!

Ševedno išče kako bi naredil, da bi lahko na gumb izbral tomtom. Tomtom je samo prenešen na kartico!
Kakšna ideja?

LP
 

badguy777

PDA maher
22. jul 2007
4.478
0
36
MB Okoliš
HTC Artemis maš ti po domače povedano na xda.
wink-1.gif



Zakaj ga pa nena zinštaliraš? Isto verzijo, magari.Pol pa boš mel v today nastavitvah opcijo za plugin.

[NEW ROM] Artemis Touch 1.0 WWE - (Full and Lite) - Full vsebuje tudi tuchflo z aktivacijo z dotikom.


Ta bi bil primeren.
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.873
5.143
113
Citat:
Uporabnik badguy777 pravi:


pa btw To ni na today screenu, ampak moraš aktivirat. Jaz pa še vedno iščem rešitev za ikonce(kot na desktopu na domačem pcju) , da je tam pripravljena .
smirk-1.gif

wisbar adwanced 2 + wisbar desktop plugin.
 

mlacar

Pripravnik
29. avg 2007
439
5
18
Šeeno zelo lahko uprašanje, kako izbrisati vse kontakte? Ne najdem da se j***š
smile-1.gif


Thx
 

badguy777

PDA maher
22. jul 2007
4.478
0
36
MB Okoliš
Sem že sprobal, pa ni nek user-friendly program. Polno je nekih nastavitev pa bližnjic -nepregledno. Pa nonstopmora laufat, da imam taki izgled. grem zdaj googlat
 

mlacar

Pripravnik
29. avg 2007
439
5
18
Citat:
Uporabnik mlacar pravi:
O2 orbit (htc p3300)!

Ševedno išče kako bi naredil, da bi lahko na gumb izbral tomtom. Tomtom je samo prenešen na kartico!
Kakšna ideja?

LP

Kdo ve?

Aja pa še to, kako se naredi hard reset?

LP
 

badguy777

PDA maher
22. jul 2007
4.478
0
36
MB Okoliš
Pri mojem se držita tipki za comm manager in kamero . Medtem ko ju držiš narediš soft reset s palčko.Tipki še kar drži, dokler se na zaslonu ne pojavi hard reset opozorilo.Nato pa samo potrdiš s tipko za klicanje (zelena).
 
Nazadnje urejeno:

maggio

Fizikalc
19. avg 2007
1.704
1
38
Lj-bežigrad
ali si rešil problem z bljiznico mene tudi zanima kako bi rešil enak problem
nočem pa nameščat raznih programov

l.p.
 

badguy777

PDA maher
22. jul 2007
4.478
0
36
MB Okoliš
Mislim, da sem našel fantastično zadevo.
cheer.gif


Čist mali in hudo lepi plugin, s katerim lahko nastaviš katerikol program na namizje, spreminjaš velikost ikone, če želiš ti piše spodaj ime programa itd. Ostalo še nisem pogledal.



Daj prosim naredi kaki screenshot, ker jaz ne znam z coolcapture. Kero je action gumb?? lol



plugin









Plugin pa samo nastavi v today nastavitvah.
cheer.gif
 
Nazadnje urejeno:

Drago

gps navigator
20. jul 2007
2.823
10
38
Stara Bučka
Zdaj te pa ne razumem. Nebi rad instaliral programov, pa jih instaliraš.
confused-1.gif




To z zadnje slike, ki ti je tako všeč, sem ti že zgoraj dal link. SPB Pocket plus ni samo za slikanice delat, ampak zna še kaj drugega. No ja, važno je, da si zadovoljen.
grin1.gif
 
Nazadnje urejeno: