Vpliv ženskih prs

Michkena

Pripravnik
4. avg 2007
750
-10
16
Danes sem prebrala "rek", da večji kot so j0ški, manjše možgane privabijo.
Res?
smirk-1.gif
 

Hoci

Fizikalc
18. avg 2007
2.546
5
38
ponavad je tko bl kt tul glej uno babo kake jozlne ma, večji goveji kmetavz je
 

leprotto

Fizikalc
22. jul 2007
1.587
1
38
www.dlvkos.si
Citat:
Uporabnik Hoci pravi:
ponavad je tko bl kt tul glej uno babo kake jozlne ma, večji goveji kmetavz je

Res je.
grin1.gif

Drugače pa, odpiralki teme: upam, da ne pričakuješ, da se bo kakšen javil in priznal, da je "neumen".
ne-ne-1.gif

Tole bo še žolčna debata.
grin1.gif
 

skorpy

organizatorka
18. jul 2007
7.801
0
36
40
upam, da ne
grin1.gif


morda pa izhaja to iz tega, češ tip "brezapmeti" pada na lepoto (velike prsi) tip, ki je "pameten" gleda še na kaj drugega, kot samo lepoto (male prsi)

drugače sem pa jaz nekje brala, da naj bi moški gledali za ženskami, ki imajo malo večje prsi in širše boke, češ da je to posledica "nagona" ki nekako pove, da so take ženske bolj primerne za ustvarjanje in nadaljevanje ter konec koncev tudi "oskrbo" nadaljnega roda.
 

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
meni so take, ki jih imaš ti čist okej
grin1.gif
res pa da me nisi nic vprašala zdej.
 

wacko

Fizikalc
18. jul 2007
5.450
0
36
Citat:
Uporabnik Michkena pravi:
Danes sem prebrala "rek", da večji kot so j0ški, manjše možgane privabijo.
Res?
smirk-1.gif

Če take teme zdravijo tvoje komplekse... pa naj bodo...
smirk-1.gif
 

Grisbi

Fizikalc
19. jul 2007
2.193
1
36
20 km iz Lj
Mogoče to velja pri tistih, ki gledajo samo na izgled bejbe in k dobremu izgledu, po večini moških okusov spadajo tudi malo bolj konkretne prsi (vsaj toliko, da lepo zapolnijo dlan)... drugače pa, če ima nekdo bejbo rad, ji bo tudi kakšno manjšo številko "spregledal",..tako pravijo
grin1.gif
 

Spirit

propeler
18. jul 2007
5.746
0
36
ksz...







jao jao jao kakšne teme. Sej niti odgovorit ne moreš normalno. Kako naj katerikoli tip odgovori na vprašanje postavljeno v prvem postu
confused-1.gif






Joške take ali drugačne, dokler so lepe in lepo (proporcionalno) sedejo na telo ženske, je vse fajn. Kaj ima pa velikost moških možganov tukaj zraven? Jao
crazy1.gif






Sploh pa, ogromne joške ima lahko debeluška pa me njeni joški zaradi tega ne bodo prav nič pritegnili. Najljubše so mi ženske ki so visoke meter in čevap (160cm) s kakšno B košarico, košarica C ima že nevarnost povešenja če nima trdne opore
aplauz.gif






Slišal pa sem da imajo ženske ki vozijo francoske avtomobile samo tri možganske celice.

Je to res???
stupid-1.gif
 
Nazadnje urejeno: