Vgradna pečica ne peče od spodaj

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.636
6.471
113
Veliko ljudi imajo po več TV sprejemnikov, več monitorjev, kakšno babo na rezervi...Ti imaš pa več pečic.
Jbg, vsak ima nek fetiš. Ti imaš izgleda na pečice trdega. Tudi če je Miele, je cenejše kot marsikatera baba.
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.636
6.471
113
Tudi sam bom v bližnji prihodnosti moral zamenjati pečico, saj peče za en kuratz.
Torej kaj bi bilo trenutno dober nakup?
Ne potrebujem konvektomata in ne vem kakšnega rakete.
 
  • Všeč mi je
Reactions: MieleFan

MieleFan

Fizikalc
7. sep 2014
1.034
79
48
Tudi sam bom v bližnji prihodnosti moral zamenjati pečico, saj peče za en kuratz.
Torej kaj bi bilo trenutno dober nakup?
Ne potrebujem konvektomata in ne vem kakšnega rakete.
Če ne rabiš oh in sploh funkcij,vzami klasično pečico Miele.Res peče ko raketa.Zato,jo ne dam od sebe.Sej ne nuca kruha,da neb preživela...
Čist brez elektronike je,in čist poceni popravilo.In ne crkujejo.Ker ima vse mehansko.Mi je povedal serviser.Ti bom dal link.

 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.636
6.471
113
Če ne rabiš oh in sploh funkcij,vzami klasično pečico Miele.Res peče ko raketa.Zato,jo ne dam od sebe.Sej ne nuca kruha,da neb preživela...
Čist brez elektronike je,in čist poceni popravilo.In ne crkujejo.Ker ima vse mehansko.Mi je povedal serviser.Ti bom dal link.

Mogoče ne bi bilo slabo preveriti tudi kje v Nemčiji za to pečico. Verjamem da bi lahko dobil precej ceneje.

Recimo: https://www.idealo.de/preisvergleich/OffersOfProduct/6553026_-h-2267-1-b-miele.html
 
  • Všeč mi je
Reactions: MieleFan

ales85

Guru
9. nov 2007
3.596
1.211
113
In je piroliza res tako super, da je to pomemben faktor?
Meni je. Piroliza pomeni skoraj nobenega ročnega čiščenja, kar pa je pri pečicah lahko kar mučno. Poleg tega, da lahko pri "novejših" pustiš notri tudi vodila in se očistijo še ta. Na koncu dejansko pobrišeš z vlažno krpo, pa je čisto.

Obstaja sicer možnost kakšne hladne točke, majhne, ampak res pomeni 90% manj čiščenja.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Fadil

ales85

Guru
9. nov 2007
3.596
1.211
113
Moja jih tud ni imela.Sem jih mogu dokupit.+dodatnih 150 eur.Sem jih nahrulil na Boschu.Da pečica v rangu 1700 eur brez vodil.A cenejša jih ima...Ni logike...
Ali veš za kakšno kompaktno Boschevo, ki ima teleskopska vodila? Tudi če z dokupom? Ker kolikor gledam, kompaktna nima nobena.