WayteQ (WinCE) naprave - mnenja, izkušnje in pomoč

Twister87

Pripravnik
14. avg 2009
481
0
16
36
Citat:
Uporabnik Jado pravi:
aja samo prazno damo pa je? kewl, kere fore hehe.....

jah, je zenskega spola pac - samo da ima nekaj noter, pa je zadovoljna
wink-1.gif
 

Hijacker

Pripravnik
23. nov 2007
335
0
16
Zvezal 960 v avtu. TMC me je še vedno matral. Sem moral izbrat samo prvo možnost torej preko TMC. Če je bila izbrana spodnja (preko interneta?) TMC ni hotel delat.

Sedaj pa če pogledam tam kjer je seznam koliko incidentov je našel mi v desnem oknu skenira radijske postaje. Najde na žalost samo RADIO 1 katerega preverja in na koncu javi da nima TMC podatkov. Potem nadaljuje s frekvencami in se zopet ustavi samo na RADIO 1.

Na kateri frekvenci pa je v sloveniji TMC in ali se jo da fiksno nastavit? Anteno sem povezal čisto na vrh vetrobranskega stekla. Bi moral imeti super signal.
 

mafijec

Pripravnik
15. feb 2009
351
0
16
Celje
Obišči stran
Citat:
Uporabnik Janch pravi:
Update: (Mystery solved!!)

Ni mi dalo mira --> po novem deluje tudi Sygic Aura iz pašnika na WayteQ x990[/B] Preizkušeno s kartografijo Sygic AURA Maps Europe 2010.09 TA. Ampak še vedno velja: Primo je ZAKON!
Hojla, a bi to delalo tudi na x950????
 

bocco

Pripravnik
17. feb 2011
157
0
16
@Hijacker - TMC signal je slabo pokrit, nekatera področja so brez TMC sprejema (npr. relacija Hrastnik - Velenje deluje med vožnjo samo na 2 lokacijah). Osebno si pomagam tako, da doma pustim navigacijo priključeno s tmc sprejemnikom, da mi napolni podatke, potem pa grem na pot. Frekvenca se med vožnjo spreminja ves čas, tmc pa deluje na slo1 in val202.
 

Twister87

Pripravnik
14. avg 2009
481
0
16
36
Citat:
Uporabnik mafijec pravi:
Citat:
Uporabnik Janch pravi:
Update: (Mystery solved!!)

Ni mi dalo mira --> po novem deluje tudi Sygic Aura iz pašnika na WayteQ x990[/B] Preizkušeno s kartografijo Sygic AURA Maps Europe 2010.09 TA. Ampak še vedno velja: Primo je ZAKON!
Hojla, a bi to delalo tudi na x950????

Nekaj postov nazaj je napisal, da dela samo na x990..
 

Kaiser

Pripravnik
25. jul 2009
149
0
16
Živjo!
Včeraj dobil škatlico...
Jo malce dopolnjeval in raziskoval...
Prišel v Windovse zdaj pa ven ne morem. Tudi če vgasnem napravo se mi ob ponovnem vklopu odprejo Winsi
 

Twister87

Pripravnik
14. avg 2009
481
0
16
36
Kaiser, v windowsih nimas na namizju bliznjice GPS? na x850 je, in ta te vrze v tisti WayteQ meni...
 

drejc_39

Zelenc'
21. maj 2011
4
0
1
Glede na dobra priporočila in super debato se tudi sam nabavil x960. Upam, da neuradna podpora še vedno dela.;-)
 

Twister87

Pripravnik
14. avg 2009
481
0
16
36
na mojega x850 sem za test nalozil Primo in iGO8. Primo imam na napravi, iGO8 pa na kartici. Ker bi rad imel zemljevide in podobna jajca samo enkrat nalozena (na napravi, kjer je Primo), sem v sys.txt od iGO8 vpisal to:
[Folders]
map="\ResidentFlash\Primo\content\map"
building="\ResidentFlash\Primo\content\building"
poi="\ResidentFlash\Primo\content\poi"
speedcam="\ResidentFlash\Primo\content\speedcam"
TMC="\ResidentFlash\Primo\content\TMC"

zazenem iGO8 in mi napise: "Vase datoteke z zemljevidi niso aktualne. Obiscite svojega prodajalca." (zato sem obiskal vas)
ce pa zelim, da bere celo mapo content od Prima, je pa vredu, pa nic ne jamra, ampak potem je problem z voice (predvidevam) in lang (je problem-preizkuseno) datotekami... to je pa delovalo, ce sem vpisal content="\ResidentFlash\Primo\content"
Kaksen predlog?
 

Kaiser

Pripravnik
25. jul 2009
149
0
16
Jah, kaj čmo!
Vse zalavfal s pomočjo Jancha..Hvala!
No, pa sem si hotel še Tanjo privoščit
wink-1.gif

Skopiram datoteke v Voice in glej ga hudiča!
Ob ponovnem zagonu mi napiše ; unsuported voice, please see the log.Resetiram in
jih pobrišem in ponovno vklopil...
In spet ; The apllication faled to start last time. Do you want to reset to factory defaults and lose settings and POIs....

Kaj storiti
 

predator

Fizikalc
20. jul 2007
5.141
0
36
Ausland
Najbrž ti je Janch že povedal postopek ampak vseeno te bom vprašal.

Preden si naložil Tanjo (komplet rar file skopiraš v mapo voice) si pobrisal vse ostalo iz mape Voice? in v sys file dodal tole:
[sound]
csv_voice_enabled=1
 

Kaiser

Pripravnik
25. jul 2009
149
0
16
Ah, kje! Nikogar nisem spraševal saj sem danes že ves pameten
frown-1.gif

Sem pustil da zresetira pa grem potem v nove boje...
Hvala za namig.
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.321
657
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
@Twister

Daj oba programa na SD ali fleš, nato se lahko recimo poslužiš teh vrstic:

[Folders]
has_secondary_root=0
maps="..\..\iGO8\content\map"
buildings="..\..\iGO8\content\building"
dem="..\..\iGO8\content\dem"
poi="..\..\iGO8\content\poi"