Vivid money - nova nemška banka

Zebdi

Fizikalc
11. dec 2017
434
137
43
Ne, je pa dostop do SuperDeals omejen na določeno časovno obdobje. Mogoče se ti splača mal počakat z Vivid, ker je trenutno v SuperDeals bolj malo uporabnega :)
 
  • Ljubezen
Reactions: Alter8Ego8

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.996
-1.289
113
OPOZORILO: Tale link od Ovca77 ni superdeals link. Je navaden link. Lepo prosim, da ste pri podajanju informacij korektni.

Vidi se že razlika, ko klikneš na mojega Vivid money bank super_deals. Tu na mojem linku lebdijo blagovne znamke in znaki podjetij, pri katerih dobiš vračilo denarja. Seveda se periodično spreminjajo. V tem primeru sodeluješ tudi v Champion programu, kjer dobiš vračilo denarja 10% tudi v vseh gostilnah, restavracijah in bifejih že pri tretjem plačilu s kartico, če si najboljša stranka pri plačevanju z Vivid money kartico. Po drugem plačilu počakaš na naslednje obračunsko obdobje. Npr. če greš v neko gostilno vsaj 2x v 14 dneh, dobivaš v dotični gostilni vseskozi 10% vračilo denarja.
 

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.996
-1.289
113
Najboljša stranka te banke, tega lokala. Piše ti v aplikaciji: You are the first! Se mi je zgodilo samo 1x, je pisalo z rdečo, da mi manjka cca 3,50 EUR.

Će rabiš še kake podrobnosti o poslovanju z Vivid računom, si lahko pogledaš na na tem linku - klikni

Sem na dokumntu na tem linku - klikni sestavil opis programa Champion program. Bom še tu objavil, morda komu pomaga. :)

V vseh SLO gostilnah ti banka že po drugem plačilu ponudi 10% vračilo, če si pri njih najboljša stranka pri plačevanju s kartico Vivid bank. :)
Podrobnosti: Takoj po drugem plačilu sodeluješ tudi v Champion programu, kjer dobiš vračilo denarja 10% v vseh gostilnah, restavracijah in bifejih že pri tretjem plačilu s kartico, če si najboljša stranka tega lokala pri plačevanju z Vivid money kartico.

Po drugem plačilu počakaš na naslednje obračunsko obdobje. V mojem primeru je to 29. avgust. Npr. če greš v neko gostilno vsaj 2x v 14 dneh, dobivaš v dotični gostilni vseskozi 10% vračilo denarja. Kako veš, ali si najboljša stranka? Najboljša stranka te banke, tega lokala. Piše ti v aplikaciji: You are the first! Se mi je zgodilo samo 1x, je pisalo z rdečo, da mi manjka cca 3,50 EUR.

Dokler še ni nastopilo obračunsko obdobje in si plačal samo 1x, najdeš to gostilno pod Potencial challenges, takoj po drugem plačilu je v Challenges (npr. until 29. avgust), trenutno obdobje pa je pod Champion program. :) Vse skupaj je v menuju Rewards, čisto spodaj. Pa dober tek! in Na zdravje! :) Meni deluje to, ko plačam s telefonom (NFC in Gpay). Spodaj 4 cm nižje je link do Gpay aplikacije.

Gpay​

Če bi želel plačevati kar preko telefona, si dolpotegni in instaliraj aplikacijo Gpay na linku - klikni!!!

--------------------------
 

nUUb

Fizikalc
2. jul 2013
770
34
28
Ta teden me vivid rešuje, saj sem pozabil denarnico na drugem koncu slovenije, in vse plačujem sedaj preko gpaya :)
 

sass

Guru
1. sep 2007
5.097
739
113
menjajo se vsak ponedeljek, s tem da nekateri lahko trajajo par tednov zapored. so pa trenutno res same bedne ponudbe, upam da bo naslednjiu teden kaj bolje. ali pa se počasi bombončki ukinjajo in bodo ostale samo še neke eksotične ponudbe?
 

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.996
-1.289
113
Na kok časa se pa menjajo ti cashbacki?
Če imaš Curve, lahko nabavljaš z uporabo kake druge kartice in ob ponovnem pojavu trgovine v aplikaciji uporabiš funkcijo “Go Back in Time". Enostavno s prstom tapneš na plačilo v trenutni kartici in nato izbereš željeno kartico. Curve obremeni novo kartico in vrne plačilo prejšnji kartici. Doslej je delalo pri vseh trgovinah razen pri OMV. :)
 

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.996
-1.289
113
Pravkar probal z vidin in gpay placat v mullerju pa pise, da kartica ni podprta??
Lahko da je to samo trenutna napaka na dotičnem prodajnem mestu. Ali pa so uporabili terminal od Diners kartice. :) Vivid money deluje brezhibno.


Trenutno je izredna akcija pri N26. Vsak, ki odpre račun preko referral linka - klikni oz. vpiše kodo ca69512@n26 dobi nagrado 30 EUR, ko prvič plača neko storitev s kartico v vrednosti vsaj 30 EUR. Ta izredna akcija traja do 31.08.2021.