Vivid money - nova nemška banka

kajpace

Guru
6. nov 2018
5.158
3.171
113
- za tvojim hrbtom...
hmpg.net
A je kaksna prednost Vivid v primerjavi z Revolut in N26? N26 imam, ne uporabljam. Imam Revolut Metal za dnevni uporabo. Berem o Vivid. Meni se za temi kes backu ne da ukvarjat, edino, ce je kaj drugega bolje, kot pri Revolu.

Jo imam... "tam nekje"...
Če imaš xxxx prijatlov/kolegov..., ki jih boš zvabil na Vivid, da maš cashback, je OK.
Drugače pa, nič posebnega...
Edino, kar je, je:
- N26 je debetna Mastercard
- Vivid je debetna Visa
Pa na N26 dobivam plačo, pa plačujem položnice s trajnikom, pa...
Na Vivid tega sicer še nisem poskusu, ampak, zakaj pa bi?
 
  • Všeč mi je
Reactions: Vojnik

amacar

Majstr
29. apr 2010
4.111
438
83
Ce ne mislis koristiti cashbackov, potem neke prednosti ni. Edino mogoce, da dela GPay out of the box.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Vojnik

first1

Fizikalc
19. mar 2018
286
130
43
Sej se ne "ukvarjaš" s tem cashbackom. Preprosto normalno plačuješ, pa denar nazaj dobiš... pa še dodatno 2% direktno od Vise za vsak nakup do 25€. Jst sem lepo 700€ pokasiral nazaj pri nakupu kuhinje, pa sem samo domače gor spravil, poleg tega ta cashback lahko v določene delnice brezplačno in enostavno naložiš, če narastejo super, imaš profit, če padejo, pa nič ne izgubiš..
 

OvCa77

Pripravnik
19. dec 2018
72
8
8
Plus je metal kartica, če ti kaj pomeni, ker pri revolut moraš imet metal račun za 15€ na mesec. Cashback ga pa dobiš takoj, ko kupiš v sodelujočih trgovinah.
 

delavec44

Guru
17. dec 2012
1.564
942
113
Meni metalna ni plus, pretežka. Raje uporabljam GPay. Prednost je pa verjetno, da se težje zlomi kot plastična.
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.324
666
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Sej se ne "ukvarjaš" s tem cashbackom. Preprosto normalno plačuješ, pa denar nazaj dobiš... pa še dodatno 2% direktno od Vise za vsak nakup do 25€. Jst sem lepo 700€ pokasiral nazaj pri nakupu kuhinje, pa sem samo domače gor spravil, poleg tega ta cashback lahko v določene delnice brezplačno in enostavno naložiš, če narastejo super, imaš profit, če padejo, pa nič ne izgubiš..
Tole o 700€ je malo za lase privleceno... Do nedavnega je bil najvisji znesek cashbacka 50€ na obdobje (30 dni)... Sedaj so sicer nekaj spremenili... ampak se vedno pomoje tezko dobis toliko cashbakcka pri nakupu ene kuhinje...
 

BuDi

Guru
6. sep 2007
6.886
3.152
113
Tole o 700€ je malo za lase privleceno... Do nedavnega je bil najvisji znesek cashbacka 50€ na obdobje (30 dni)... Sedaj so sicer nekaj spremenili... ampak se vedno pomoje tezko dobis toliko cashbakcka pri nakupu ene kuhinje...
spremenili so iz max 50€ na max 100€
 

BuDi

Guru
6. sep 2007
6.886
3.152
113
btw, če vam blokirana sredsta predstavljajo problem ne hodit z Vividom na avtomatske bencinske črpalke
 

belaa

Zelenc'
8. apr 2021
7
3
3
Evo čisto na novo sem tukaj gor in na forumu in z kartico.Sem z m bilsa spokala kuferčke pa šla včeraj sem se prijavila naredila prvi nakup in štima.Ps katere delnice imate jaz sem vzela teslo .So še kakšni triki za čimvečjo izrabo kartice
 

OvCa77

Pripravnik
19. dec 2018
72
8
8
Evo čisto na novo sem tukaj gor in na forumu in z kartico.Sem z m bilsa spokala kuferčke pa šla včeraj sem se prijavila naredila prvi nakup in štima.Ps katere delnice imate jaz sem vzela teslo .So še kakšni triki za čimvečjo izrabo kartice
Izkoristi Super deal z sodelujočimi trgovinami, včasih dajo 2% do 25€ z Viso, pri nekaterih ponudnikih hrane lahko dobiš 10% z Champion programom