Vodovodar - 9,5% DDV

dejan_

Guru
23. maj 2012
2.246
1.886
113
ah, vi ste še srečni, vi vsaj imate vodovodarja :) k nam nihče noče, hehe. baje bi premalo zaslužil. očitno gre tem frajerjem res dobro, da vsi hočejo samo kompletne bajte rihtat in tam zaslužit za naslednje leto lenarjenja na bahamih in kenslanju kekcev kot jaz. trije priporočeni od trgovin nimajo ne časa ne volje niti pogledat prit. hvala za take mojstre. ne gre nam slabo, res ne.

Dej ne jokaj, napiši približno kaj rabiš na ZS. Pa upam da res nimaš nekih nerealnih želja.
 

dejan_

Guru
23. maj 2012
2.246
1.886
113
Saj zdaj par tednov nazaj, pa me je klical, če še velja, da mi pipe montira, niti ni vprašal če sem tisto malenkost zadnjič uspešno rešil. Sem mu povedal, da ga pokličem še samo v primeru kakšne reklamacije na opravljeno storitev. Kupil Loctite 55 in zmontiral pipe sam. Njegov ocenjen strošek dela 260eur. Sam uredil v 2 urah.

Svaka čast na tebe. Ko boš klical za ˝reklamacijo˝ boš pa jamral tukaj gor, da se mojster ne javi.
 
  • Haha
Reactions: jurga

jurga

Fizikalc
5. mar 2010
1.750
50
48
podravska
priklop banje 30 € (prišel posebej, držal se je dogovora s pečarjem)
priklop - banja (pipa + tuš ročka), 2x umivalnik , bide , wc (geberit tipka), 2x stenski radiator 280 €..
priklop je bil komplet - pipa + sifon
bide in WC na geberit nosilec
umivalnik (omarco) sem sam zmontiral na steno
radiatorje je on obešal

na koncu -10% na vse
+ ddv na vse

veliko.. malo.. ne vem.. je pa prišel :p


normalna cena
 

dejan_

Guru
23. maj 2012
2.246
1.886
113
Doma ne gre to čist tako. Od kje boš pa cenik prinesel, iz kupleraja?
Kako boš razložil po čem je fafanje?