Viktorji

Floki

Guru
6. sep 2007
9.896
3.020
113
kako se lovi štajerce
hysterical-1.gif
 

wacko

Fizikalc
18. jul 2007
5.450
0
36
Upam da je Domicelj pijan... ker drgač se mi je še bl zagraužal kokr je že bil.
 

BuDi

Guru
6. sep 2007
6.958
3.250
113
Imam občutek da so ga skupaj pili Plestenjak, Potrebuješ in Domicelj... vsi trije so bili koma.
 

noker

Pacijent leta 2016
19. sep 2007
4.499
0
36
Citat:
Uporabnik wacko pravi:
Upam da je Domicelj pijan... ker drgač se mi je še bl zagraužal kokr je že bil.

Hotel je biti smešen, izpadel je patetičen. Izgubljen. Pa še sceno je totalno zaje*al.
stupid-1.gif


Noker
 

Dzexon

Pripravnik
3. sep 2007
946
0
16
Slon in Sadež razturata, gledam samo zaradi njiju. Koga je treba ubit, da dobita svojo oddajo?
smile-1.gif
 

Kasius

Hugo Boss Opanæiæ
15. dec 2007
4.061
0
36
Pri tvoji
Slon in Sadež sta kretena, predvsem ta s špegli, ko je Štajerc, pa se pači v fensi Ljubljanščini in žali Štajerce.Upam, da ga bodo enkrat razbili, ko bo spet zašel v Maribor.

Viktorji sami pa itak za bruhat, mislim, vau, dajmo zdaj nagrado v Sloveniji za najboljšo informativno oddajo v konkurenci 3 oddaj..

Ali pa "rdeča preproga", ko novinarka POP TV dela intervju z nominirano novinarko POP TV in pol družno ugotavljata, kako super televizija so..

Beda slovenska malomeščanska.
 
Nazadnje urejeno:

Stric

Slojoomla boss
21. jul 2007
143
14
18
Slon in sadež sta bila zelo dobra.
Vsi pač ne razumejo njunega humorja.

Jaz sem nehal gledat, ko je viktorja dobil Predin.
bonk.gif
 

wacko

Fizikalc
18. jul 2007
5.450
0
36
Citat:
Uporabnik Kasius pravi:
Slon in Sadež sta kretena, predvsem ta s špegli, ko je Štajerc, pa se pači v fensi Ljubljanščini in žali Štajerce.Upam, da ga bodo enkrat razbili, ko bo spet zašel v Maribor.

Zaradi tako omejenga folka, kot si ti, ki ne zastopiš zajebancije, se bo folk še dolg časa (upravičeno) delal norca iz vas
wink-1.gif
 

wacko

Fizikalc
18. jul 2007
5.450
0
36
Citat:
Uporabnik Stric pravi:
Slon in sadež sta bila zelo dobra.
Vsi pač ne razumejo njunega humorja.

Jaz sem nehal gledat, ko je viktorja dobil Predin.
bonk.gif

Jaz sem si pa oddahnil, ko ga ni dobila Siddharta...
 

Dzexon

Pripravnik
3. sep 2007
946
0
16
Citat:
Uporabnik Kasius pravi:
Slon in Sadež sta kretena, predvsem ta s špegli, ko je Štajerc, pa se pači v fensi Ljubljanščini in žali Štajerce.Upam, da ga bodo enkrat razbili, ko bo spet zašel v Maribor.

Sem Štajerc in me bolj kot njuni štosi v zadrego spravljajo takšni lokalpatrioti kot si ti. Kupi si kilo smisla za humor na bolšjaku jutri zjutraj.