WayteQ xTAB-50 GPS (Android)

heckler

Pripravnik
3. feb 2011
106
0
16
Novo mesto
Žal sem se prehitro veselil. narejen "update" naložen "primo" vendra signala satelitov ni. Sem hodil zunaj z napravico v roki (sosedje čudno gledajo ampak sowhat) vendra signala ni našel.

Kašna ideja, kako naprej?
 

heckler

Pripravnik
3. feb 2011
106
0
16
Novo mesto
najpreje je "avto zaznavanje sprejemnika GPS...", nato pa ta napis izgine in se pojavi "Iskanje signala GPS..." Če kliknem na satelit v levem kotu in pridem v GPS-informacije kjer je nevedeno Razpoložljivi sateliti:0.

Dodam naj še, da se v stolpičnem grafu v različnih stolpcih pojavljajo številke, vedar je vse rdeče.
 
Nazadnje urejeno:

heckler

Pripravnik
3. feb 2011
106
0
16
Novo mesto
Definitivno je po updejtu iskal signal na oknu 10 min, nato pa sem šel ven z njim in bil na odprtem cca 15 - 20 minut pa nič.
Je pa zadevica funkcinirala v soboto zjutraj na relaciji proti Krku (moram reč da je izredno hitra pri preračunavanju) ob prihodu sem jo izklopil, nato pa po nekaj urah ponovno vklopil, pa ni bilo nič več signala GPS.
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.321
657
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Po opisanem očitno satelite vidi, vendar se noče povezat..glede na to, da si zadevo posodobil za najnovejšim firmwerom, ki naj bi to napako odpravil, ne izključujem več niti možnosti, da naprava ni defektna...Probaj pred vklopom GPS sprejemnika izjključit wi-fi povezavo..
 

Zoho

Pripravnik
6. apr 2012
33
0
6
Pozdrav !

V mojem primeru, je bil po updejtu signal najden v cca 2 minutah. Moram pa rečt, da že pred updejtom nisem zasledil napak pri iskanju signala. Mogoče se zadeva razlikuje od naprave do naprave ?!
 

heckler

Pripravnik
3. feb 2011
106
0
16
Novo mesto
Dobil xtab s servisa, čudežo je pričel sprejemat satelite. Zanime pa me druga stvar in sicer GJK skin za Primo, ki je zelo uporaben, skoraj vrhunski, še posebno njegova spodnja orodna vrstica. Čeprav ga imam naloženega pod skin, ga ne morem aktivirati. Prosim za pomoč.
Zanimivo je to, da je, predno je šla mašinca na servis, le ta dalal.

PS Moram priznati, da sta tako spletna trgovina "Mojatr....." in servis "Waytek" prijazna in odzivna, zato njima vse pohvale.
 
Nazadnje urejeno:

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.321
657
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
GJ-AK skin ti na Android verziji Prima ni nikoli mogel delat...verjetno si pomešal. Delujejo le sheme. Zaenkrat še ni skinov za to verzijo, obstajajo le določene spremenjene branding datoteke, vendar zaenkrat še nisem nič testiral. Zdaj bo treba malo počakat, da skinerji "nabildajo" še android verzijo Prima in morda se bosta oba slavna skinerja GurJon in ArkoKo angažirala tudi za to verzijo.
smile-1.gif
 

Twister87

Pripravnik
14. avg 2009
481
0
16
36
btw, kako naj ugotovim, ce je wayteq xtab-50 posodobljen na najnovejso verzijo? katera verzija sploh je najnovejsa?
 

heckler

Pripravnik
3. feb 2011
106
0
16
Novo mesto
Wayteq Xtab s Primo 2.0, kartami NQ Q1 2012 s FTR preizkušen na relaciji Ljubljana - Sonneberg in nazaj. Mašinca dela zelo lepo, hitro se odziva na vse spremembe (zraven je bil še X990), je pa res, da se precej greje, Sama baterija brez napajanja dela slabi 2 uri. Skoraj popolna, ko pa bodo še novi Skini bo pa še boljša. Vredno nakupa.
 

Anonim

Pripravnik
12. nov 2007
66
0
6
Citat:
Uporabnik heckler pravi:
Wayteq Xtab s Primo 2.0, kartami NQ Q1 2012 s FTR preizkušen na relaciji Ljubljana - Sonneberg in nazaj. Mašinca dela zelo lepo, hitro se odziva na vse spremembe (zraven je bil še X990), je pa res, da se precej greje, Sama baterija brez napajanja dela slabi 2 uri. Skoraj popolna, ko pa bodo še novi Skini bo pa še boljša. Vredno nakupa.

Zelo lepo slišat!

Citat:
Uporabnik popotnik pravi:
Gjak skin (800x480) bi naj odpravil pregrevanje,vendar še Janch ni imel časa testirat,če to drži.

Morda malo več razlage, v čem je problem pregrevanja.

Lp, A.
 

Anonim

Pripravnik
12. nov 2007
66
0
6
Hvala za pojasnilo. Nimam še nobene navigacije, se pa odločam za xTAB-50. Je to pregrevanje lahko vzrok za okvaro?

Lp, A.
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Samo zagreje se nič drugega
wink-1.gif

Isto se ti prenosnik zagreje ob uporabi.
Pri nakupu XTAB-50 si pa lahko brez skrbi saj če boš malo preletel poste boš videl,da v primeru če se kakšna napaka pojavi na njem ti na servisu hitro uredijo in so zelo prijazni,tako da strah pri njem je odveč.
Mora pa biti zelo trdoživ glede na to da ga ima Janch,ki ga ravno ne špara (v smislu probavanja do maksimalnih zmogljivosti ) in mu še vedno odlično deluje.
wink-1.gif
 

Anonim

Pripravnik
12. nov 2007
66
0
6
A so kakšne omejitve glede kartic (SDHC, class) oz. ali podpira micro SDHC 8 GB class 10?

Lp, A.