Vgradna pečica ne peče od spodaj

Saj si si že sam odgovoril. Moj nasvet je, da ne išči predlogov drugih, če želiš enostavnost. Jaz imam rad takšne bombončke, in si kupim takšno pečico. Pa tudi uporabljam takšno funkcionalnost. Lahko pa z vsako spečeš isto, glede na to, da ima praktično vsaka vroč zrak in spodnje/zgornje grelo.

Kar meni pride prav je še funkcija vzhajanja, torej da ima minimalno temperaturo 30 stopinj namesto 50.

vem ma mi gre na ku***c ker niti ne ve kaj, zakaj in kako smo to pečico izbrali. Sej če bi jaz zbiral bi vzel kitchenaidovo, sam spezt je jeba ker jih pri nas ni in tako naprej...placa za 2 pa nimam, je kuhinja premajhna. Pa tudi rabi se ne, bi raje vzel kaj all in one varianto in tam postane svet neznansko omejen
 

ales85

Guru
9. nov 2007
3.596
1.211
113
vem ma mi gre na ku***c ker niti ne ve kaj, zakaj in kako smo to pečico izbrali. Sej če bi jaz zbiral bi vzel kitchenaidovo, sam spezt je jeba ker jih pri nas ni in tako naprej...placa za 2 pa nimam, je kuhinja premajhna. Pa tudi rabi se ne, bi raje vzel kaj all in one varianto in tam postane svet neznansko omejen
Omejen? Misliš, če želiš le osnovno funkcionalnost? Kateri pa so minimalni pogoji, da vam odgovarja?
 
Omejen? Misliš, če želiš le osnovno funkcionalnost? Kateri pa so minimalni pogoji, da vam odgovarja?

all in one torej navadna peka, parna peka in peka s pomočjo pare takih pečic je boj malo jih ni v izobilju

mi smo pari rekli ne tudi iz tega razloga ker pride (za nekatere) pečica prezahtevna za uporabi, tako da smo se odločili za navadno električno s pirolizo. Tudi razne touch variante ne pridejo v poštev ker to eniom pač ni. Dva knofa in to je to.
 

ales85

Guru
9. nov 2007
3.596
1.211
113
Ze, ampak nekaj slabo zastopanega lahko pomeni tezave pri morebitnem servisu. Razen, ce te to ne moti in v primeru trzav pac kupis novo.
 
Ze, ampak nekaj slabo zastopanega lahko pomeni tezave pri morebitnem servisu. Razen, ce te to ne moti in v primeru trzav pac kupis novo.

ja tudi na servis sem misll....tudi to je en tak argument zakaj niso dali te notri...smegove ne pa ker nima pirolize in bo pečica pod pultom

tako da na konc koncev ne ostane nekaj hude izbire.....
 
Hm, kaksno vezo ima pecica pod pultom in piroliza da/ne?


hja če je pod pultom se težje čsiti,moraš biti sklonjen, itdpečico bodo rable tudi že nekoliko starejše osebe, ne samo tiste najmaljše in zato je bla komanda da ma pečica pirolozo...komfort pač

PS iz podobnih vzrokov (mazanje fug, posledično obupno težko čiščenje le teh) bom mel microtopping v kuhinji (cena milčijeve pečice ki jo mielefan občuduje in čaka...in čaka...)