Vojna v Ukrajini

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
se čudiji Srbi Oluji, a je bil Vukovar...

se čudijo naši domobranci pobojem, a je bila klavnica...

povsem legitimno povojno obnašanje zmagovalcev

likvidiraš tiste, ki so odgovorni za vojno oziroma sodelavce&family

zgodovinski običaj
torej to pomeni da ne bomo, tudi ti ne boš nastavil tazadnje recimo vladajoči eliti iz Moskve, amapk boš raje uporabil nekaj proti njim za trajno likvidacijo? Ali se morda motim?
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.206
5.588
113
Sredi poletja ostali v blatu

2.jpg






Ukrainian fighters opened fire on their "comrades" when the "Somalia" battalion began to evacuate surrendered Ukrainians




Season 7 episode 4. Who needed amnesty's report anyway. UA set up in a school.


Season 7 episode 3. UA in schools continue
 
Nazadnje urejeno:

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.206
5.588
113
Nazadnje urejeno:

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.206
5.588
113
Zmaga je blizu
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.901
5.458
113
Še ena v stilu Ytbnd
 
  • Všeč mi je
Reactions: Konec

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.476
3.137
113
43 tavžnt ubitih rusov...povprečje v bitkah to pomeni še okoli 5x več ranjenih= nesposobnih za boj.
Torej v pol leta se našteje četrt milijona izločenih iz boja najjaĆih ruSSian barbarian.
Seveda je treba še nujno poudariti nabijanja Alterskih ruSSofilćkov da se v Ukrajinski vojski bojujejo samo še prisilno vpoklicani penzoinisti kateri so brez orožja.
 
15. jan 2019
3.459
1.085
113
43 tavžnt ubitih rusov...povprečje v bitkah to pomeni še okoli 5x več ranjenih= nesposobnih za boj.
Torej v pol leta se našteje četrt milijona izločenih iz boja najjaĆih ruSSian barbarian.
Seveda je treba še nujno poudariti nabijanja Alterskih ruSSofilćkov da se v Ukrajinski vojski bojujejo samo še prisilno vpoklicani penzoinisti kateri so brez orožja.
nazi propaganda, ko jim padajo mestana vzhodu, Zelenski pa bogati na račun vojne
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.338
6.533
113
  • Všeč mi je
Reactions: Konec

Vadim

Guru
2. jul 2020
3.963
5.155
113
Zelenski pa bogati na račun vojne

Glede na poročanja proruskih širiteljev resnice, ima po računih pol miljarde eurov ali dolarjev nakradenega denarja.

Zakaj ni ob prvi bombici zbežal in šel uživati v pokoju na karibih mi ni jasno. Verjetno mora nakrasti še za kakšnega Golfa, ker so se podražili v zadnjem letu :fredi:
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.578
283
113
Glede na poročanja proruskih širiteljev resnice, ima po računih pol miljarde eurov ali dolarjev nakradenega denarja.

Zakaj ni ob prvi bombici zbežal in šel uživati v pokoju na karibih mi ni jasno. Verjetno mora nakrasti še za kakšnega Golfa, ker so se podražili v zadnjem letu :fredi:

a zakaj ni zbezal? ker hoce 1 mrd dolarjev. potem bo pa spakiral. sej mu ni hudega... vojaki mu umirajo, ozemlje se manjsa, ... boli ga, on caka na 1 mrd.
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.476
3.137
113
Sj bodo ruSSofilćki čez en teden začeli nabijat da ima vsaj 50 milijard....nabijat za preusmeritev pozornosti na velikanske izgube ruSSke vojske...
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad in darjan
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.