Velike poplave na Gorenjskem, Cerkljanskem

Slovenet

Majstr
21. jul 2007
4.397
485
83
43
Še vedno Rdeči revirji
Kakor jaz spremljam vreme je takšno obsedeno stanje kot je danes možno samo kadar k nam prileti kaj iz zahoda (iz Italije). Drugače imamo pa kar srečo, da imamo na severu Alpe, ki nas rešujejo pred katastrofami iz severa, edino na skrajnem severovzhodu Slovenije lahko kaj fašejo. Ko je bilo pol Evrope letos pod vodo, pri nas ni bilo nič.
 

civil

Fizikalc
18. jul 2007
1.350
0
36
Kaj pa jehovci ? Se že vozijo s čolni ?
 
Nazadnje uredil moderator:

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.280
3.687
113
davorinm.wordpress.com
To je že tvoj drug glup komentar v tej temi.
crazy1.gif
 

vaginko

Fizikalc
2. sep 2007
10.864
33
48
Zdaj sem se pripelajl iz primorske nazaj na koroško! NA Vranskem je KATASTROFA vse je pod vodo! Po zadnji možni cesti čez planine sem prišel nazaj!!! VSE JE V VODI!!!
 

Robert

Majstr
21. jul 2007
2.637
449
83
Tolmin
Mati kurja me je sedaj razpi...-klical me je tast,ki je pomagal resevati ujete avtobuse.
Otroci so morali v tistemu nalivu hoditi od avtobusov do "bliznje" kmetije 1 kilometer-OK pac so se resevali na varno in suho.
Ampak ko so odprli cesto z kopacem in traktorji so avtobuse odpeljali v krizisce cca.3 km blizje civilizaciji.
Otroci so 3 KILOMETRE v dezju korakali v spremstvu policistov,ki so bili pes in za gasilskim avtom.
Visek vsega pa je,da je voznik avtobusa zahteval vedro vode,da premoceni otroci operejo copate,ce hocejo na avtobus.
Gospodu soferju je bilo tezko peljati 3 kilometre nazaj.
Edina skoda,da ni moj vir imel s seboj fotoaparata saj je imel pomembnejse delo.
 

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.306
1.066
113
a to je blo na koroškem?

so na radiu city javili da bosta dva avtobusa zamudila zaradi poplavljenih cest
smile-1.gif
 

civil

Fizikalc
18. jul 2007
1.350
0
36
Citat:
Uporabnik ynos pravi:
A samo meni ni lovilo nobenega normalnega radia v avtu prejle, ali res ne oddaja nihče?

Ljubljana,

17758-icon_confused.gif


Pišete kot da je konec sveta. Ko je pred enim mesecem upostošilo savinjsko dolino se je pa komaj kakšen komentar našel.
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Tista revščina od toče takrat ni kaj prida škode naredila. Vsaj ne proti temu danes. Da tvojega glupega komentarja o tem, da so lastniki avtomobilov kar čakali, da jim avte odnese voda, ne omenjam.
bonk.gif
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Prejle je tudi v lokalne bifeju obmolknila Antena. Mogoče je v kak oddajnik udarila strela (najverjetneje tistega na Ljubljanskem gradu).
 

Robert

Majstr
21. jul 2007
2.637
449
83
Tolmin
Citat:
Uporabnik civil pravi:
17758-icon_confused.gif


Pišete kot da je konec sveta. Ko je pred enim mesecem upostošilo savinjsko dolino se je pa komaj kakšen komentar našel.
Ocitno je malo savinjcev na nasemu forumu
wink-1.gif
 

kozarec

ALTERKA 08
29. jul 2007
4.802
0
36
na šihtu
..ksz..



Taka neurja niso nič nenavadnega - poplavljanje Mure, Mangrt, na Celjskem je skorajda vsako drugo leto kaj takega, nekatere lokacije so stalno plazovite (sredi poletja vidiš, kako se iz zemlje izceja voda)..

Danes pač na tej lokaciji.

Ne moremo reči, da je to nekaj, kar nihče ni mogel pričakovati.

Vsaj po mojem mnenju.



BTW - Mi je pa seveda strahovito žal za vse, ki ste se slučajno znašli na napačni zemljepisni širini in dolžini. Za tiste je obupna katastrofa.
 
Nazadnje urejeno:

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.963
1.108
113
www.adriamedia.si
Citat:
Uporabnik Robert pravi:
Visek vsega pa je,da je voznik avtobusa zahteval vedro vode,da premoceni otroci operejo copate,ce hocejo na avtobus.
Upam, ampak res upam, da:
- boš kar tule napisal, od katere firme je bil bus, pa še kako ime šoferja za zraven
- preklical vse možne medije in jim povedal zgodbo
Škoda, da mu ni kdo na licu mesta zbil vseh zob iz ust (za začetek) ...
10.gif
 

Robert

Majstr
21. jul 2007
2.637
449
83
Tolmin
Citat:
Uporabnik SJTV1 pravi:
Citat:
Uporabnik Robert pravi:
Visek vsega pa je,da je voznik avtobusa zahteval vedro vode,da premoceni otroci operejo copate,ce hocejo na avtobus.
Upam, ampak res upam, da:
- boš kar tule napisal, od katere firme je bil bus, pa še kako ime šoferja za zraven
- preklical vse možne medije in jim povedal zgodbo
Škoda, da mu ni kdo na licu mesta zbil vseh zob iz ust (za začetek) ...
10.gif

Ne ne bom,saj je na nasemu obmocju le eden vecji avtobusni prevoznik
evil.gif

Grem pa jutri dopoldne na upravo tega podjetja in jih bom lepo poprosil za komentar
wink-1.gif

Menda jutri dobim celo slike
cheer.gif
 

ggg

Fizikalc
8. avg 2007
5.698
4
36
Citat:
Uporabnik civil pravi:
Citat:
Uporabnik roseanne pravi:
še par slik na strani lokalnega radia
je bilo kar pestro ja, ko so sodelavci iz cerkna hodili v službo in pripovedovali, kako je doli pri njih... en od odnešenih avtomobilov je tudi od moje sodelavke.
in potem je iz vsega nanešenega drevja in avtomobilov nastal kot en jez - in voda je potem še slabše odtekala.
poplavil pa avte odnašal je pa en "majhen nedolžen" potoček, za katerega sem že skoraj pozabila, da je tam...

Folk je čakal da bo voda narasla in jim odnesla avte ?

bumbar! avto ti odnese v 10min! danes dozivel! ob potocku sirine 30cm!!!! ne zajebavaj se, ce nimas pojma
crazy1.gif
 

civil

Fizikalc
18. jul 2007
1.350
0
36
Še dobro da nimate hmelja. Kako bi šele takrat jokcali.....
 
Nazadnje uredil moderator: