Viktorji

Kasius

Hugo Boss Opanæiæ
15. dec 2007
4.061
0
36
Pri tvoji
Citat:
Uporabnik wacko pravi:
Citat:
Uporabnik Kasius pravi:
Slon in Sadež sta kretena, predvsem ta s špegli, ko je Štajerc, pa se pači v fensi Ljubljanščini in žali Štajerce.Upam, da ga bodo enkrat razbili, ko bo spet zašel v Maribor.

Zaradi tako omejenga folka, kot si ti, ki ne zastopiš zajebancije, se bo folk še dolg časa (upravičeno) delal norca iz vas
wink-1.gif

Drek pa zajebancija, naj izdajalec enkrat dobi ornk batine, bo vsaj imel konkreten razlog, da nas sovraži in se dela žabarja še naprej.
 

Dzexon

Pripravnik
3. sep 2007
946
0
16
Citat:
Uporabnik Kasius pravi:
Drek pa zajebancija, naj izdajalec enkrat dobi ornk batine, bo vsaj imel konkreten razlog, da nas sovraži in se dela žabarja še naprej.

LOL, do sem se vidi, da maš vijolčno-rumeno pižamo oblečeno.
hysterical-1.gif


Si padel na past zalepljene flaše ali zakaj si tako besen?
 
Nazadnje urejeno:

Dzexon

Pripravnik
3. sep 2007
946
0
16
Da bi dosegla Zrneca, bi verjetno morala prej zaigrati v kakšni bedastoči tipa NMK. Drugače pa imata čisto drugačen stil - več improhumorja in manj vnaprej pripravljenih skečev (izhajata iz improlige). Pa tudi verbalnega sta bolj sposobna kot vizualnega, Zrnec pa obratno. Zdaj je samo vprašanje, kateri stil je komu bolj všeč.
 
Nazadnje urejeno:

pikapoka

Fizikalc
24. avg 2007
2.148
0
36
Domžale
Meni je bilo gledljivo, nekaj skečev je bilo prov posrečenih, sta bila čisto solidna voditelja. Za tako razvlečeno oddajo pač ne moreš narest ne vem kaj, je že boljši tak humor, kot pa tiste "preoblečene variante" a la Zmago & Gitka in tisto skropucalo Šugman - Škof...Zrnec je pa itak razred zase, če ste opazili je dobil največji aplavz, ko je prebral tisto "kritiko o sebi". :D

Dosti boljše so bile tudi podelitve, enim je ratalo bolje, drugim slabše...ker tisti posiljeni par-skeči so res podn...sam kdo še vabi Domiclja kam...tip še vedno misli, da je smešen..?

Super nastopm BFM in Slaka.

Kar se pa nagrajencev tiče...eni so upravičeni, drugi manj...zakaj ga je že dobil Predin, pa ekipa SVET-a (tista Lili je prov nadležna...IMHO)...ampak dobr. Enmu ga moraš dat
smile-1.gif
 

Tjasa

Fizikalc
10. dec 2007
4.403
0
36
Predvsem zelo star.
grin1.gif


S&S sta mi bla super, sm se kr do solz nasmejala ob kkšnih opazkah (NLP -nominiramo le prijatelje, Milijonar z Jorasom, nacionalna teve -prekrižaš se pred njo, ipd.) Definitivno so me pa najbolj presenetl BFM in to full pozitivno, sm bla kr šokirana.
Domicelj se mi je zasral še bolj kot kdajkoli, skratka stari, spelji se s scene, ne obvladaš več.

Lado & Jurij
cheer.gif
živela bosanca!! Js bi jima dala vse viktorje, kjer sta bla nominirana. Zanimivo, prve njune oddaje sploh nisem gledala, ker sem se zmrdovala nad slovenskimi zadevami, zdej pa 100% fan ASTTNP.

Skratka, men je blo kr OK, od 1 do 10: 8.5
cheer.gif
 

Kinimod

Serpico
4. dec 2007
1.839
0
36
45
SV SI
Citat:
Uporabnik Dzexon pravi:
Citat:
Uporabnik Kasius pravi:
Slon in Sadež sta kretena, predvsem ta s špegli, ko je Štajerc, pa se pači v fensi Ljubljanščini in žali Štajerce.Upam, da ga bodo enkrat razbili, ko bo spet zašel v Maribor.

Sem Štajerc in me bolj kot njuni štosi v zadrego spravljajo takšni lokalpatrioti kot si ti. Kupi si kilo smisla za humor na bolšjaku jutri zjutraj.

Podpis.
zmaga.gif
 

Dumber

Fizikalc
19. feb 2008
1.017
4
38
Ptuj
Citat:
Uporabnik Kasius pravi:
Citat:
Uporabnik wacko pravi:
Citat:
Uporabnik Kasius pravi:
Slon in Sadež sta kretena, predvsem ta s špegli, ko je Štajerc, pa se pači v fensi Ljubljanščini in žali Štajerce.Upam, da ga bodo enkrat razbili, ko bo spet zašel v Maribor.

Zaradi tako omejenga folka, kot si ti, ki ne zastopiš zajebancije, se bo folk še dolg časa (upravičeno) delal norca iz vas
wink-1.gif

Drek pa zajebancija, naj izdajalec enkrat dobi ornk batine, bo vsaj imel konkreten razlog, da nas sovraži in se dela žabarja še naprej.

hysterical-1.gif
saj nevem idi v šolo učenja smisla za humor, Slon in Sadež sta bla čisto kul. Je blo fajn za videt nekaj novega. Zrnec se že na cajte ponavla z likami. Drugače pa blo kar dobro vse skupaj. Razn da še mi je zdaj Domicelj 102131× bolj antipatičen. Pa kdo ga sploh vabi.
 

alexx_

nekaj v tem stilu
11. maj 2007
4.236
44
48
offline
S&S sta odlicno opravila nalogo. meni je tak humor vsec. vsem pac ne.

grem dalje gledat ponovitev
grin1.gif
 
Nazadnje urejeno:

avantgarda

Pripravnik
13. mar 2008
186
0
16
Fanta sta kar solidno vodila prireditev ampak znata pa še dosti boljše. Sta zgleda navdih poiskala v eni izmed legendarnih serij. In potem malo priredila določene skeče. Ampak bilo je gledljivo. Znata podjebavat.
 

Dumber

Fizikalc
19. feb 2008
1.017
4
38
Ptuj
Kaj je miša molk hotla povedat, da ima pop-Tv slabo prireditev al kaj
smile-1.gif
oziroma jih je verjetno zaklučla za tisto kar sta na začetku izjavla

p.s. neisha je pa huda
 
Nazadnje urejeno: