Vplačevanje ABC na bencinskih črpalkah?

boc

Majstr
1. avg 2007
2.366
432
83
Ja te 3032 ni za dobit za vsakim vogalom.

Sicer 2032 je tudi OK samo bo trajala manj casa j e samo 250mAh Oz ce das dve vzporedno bi tudi moralo bit ok.



Kaj dve 1,5V AAA ne gredo noter ?
 
Nazadnje urejeno:

franci

Fizikalc
19. jul 2007
1.797
1
38
49
LJ
Imajo jih v trgovinah Delko, v LJ je po tanovem v BTC v dvorani 11 (tam kot Big Bang, Baby center,..). Cena je 3,9€. Prinesite ABC kartico s seboj in vam novo baterijo celo prelotajo vanjo. Preverjeno
wink-1.gif
.
 
Nazadnje urejeno:

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.352
678
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Baterijo imajo verjetno v kaksni bolje zalozeni stacuni z materioalom za elektroniko...

Pomoje bi Delko v hali D to znal imeti (ceprav nevem... ali je klet v hali D sedaj ze odprta... nazadnje, ko sem bil tam, so neki prenavljali in je bila spodnja etaza zaprta...

Drugace pa kaksen HTE na Roski...
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.352
678
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik franci pravi:
Imajo jih v trgovinah Delko, v LJ je po tanovem v BTC v dvorani 11 (tam kot Big Bang, Baby center,..). Cena je 3,9€. Prinesite ABC kartico s seboj in vam novo baterijo celo prelotajo vanjo. Preverjeno
wink-1.gif
.

Si me prehitel
smile-1.gif
...

Jaz bom tudi izgleda moral menjati baterijo... se mi je danes zgodilo, da mi je napisalo "NI TABLICE"... potem na sosednji stezi pa je potem, ko sem nekaj casa mahal s kartico, prijelo... Je pa rekel uni tam v kucici, da bo verjetno baterija slaba... Mam pa kartico od vsega zacetka... se takrat, ko je bila ABC steza le na Torovem ... pa se to testno... potem so cez cas dali se na primosrko AC... ampak samo na prvi in zadnji postaji (Log in Razdrto)... Koliko let je tega? ... :p precej...
grims-1.gif
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.352
678
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik franci pravi:
Delko, Conrad in ostali izpod emporiuma so se razselili po celem BTC.
5pik sem takrat iskal... pa jih pomoje sploh ni v BTCju... ker sem potem na spletni strani zasledil, da je prevzem blaga mozen samo nevem kje... v Crnucah se mi zdi... ali pa na Brnicicevi... bi moral pogledat
smile-1.gif
...
 

Chimay

Fizikalc
22. jul 2007
1.516
14
38
36
Dolenjska
KSZ

Kje bi izvedel koliko je stara ABC kartica?
Doma se nihče ne spomni kdaj smo jo kupili, vemo pa vsi da je tega že več kot 6 let...
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.352
678
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik Chimay pravi:
KSZ

Kje bi izvedel koliko je stara ABC kartica?
Doma se nihče ne spomni kdaj smo jo kupili, vemo pa vsi da je tega že več kot 6 let...

Med tistimi podatki na nalepki ob strani se najde tudi letnica...

abc_tablica.gif


Sem jo menjal ravno prejsnji teden, ker mi je dvakrat zatajila (napisal je NI KARTICE) ... in je uni na salterju na kombinirani stezi rekel, da bo verjetno baterija slaba - ker ko je malo mahal okoli tipala je potem vseeno zagrabila...)...

Potem sem na DARSovem ABC centru na Brdu sel menjat (da mi takoj prepisejo novo kartico na popolacniski sistem)... in sem spotoma se vprasal, kje se to vidi... in sva ugotovila, da je moja kartica stara 10 let (leto 1997)... Se dobro, da je zdrzala baterija toliko casa
smile-1.gif
...
 

boc

Majstr
1. avg 2007
2.366
432
83
Citat:
Uporabnik Jest pravi:

da mi takoj prepisejo novo kartico na popolacniski sistem).

A moras imeti Diners kartico za popolacniski sistem (=najprej vozis potem placas al kako ze gre) ?
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.352
678
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
http://www.popabc.si/?lang=1

Z elektronsko tablico sistema ABC je mogoč tudi poplačniški, odloženi način plačevanja cestnine in sicer v povezavi s kartico Diners, Magna ali OMV Routex, za zavezance za DDV pa tudi s sklenitvijo pogodbe z DARS d.d.. Uporabnikom poplačniškega, odloženega plačevanja cestnine se ni potrebno ustavljati na cestninskih postajah zaradi vplačevanja dobroimetja, saj to ni več potrebno: na elektronsko tablico se zgolj evidentirajo prehodi cestninskih postaj, račun s specifikacijo vseh prehodov cestninskih postaj pa prejmete z zbirnim računom vseh nakupov s plačilno kartico oz. z zbirnim računom porabljene cestnine, ki ga izstavi DARS za pretekli mesec na podlagi sklenjene pogodbe z zavezanci za DDV.