Vivid money - nova nemška banka

geronimo

Fizikalc
9. sep 2007
2.442
73
48
Sem se potem spomnil, da je nekdo omenil, da na Curve lahko za nazaj zamenjaš plačilno kartico. Tako da sem si zrihtal Curve in upam da v naslednjih 60 dneh bo spet Amazon nazaj in bom spremenil takrat kartico na Vivid.
 

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.994
-1.289
113
Sem se potem spomnil, da je nekdo omenil, da na Curve lahko za nazaj zamenjaš plačilno kartico. Tako da sem si zrihtal Curve in upam da v naslednjih 60 dneh bo spet Amazon nazaj in bom spremenil takrat kartico na Vivid.
Tole s Curve deluje, ja. Torej danes plačaš s Curve, linkano na eno drugo kartico, v roku 14 dni tapneš Go Back in Time in izbereš Vivid Money. :)

Če še kdo nima Curve kartice, lahko z naročilom preko tega linka Dobi brezplačno Curve Mastercard kartico z £5 dobroimetja. Klikni! Uporabi kodo DZA785PE

Isto za Vivid, preko linka spodal pridobiš 5 EUR.
Vivid money bank super_deals Takoj lahko koristiš vračilo v Eleclercu, Obi, DM. Lidl-a trenutno ni. Ponavadi se kmalu vrne. Uporabiš zgoraj opisano operacijo s Curve in je rešeno.
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.018
833
113
Pa clovk, te ni ze sram tezit s temi customer kodami? Kdor je hotu, je ze zhrihtal kartico :) Prizmas ti al ne, nc posebnga ni tole, unih par evrov bos pa menda prezivu al ne?
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad in zagi

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.994
-1.289
113
Ce ga ni blo sram limat listkov s qr kodami po fizicnih Lidlih, ga se tu ne bo:bonk:
Vesel me, da si končno dobil službo pri Kralji ulice. A se spomniš, kako sem ti vrgel kovanec za dva EUR in rekel, da obdrži? Pred katerim Lidlom pa sedaj beračiš? :)

Sicer pa ja, lepo, da so vrnili LIDL. :)
 
Nazadnje urejeno:

delavec44

Guru
17. dec 2012
1.564
942
113
Če bo kdo na novo sklepal, so mi dali nek super deal za 10 dni - jaz dobim 30€, ti dobiš 10€ in dostop do super deals. Če do 10.06. opraviš nakup nad 20€ (lahko takoj po registraciji z virtualno kartico ali google/apple pay), po prejemu bonusa nakažem še jaz 10€. Uporabi ta link:

 

nUUb

Fizikalc
2. jul 2013
768
34
28
Kje v apu najdem podatke za prijavo računa fursu?

Sem včeraj geldal in nisem našel
 

delavec44

Guru
17. dec 2012
1.564
942
113
Če bo kdo ali je že (velja še 4 dni) koristil mojo zgornjo ponudbo, naj mi prosim pošlje zasebno sporočilo v kolikor me še ni kontaktiral. Potrebujem namreč ime, priimek in tel. številko, da lahko nakažem svoj del bonusa.