Varnost Berlin za krompirjeve počitnice

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.878
1.328
113
Bil zdaj v Švici pa je najmanj neprijetno, ko so nas dvakrat evakuirali iz letališča zaradi grožnje z bombo. Jaz osebno ne bi rinil, še posebej ne z družino.
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.005
5.719
113
blizu močvirne prestolnice
hja, se je za vprasat, cemu sploh na dopust, ce so ze pred dopustom taka vprasanja? kaksen je to dopust, ce si stalno v nekem strahu, kaj pa ce...
Kdo je napisal da je v stalnem strahu? Edini ti. Sprašuje le če se zdi pametno sedaj hoditi dol skupaj z družino,sploh če Izraelci s pehoto napadejo Gazo. Takrat se bo zaostrilo,ker bodo muslimani ogorčeni. In kaj je lažje kot napasti te hotele,kjer imaš na kupu polno nevernikov.
Kar se tiče Berlina. Tako kot povsod na Zahodu ni prijeten občutek biti v tistih okoliših,kjer so domačini v manjšini.
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.681
3.566
113
hja, se je za vprasat, cemu sploh na dopust, ce so ze pred dopustom taka vprasanja? kaksen je to dopust, ce si stalno v nekem strahu, kaj pa ce...
Točno tako. Samo potem ne rinit niti v umag, sploh pa ne z družino.

Za vse ostale. Ševilo poškodovanih/umrlih v napadih delite s številom vseh turistov. In še enkrat razmislite če je za it. Mislim da je precej lažje 3x zapored eurojackpot zadet.
 

VAG

Majstr
11. avg 2007
1.747
218
63
Točno tako. Samo potem ne rinit niti v umag, sploh pa ne z družino.

Za vse ostale. Ševilo poškodovanih/umrlih v napadih delite s številom vseh turistov. In še enkrat razmislite če je za it. Mislim da je precej lažje 3x zapored eurojackpot zadet.
Same iste forumske brihte ves cajt, sarkazem mode je potrebno imet na high level, da izpadeš najbolj pametna? godrnjajoča faca.
Forum je namenjen izmenjavi mnenj pa očitno človek preveč pričakuje? Forumsko trolanje v stilu, da je Umag enako Sharm itd.
Sej na koncu se bom itak sam odločil, mogoče sem pa vseeno pričakoval neko odraslo diskusijo, ampak je šel žal Alter zaradi peščice pacientov že zdavnaj v q...
Mi je prav žal, da kdaj vprašam za kakšno mnenje, ker je vedno na koncu eno samo podjeb...

Ena poslovna partnerka iz MB mi je enkrat pred leti lepo rekla: "Čuj, takemu jaz po telefonu rečem, kak sem jaz vesela, da nisem vaša žena..."
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.681
3.566
113
Tukaj se moram strinjat z njo, ker jaz sem tudi vesel da nisem njegova žena.

Preden skočiš reci hop, ker da je šarm el šejk enako umag si ti prebral, napisal pa tega ni nihče, ampak je letelo na odziv da če na dopustu ves čas gledaš čez hrbet kaj se bo zgodilo, potem to ni dopust. Pa naj bo šarm el šejk, berlin ali umag.
 

raners

Majstr
4. mar 2008
2.709
366
83
VAG , ne meči vse uporabnike v isti koš.. ;) Slabonamerne in destruktivne komentarje SPREGLEJ in jih ne komentiraj, ker potem dobijo še večje veselje.. ;)

Da se vrnem na diskusijo: VAG, to imaš rezervirano v lastni režiji al lahko odpoveš potovanje (če imaš kak riziko plačan)? Če imaš, spremljaj dogodke še naslednjih 2-3 dni in potem odpovej, če ne bo kazalo na kaj bolje.. Drugače pa noben ne ve, kaj se bo zgodilo v prihodnosti..

Sami gremo iz Benetk na Sicilijo, ampak to je "drug del sveta" in nas nekak ni strah...

Sicer ne vem, če sem ti kaj pomagal...

rotek, to grete z letalom ali z avtom? Glede Berlina mislim, da ni tak riziko kot Egipt.. Pač potovat po pameti (če so kje kaki protesti, čimprej vstran od njih)...
 

VAG

Majstr
11. avg 2007
1.747
218
63
VAG , ne meči vse uporabnike v isti koš.. ;) Slabonamerne in destruktivne komentarje SPREGLEJ in jih ne komentiraj, ker potem dobijo še večje veselje.. ;)

Da se vrnem na diskusijo: VAG, to imaš rezervirano v lastni režiji al lahko odpoveš potovanje (če imaš kak riziko plačan)? Če imaš, spremljaj dogodke še naslednjih 2-3 dni in potem odpovej, če ne bo kazalo na kaj bolje.. Drugače pa noben ne ve, kaj se bo zgodilo v prihodnosti..

Sami gremo iz Benetk na Sicilijo, ampak to je "drug del sveta" in nas nekak ni strah...

Sicer ne vem, če sem ti kaj pomagal...
Daleč od tega, da mečem vse uporabnike v isti koš.
Rezervirano imamo v lastni režiji, zaenkrat so mi ostale samo letalske karte brez refunda, pa tudi če jih vržem v smeti, ne bom zaradi njih propadel.
Hotel sem par dni nazaj skenslal preko Bookinga, je pa še vedno na voljo po enaki ceni.
Avion se pa redči, iz polno rezerviranega je sedaj ene 30 mest še na voljo.
 
19. jul 2007
2.762
1.493
113
Evo, bom jaz.

Berlin - ni omembe vredno razglabljati.
Sharm El Shaik - če bi imel karte, bi šel, če bi bila last minute ponudba na mizi, bi preskočil (Če pustimo ob strani Gazo in Izrael, v afriškem sredozemlju ima ravno Sharm El Shaik rahlo povečano tveganje, še vedno zelo nizko, ampak je večje kot ga je imel pol leta nazaj).

PS: za prvomajske bili v Parizu, ko so bile "ogromni protesti proti pokojninski reformi", nič nismo opazili (na srečo pa nismo leteli prav 1. maja, ko pa je bil dejansko problem zaradi stavk). Pravazprav sem hotel, da otroci malo vidijo, tako da se nismo nič izogibali centru, ampak da bi kaj doživel bi prav načrtno moral iskat uro in ulico, da bi kaj videl akcije),.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jello

irwin

Majstr
13. mar 2008
1.149
291
83
Ne vem zakaj panika za potovanja. Sploh EU.
Danes se mi je oglasil kolega iz Jordanije trenutno. Nic panike. Bodo odelali trip po programu.
Sam imel izkusnje iz Aten v casu tavelike krize in dnevnih stavk, pozarov oz po dogovoru z medijsko hiso kurjenja prirejenega kioska zraven parlamenta oz konkretno parka pred parlamentom. Pripravljena ekipa snemala z balkoma top hotela celotno sceno. Pac padla klapa po filmsko. Skratka blo zanimivo videt v zivo sceno.
Kravala bli najbolj veseli prodajalci v kioskih ob glavni aveniji. Delali biznis kot nikoli.