Vici, takšni in drugačni (3)

Mont

Fizikalc
19. avg 2014
3.193
2
36
Ne, ker je Danilo zajeba....
evil.gif
 

Gonzo

Guru
1. sep 2007
8.931
8.972
113
EU
> OBVESTILO VSEM GOSPODINJAM IN GOSPODINJCEM!!

> Na trg so prišle nove ponve za kuhanje z elektronskimi senzorji, ki kontrolirajo proces kuhanja.

> Takoj, ko senzorji zaznajo, da se vam nekaj na štedilniku žge, vam avtomatsko izklopijo internet.
 

Gonzo

Guru
1. sep 2007
8.931
8.972
113
EU
Anketa o ponudnikih interneta in zadovljstvu uporabnikov:

- Čigav internet imate in kako ste zadovoljni?
- Sodedov, in zelo sem zadovoljen!
 

Mont

Fizikalc
19. avg 2014
3.193
2
36
Sem danes bral nekje na netu smešne pogovore med kontrolami letenja in piloti.

Tale mi je dobra (baje je bilo res, vem pa ne) :
hysterical-1.gif


Zgodba je, da je pristajalo letalo British airways v Frankfurtu. Ker se zaradi neke prenove letališča ali nekaj takega (sem na hitro preletel) kontrolor in pilot nista ujela, kje naj bi letalo pristalo, ga kontrolor zajedljivo vpraša, če prvič leti v Frankfurt. Pilot mu hladno reče, da ne. Da je že 2 x letel tam leta 1944, samo da je bila noč in da ni pristajal.
hysterical-1.gif
 

Robert

Majstr
21. jul 2007
2.636
449
83
Tolmin
Citat:
Uporabnik Mont pravi:
Sem danes bral nekje na netu smešne pogovore med kontrolami letenja in piloti.

Tale mi je dobra (baje je bilo res, vem pa ne) :
hysterical-1.gif


Zgodba je, da je pristajalo letalo British airways v Frankfurtu. Ker se zaradi neke prenove letališča ali nekaj takega (sem na hitro preletel) kontrolor in pilot nista ujela, kje naj bi letalo pristalo, ga kontrolor zajedljivo vpraša, če prvič leti v Frankfurt. Pilot mu hladno reče, da ne. Da je že 2 x letel tam leta 1944, samo da je bila noč in da ni pristajal.
hysterical-1.gif
Oriđinal:
Allegedly the German air controllers at Frankfurt Airport are renowned as a short-tempered lot. They, it is alleged, not only expect one to know one’s gate parking location, but how to get there without any assistance from them. So it was with some amusement that we (a Pan Am 747) listened to the following exchange between Frankfurt ground control and a British Airways 747, call sign Speedbird 206.
Speedbird 206: “Frankfurt, Speedbird 206 clear of active runway.”
Ground: “Speedbird 206. Taxi to gate Alpha One-Seven.” The BA 747 pulled onto the main taxiway and slowed to a stop.
Ground: “Speedbird, do you not know where you are going?”
Speedbird 206: “Stand by, Ground, I’m looking up our gate location now.”
Ground (with quite arrogant impatience): “Speedbird 206, have you not been to Frankfurt before?”
Speedbird 206 (coolly): “Yes, twice in 1944, but it was dark,… and I didn’t land.”


Pa ta je tudi blizu zgornjemu:

Allegedly, a Pan Am 727 flight waiting for start clearance in Munich overheard the following:
Lufthansa (in German): “Ground, what is our start clearance time?”
Ground (in English): “If you want an answer you must speak in English.”
Lufthansa (in English): “I am a German, flying a German airplane, in Germany. Why must I speak English?”
Unknown voice from another plane (in a beautiful British accent): “Because you lost the bloody war.”
 

