Vivid money - nova nemška banka

vprasanje1

Pripravnik
18. jul 2020
128
9
18
Če odpreš vivid račun za starše, ki ne uporabljajo pametnega telefona (imajo pa svojo tel.št. in bi uprabljali fizično kartico), ali moraš naložiti app in opraviti verfikacijo preko enga drugega pametnega telefona ali lahko tudi preko svojega (kjer sicer že imam svoj vivid račun?
 

Zgaga

Guru
25. jul 2007
10.394
4.391
113
49
Na sončni strani ALP
Oj...

iz CSDja me gnjavijo, da moram prijavit stanje na računu na nek dan v začetku meseca.
Bolj kot brskam, manj najdem...

Ali ima VIVID opcijo, da dobiš stanje na računu na določen dan v mesecu?
 

frog55

Fizikalc
23. apr 2010
284
87
28
Oj...

iz CSDja me gnjavijo, da moram prijavit stanje na računu na nek dan v začetku meseca.
Bolj kot brskam, manj najdem...

Ali ima VIVID opcijo, da dobiš stanje na računu na določen dan v mesecu?
Greš v svoje nastavitve oziroma svoje osebne podatke in si preneseš stanje za katerikoli mesec. To je čisto dovolj za njih.
 

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.996
-1.289
113
Hvala..kakšni so pa pogoji da dobiš 5€?
Najprej klikneš na moj link https://vivid.money/r/erihLHG/?lt=super_deals Izvedeš prijavo.


5 EUR dobiš takoj po prvem plačilu s kartico v višini 21 EUR ali več. Takoj seveda tudi koristiš ugodnosti Superdeals. :)

Najprej si seveda nakažeš na svoj vivid račun vsaj 21 EUR, lahko tudi z Revolutom. Greš v trgovino ali na Petrol in plačaš s kartico nekaj v znesku najmanj 21 EUR. Torej plačilo v enem kosu. Ne velja najprej 10 EUR in potem še 11 EUR.

Imaš zelo podrobno opisano v mojem dokumentu tudi, kako plačuješ s telefonom NFC (virtualno kartico, ki jo lahko naložiš takoj). Pravo Metal kartico dobiš čez kak teden na dom brezplačno in brez poštnine. http://bit.ly/vividbankinfo
 
Nazadnje urejeno:

Alter8Ego8

Pripravnik
18. jul 2015
72
8
8
Kok časa ste pa čakali na kartico od naročila?
Kaj pa za aktivacijo superdeals?
Namreč sem zapravil 20€ (tudi piše v appu) a še vedno nimam aktiviran.
 
Nazadnje urejeno:

delavec44

Guru
17. dec 2012
1.603
961
113
Do sedaj smo vedno rekli da Hofer cashback ne dela ampak meni danes je. Piše Aldi in dobil sem 12%.
 

first1

Fizikalc
19. mar 2018
287
132
43
Meni večinoma dela, tu pa tam pa napiše try again in POS totalno zmrzne, da niti navadne bančne kartice več ne zazna. Trgovka v Lidlu je rekla, da se to večkrat dogaja ob plačilu s telefonom...
 

Zgaga

Guru
25. jul 2007
10.394
4.391
113
49
Na sončni strani ALP
Še nisem imel težav pri plačilu s kartico... Še na cestninskih postajah mi jo je vrnilo, ko se je zgodilo, da je "ugrabil" zvito plastično kartico...