Vgradna pečica ne peče od spodaj

Dimenzije teh pečic so standardne in praktično pašejo povsod?
Namreč ne bi rad kupil nekaj, kar mi potem ne bi šlo v omaro.

60x60 in 45x60...maš pa potem extra dimenzije če maš kako spešl kuhno, drgač pa to dvoje

so pa notranjosti (uporaben volumen, površina) različni od pečice do pečice, ter kake funkcije vse ima pečica

jaz sem pred časom vzel smegovo, ker je bla dokaj enostavna za upravljanje, ma pirolizo, in ni bla nek hud bavbav. Sicer še čaka, ker se čaka nova kuhna, sam od vseh mi je bla najbiolj tko...basic varianta. Ima pirolizo, ker bo pod pultom
 
  • Všeč mi je
Reactions: ales85 in Fadil

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.563
6.166
113
Pri Bosch-evi pečici, ki sem jo omenil piše:
  • 1× vgradna pečica
  • 1 x rešetka
  • 1× univerzalna ponev
Kot kaže manjka en pekač
 

ales85

Guru
9. nov 2007
3.596
1.211
113
Sicer lahko tudi filtriraš po dimenijah ampak ja, načeloma vse, kar se prodaja v Evropi, paše v naše 60x60cm niše. So pa tudi kompaktne zanimive kot dodatne pečice.
 
  • Všeč mi je
Reactions: tofsy
22. jul 2007
12.691
1.259
113
123
60x60 in 45x60...maš pa potem extra dimenzije če maš kako spešl kuhno, drgač pa to dvoje

so pa notranjosti (uporaben volumen, površina) različni od pečice do pečice, ter kake funkcije vse ima pečica

jaz sem pred časom vzel smegovo, ker je bla dokaj enostavna za upravljanje, ma pirolizo, in ni bla nek hud bavbav. Sicer še čaka, ker se čaka nova kuhna, sam od vseh mi je bla najbiolj tko...basic varianta. Ima pirolizo, ker bo pod pultom
Kaj imaš to za en model?
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Ne, ampak je pa skorajda groteskno, da fanboy Mileta komentira dizajn drugih in jim očita staromodnost...
 
Nikakav dizaj...staromodno...kr neki...


smo meli tudi druge ogledane, samo so prebivalci našega stanovanja želelili tako da se čim bojl ensotavno rokuje. In to je to, torej dva knofa + ekran. Sm gledal boše ki so meli svega i svašta ampak sppet ni to to...pol reči ne rabiš. Mieleta sm pregledal pa v tistm rangu ni blo nč pametnega, raketne tehnologiej pa tud ne rabm...whirlpoola pri nas praktično ni....

torej kaj bi potvojm moral vzet da bi bil zadovoln?
 

ales85

Guru
9. nov 2007
3.596
1.211
113
smo meli tudi druge ogledane, samo so prebivalci našega stanovanja želelili tako da se čim bojl ensotavno rokuje. In to je to, torej dva knofa + ekran. Sm gledal boše ki so meli svega i svašta ampak sppet ni to to...pol reči ne rabiš. Mieleta sm pregledal pa v tistm rangu ni blo nč pametnega, raketne tehnologiej pa tud ne rabm...whirlpoola pri nas praktično ni....

torej kaj bi potvojm moral vzet da bi bil zadovoln?
Saj si si že sam odgovoril. Moj nasvet je, da ne išči predlogov drugih, če želiš enostavnost. Jaz imam rad takšne bombončke, in si kupim takšno pečico. Pa tudi uporabljam takšno funkcionalnost. Lahko pa z vsako spečeš isto, glede na to, da ima praktično vsaka vroč zrak in spodnje/zgornje grelo.

Kar meni pride prav je še funkcija vzhajanja, torej da ima minimalno temperaturo 30 stopinj namesto 50.