Vpliv ženskih prs

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.367
229
63
Kras
www.mtl.si
Citat:
Uporabnik Spirit pravi:
Slišal pa sem da imajo ženske ki vozijo francoske avtomobile samo tri možganske celice.
Je to res???
stupid-1.gif
Ni res, ker imajo zraven vedno še moškega, da jim avto šraufa.
evil.gif
 

ovca

morfy
Osebje foruma
18. jul 2007
5.881
3
38
36
Cvičkova dežela =)
www.alter.si
Definiraj, kaj so zate veliki joski? B, C ali D kosarica? Meni se lahko zdijo tvoji joski ravno pravi, ko bo nekdo rekel, da imas premajhne/prevelke....

Nevem no, relativno vprasanje..
tongue-1.gif
 

skorpy

organizatorka
18. jul 2007
7.801
0
36
40
hysterical-1.gif


sicer pa, kot že rečeno, vsake oči majo svojga malarja in malo bedno je na podlagi tega sodit pamet. Je skoraj podobno, kot da bi rekl, da če ma ženska rada dolgega, je kratke pameti
crazy1.gif
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.165
2.352
113
v lokalni ostariji
tale pregovor je samo izgovor za tiste s malimi:)))

v glavnem... moski ki imajo mocan reproduktivni nagon vedno iscejo take s vecjimi joski in vecjimi boki, prvo zaradi hranjenja (vecje joske imajo vec sans da imajo mleko) drugo pa zaradi lazje reprodukcije (lazji porod, vec otrok...)

je pa tako da enim so vsec mikro enim midi enim xxl enim pa enormne... eni prisegajo na naravne eni na umetne...

pac vsakemu svoje...

je pa tak da zdaj ko so toti pušap modrci je kar hudic... te hitr zafrkne... misls da ima velike so pa male...
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.165
2.352
113
v lokalni ostariji
e grisbi si pogruntala a ne:))

in fora je se u tem da dekolte pa celo se kr zgleda...

najhuj je ko tkole eno in isto punco vsak dan srecas... pa enkrat ima velke joske enkrat male... pa ko ma male jo vprasas ce je dans joske v omar pozabla....

sam povejte u cem je to smisel? ce gres na deit itak "zafukas" cloveka... tisti ki te pa vsak dan vidijo pa vejo da imas male...
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
Hehe, glede na to da noben ne prizna da so mu všeč velike, bom pa vsaj jest priznal da so mi všeč večje (pa čeprav bi moral bit po tej logiki neumen
grims-1.gif
)

Skratka, kakšna 4-ka (košarica D) je ravno prav
cheer.gif
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
Ah kje, rajš imam tako z manjšimi kot pa da ima silikonske. V vsakem primeru mora bit zadeva naravna, jasno pa mi je tudi da se zadeva nekoliko povesi če je številka večja... Ne maram pa takih do popka, pa da poleg tega še skoraj nič ne "kažejo" v pravo smer...
grin1.gif
 

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
torej...men pa velike nekak niso všeč...to je tako če človek lahko izbira, to ne pomeni da so mi všeč tudi majhne
grin1.gif
 

BlackHole

Pripravnik
23. avg 2007
764
0
16
Citat:
Uporabnik Gatto pravi:

No priznam..jaz imam rad malo večje zize- da dam glavo vmes pa se potopim..
grin1.gif




kaj sem zdej neumen ?
ne-ne-1.gif




Ne samo zdaj, nasploh.
evil.gif




Šala.
grims-1.gif
 
Nazadnje urejeno: