WayteQ (WinCE) naprave - mnenja, izkušnje in pomoč

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.321
657
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Čudno, meni tako normalno deluje, pa sem recimo v root SD naložil iGO8, Amigo, Primo 1.1 in Primo 1.2. vsi pa črpajo DEM, MAP, POI in BUILDINGS od iGO8 - tako kot sem ti podal primer. V sys od ostalih programov sem dal pa omenjene vrstice.
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.614
199
63
Kranj
Citat:
Uporabnik Janch pravi:
Čudno, meni tako normalno deluje, pa sem recimo v root SD naložil iGO8, Amigo, Primo 1.1 in Primo 1.2. vsi pa črpajo DEM, MAP, POI in BUILDINGS od iGO8 - tako kot sem ti podal primer. V sys od ostalih programov sem dal pa omenjene vrstice.

Kaj potem vsakič spreminjaš NAVPATH?
 

esid

Pripravnik
4. jan 2008
34
0
6
Janch, jest pa mam x990
wink-1.gif

a lohk men ZS
smile-1.gif
 

Twister87

Pripravnik
14. avg 2009
481
0
16
36
Janch, se bom se malo igral, saj drugace nima veze, ampak mi ne da miru dokler ne dela tako kot hocem...
Se ena zanimivost... imam dva x850 z enakimi nastavitvami, vse kar je na flesu 1. sem skopiral na 2. pa se naprava ne obnasa enako. Ce lavfam Primo in pritisnem gumb vklop/izklop (na vrhu naprave), me na prvi navigaciji vprasa, ce jo zelim ugasniti, dati spat, ali pa preklic... na drugi napravi pa ob tem pritisku avtomatsko gre v spanje. Od kje ta razlika?
 

drejc_39

Zelenc'
21. maj 2011
4
0
1
Da ne bom odkrival tople vode (izbira verzije primo, sys.txt... za x960BT), a lahko dobim navodila na ZS?

edit: Thanks Jado (by Janch)
zmaga.gif
 
Nazadnje urejeno:

Twister87

Pripravnik
14. avg 2009
481
0
16
36
Citat:
Uporabnik Car pravi:
Citat:
Uporabnik esid pravi:
Janch, jest pa mam x990
wink-1.gif

a lohk men ZS
smile-1.gif
Zdaj ma pa že tud vsak k....c x990...
evil.gif
in zakaj je x990 neki special? razen procesorja, nudi manj kot x960, v ceni se pa kar pozna. Se kaj opazi razlika med procesorjema "Dvojedrni 500MHz ARM11 CPU z 250MHz DSP za GPS" in "SiRF Prima, 600MHz ARM11", ce imas nalozen Primo?

edit: kaksen pomen ima ta vrstica? has_secondary_root=1
eno kmecko razlago bi prosil
wink-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

Kaiser

Pripravnik
25. jul 2009
149
0
16
Citat:
Uporabnik predator pravi:
Najbrž ti je Janch že povedal postopek ampak vseeno te bom vprašal.

Preden si naložil Tanjo (komplet rar file skopiraš v mapo voice) si pobrisal vse ostalo iz mape Voice? in v sys file dodal tole:
[sound]
csv_voice_enabled=1
Evo vse naredil tako kot si pojasnil, zvoka ni ko pa sem šel v meni za glasnost mi je odprlo tole =>
Failed to open faile;
voice/943140-15892-v_svn_f1.zip/big-flagsvn.bmpexting aplication.

Še nekaj bi....
Imam vse obkljukano za prikaz vendar mi poi ne dela...
Hvala za trud...!
 

Kaiser

Pripravnik
25. jul 2009
149
0
16
Poi sem kopiral iz Top map... In sem sklepal da bi mi vsaj kamere na avtocesti moglo opozarjati pa nič od nič..
 

bocco

Pripravnik
17. feb 2011
157
0
16
@Kaiser - pojdi v nastavitve/zvoki in opozorila/nast. sign. ob prek. hitr/ in poglej kaj imaš vključeno v prvem polju Opoz. ob prek. hitrosti - nastavi si Zvočna in vidna, če hočeš, da ti piska in prikaže omejitev.
 

Kaiser

Pripravnik
25. jul 2009
149
0
16
@janch ravno ko sem oddal vpis sem dobil tvoj zs in pol sem se tistmu posvetil pa nisem popravljal....
@bocco to imam vse uključeno
Zamenjal pokvarjeno Tanjo pa zvok vseeno ne dela, je kaj važno kam v sys skopiraš
[sound]
csv_voice_enabled=1
Ne najdem razloga v nastavitvah je kao vse OK tanja nastavljena, napake ne javlja itd
 

NAVI_boy

Fizikalc
29. nov 2007
2.368
0
36
Citat:
Uporabnik Twister87 pravi:
Citat:
Uporabnik Car pravi:
Citat:
Uporabnik esid pravi:
Janch, jest pa mam x990
wink-1.gif

a lohk men ZS
smile-1.gif
Zdaj ma pa že tud vsak k....c x990...
evil.gif
in zakaj je x990 neki special? razen procesorja, nudi manj kot x960, v ceni se pa kar pozna. Se kaj opazi razlika med procesorjema "Dvojedrni 500MHz ARM11 CPU z 250MHz DSP za GPS" in "SiRF Prima, 600MHz ARM11", ce imas nalozen Primo?

edit: kaksen pomen ima ta vrstica? has_secondary_root=1
eno kmecko razlago bi prosil
wink-1.gif

Tole z procesorjem ti bom jaz povedal, ko ( če ) dobim ČUNGA LUNGA freestyle GPS
tongue-1.gif