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.714
-1.017
113
145 km SZ od Opatije
Sin pride domov z negativno oceno pri slovenščini. Ata je čisto zgrožen, nakar zabrusi sinčku:
"A veš, kakšna je razlika med Dostojevskim in menoj?"
Sin nima pojma, pa ga ata razsvetli:
"Dostojevski je Idiota napisal, jaz pa sem ga naredil..."
evil.gif
 

luciano

Guru
3. okt 2011
1.812
815
113
MB
Došao Bosanac u Amsterdam i video prostitutku u izlogu pa prišao,
pokucao na staklo i pita:
- Kol'ko košta?
- 50 evra - odgovara prostitutka.
- Pa nije mnogo, je l' to duplo staklo?
 

luciano

Guru
3. okt 2011
1.812
815
113
MB
Čita Mujo oglas u novinama i kaže prijatelju:
- Vid Haso, policija traži muskarca od 20 do 30 godina, jačeg stasa,
pomalo æelavog, koji noæu hoda po parku i siluje žene.
- Da. I?
- Pa razmišljam da im se javim. Može bit dobra plata, državna ustanova
je to.
 

luciano

Guru
3. okt 2011
1.812
815
113
MB
Došao Mujo u Nemačku i otišao u mesaru da se zaposli. Šef mu pokazuje
mašinu u koju stavi bika, a sa druge strane izađe kobasica. Mujo æe na to:
- Ima l' šta da se ubaci kobasica, a izađe bik?
Mesar mu odgovori:
- To je samo tvoj tata mogao...
 

luciano

Guru
3. okt 2011
1.812
815
113
MB

Župnik in kaplan gledata skozi okno farovža proti nekaj deset metrov oddaljeni cerkvi.
Imela sta tudi lep razgled na vasico, kjer so kmetje z vso vnemo s traktorji plužili ceste, dvorišča, pešpoti,….
Kljub njihovi veliki zagnanosti se nihče ni spomnil, da bi odplužil tistih nekaj deset metrov, ki so ločili župnika in kaplana od cerkve.
Tako sta bila oba primorana poprijeti za lopati in si po velikih mukah le utreti pot do cerkve.
Naslednji dan je pri maši, s prižnice, župnik želel potrkati na vest faranov:
“Dragi farani! Kot veste nam je včeraj sneg prekril vasico z meter debelo snežno odejo.
Medtem, ko ste vi s traktorji orali ceste, dvorišča in pešpoti sva ga midva s kaplanom metala na roke…”
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
Mlad župnik se pogovarja s starejšim kolegom:
"Česa vse ne slišim pri spovedih! Da mi kar klobuk dviguje!"
"To so začetniške težave mladih župnikov. Pri spovedi ne dajajte klobuka v naročje!
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
kako narediš savinjski živalski vrt?
ogradiš ljubno

kako po savinjsko stopnjuješ škrt?
mislinja ljubno luče
 

Gonzo

Guru
1. sep 2007
8.931
8.972
113
EU
Apollo8 šala.

Dva policaja vsak dan malicata v istem lokalu, nekega dne pa pride samo eden.
"Kje pa je vaš kolega" ga vpraša kelner?"
"Bil je pri zobozdravniku, pa mu je rekel, da naj nekaj dni je na drugi strani".
"In kje je sedaj?"
"Evo ga v tistem lokalu na drugi strani ceste".
 

Sonny_Chiba

Majstr
3. dec 2011
1.552
-249
83
Izpoved 16 letnika - prva izkušnja
Spomnim se svoje prve izkušnje s kondomi. Bil sem star 16 al nekaj takega. Šel sem v lekarno in tam je bile ena huuuda pomočnica. Rekel sem ji da rabim 5 kondomov, ona mi jih da in me vpraša, če ga znam nataknit. Iskreno sem rekel, da mi je to prvič in, da ne znam.
Odprla je škatlo, vzela en kondom, ga počasi nataknila na sredinec in rekla, da je dobro, da se tako naučim...prvo na sredinec.
Videla je da sem še vedno zmeden, pogledala je po lekarni, ker ni bilo nikogar, je zaklenila vrata.
Prijela me je za roko in peljala zadaj v pisarno. Odpela si je bluzo in modrc. Vprašala me je,če me to vzburja. Bil sem presenečen in sem lahko samo pokimal.
Slekla si je hlače, se ulegla na mizo in mi rekla, naj si nataknem kondom in naj pohitim, ker nimava veliko časa. Nataknem si kondom, zlezem na njo, ga dam not in normalno mi pride v trenutku.
Ona me pogleda in me vpraša, če sem si nataknil kondom. Pa ji ves vesel pravim, da sem in ji ponosno pokažem sredinec!
Padla je v nezavest.