V upanju na bogato odškodnino si je namerno odrezala roko

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.705
-484
113
145 km SZ od Opatije
Prosim, da tega ne vzamete kot napad na Apolla, ker je fejst dec, vsaj na kruhkih je bil :nazdravje:, ampak ... kakorkoli, sprašujem se, kaj se je dogajalo v času, ko je tale (očitno) psiho čisto "po naključju" ustrelil Saro? Kako to, da se v štirih letih ni ugotovilo, da pa vseeno ni šlo za nesrečo? A ni šlo za točno odmerjen strel in je bila Sara takoj mrtva? In, ali si ni že prej pripravil terena z izgovorom "da je nekaj narobe s puško", nakar so forenziki ugotovili, da je bilo s puško vse OK? Res je, ne poznam celotne zgodbe in mogoče je sosledje dogodkov sedaj jasno, takrat pač temu ni bilo tako (in ja, lahko je bit general po bitki), toda vseeno izgleda, da je šlo za površnost v preiskavi ali pa ima tip dobro zaledje v policijskih vrstah.
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.154
4.482
113
Sem pogledal na večeru članek, ima pbutc kar prav. Policija bi lahko vsaj kontaktirala to žensko saj na prvi pogled ni nek spammerski alter ampak komentariji preko FBja. Ne trdim da je res kar je napisala vendar tak komentar primerjat z reptili pa tudi ne gre.
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.568
3.436
113
A si ti slučajno alter od Appolota? On ga očitno zagovarja, pa ne samo s tem komentarjem o reptilih. Da sem jaz policist in na spletni strani Večer preberem komentar osebe Tina XYT, da ima tip še nekoga na vesti, grem zagotovo preverit. Ampak lažje se je sprenevedat in igrat šerifa iz naslonjača, ter čakat da mediji servirajo informacije. Tudi glede umora Sare Veber je zadeva že ležala nekje v predalu, ko so mediji zagnali vik in krik, pa je v trenutku vse zalaufalo.

In če bi jaz kaj več vedel o tem, zagotovo ne bi s svojim imenom in priimkom tega javil policiji, ker imam z njimi glede podobne prijave že dovolj slabih izkušenj.
Sem enkrat policiji javil iz predplačniške številke in lažnim imenom, da en privatnik na skrivaj ponoči v zemljo zakopava neke sode s smolo. Pa me je privatnik čez 2 dni klical na to številko in mi grozil, da če izve kdo sem, da se mi bo slabo pisalo. Od tedaj je zame policija le gnili organ, vsak tak primer v medijih, pa nič novega v gnili naši državi.

Sem ja, kako si uganil? Vidim da disclaimerja nisi prebral, ampak nič hudega, tudi razumel ga nebi.
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.568
3.436
113
Sem pogledal na večeru članek, ima pbutc kar prav. Policija bi lahko vsaj kontaktirala to žensko saj na prvi pogled ni nek spammerski alter ampak komentariji preko FBja. Ne trdim da je res kar je napisala vendar tak komentar primerjat z reptili pa tudi ne gre.

Še enkrat, če ima kdo kaj povedat naj pove za to pristojnim, ne na FB in v komentarjih.

Za šankom/Alterju/FB sem jaz tudi prefookal pol vasi in pofookal vse babe v radiju 100km. A lahko jutri pričakujem hišno preiskavo?
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.078
3.565
113
Marlbor
Še enkrat, če ima kdo kaj povedat naj pove za to pristojnim, ne na FB in v komentarjih.

Za šankom/Alterju/FB sem jaz tudi prefookal pol vasi in pofookal vse babe v radiju 100km. A lahko jutri pričakujem hišno preiskavo?
A je slučajno ne bi smel pričakovati, če kdo od pristojnih objave vidi? Če boš kakšno neprimerno izjavil čez cigane ali pa šiptarje, ti garantiram, da te bodo policaji obiskali. Ker vsak sum sovražnega govora imajo čas in voljo preveriti, če gre za Abramova, so pa vse izjave o njem primerljive izjavam o reptilih.
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.568
3.436
113
Če bi preverjali vsak sum sovražnega govora, bi bil alter že nekaj let zgodovina. Sicer pa ja, lahko berejo, zakaj ne, ampak to ni povod za preiskavo, ampak za kakšen drug ukrep, bolj interne in disciplinske narave.
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.078
3.565
113
Marlbor
Nazadnje urejeno:

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.134
113
Vedno znova se sprašujem, zakaj tega človeka tako vneto zagovarjaš? Celo napisal si, da si nekoč imel razgovor z njim in se ti zdi povsem normalen osebek. :nigladek:

Saj ni zagovarjal njega temveč objektivno razmišljanje v smislu da je marsikaj napisanega na netu pa to še ne pomeni, da vse drži. Tistega posta z razgovorom se pa tudi jaz spomnim in imam v spominu, da je napisal, da mu glede na opravljen razgovor deluje povsem normalen osebek - torej se očitno zna dobro kontrolirati, edino poznanstva z mnogo policaji je malo (čudno even) velikokrat omenjal in ne da se njemu osebno zdi povsem normalen osebek. My 50c no.
 

membrain

Majstr
4. jun 2014
2.863
283
83
Oče Boštjan Adlešič je dejal, da njuna hči še vedno trdi, da je pri dogodku šlo za nesrečo, saj Abramov iz pripora še vedno komunicira z njo.

Khmm, kako lahko iz pripora komunicira s punco (in usklajujeta izjave?)
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.640
6.113
113
Preko telefona/modema. To je ena bolj zazeljenih prepovedanih dobrin v priporu. Sej tud Samo Tadin je pravosodnega policista napadel ker so mu modem zasegli. Tko kot dobijo v zaporu drogo, dobijo tudi telefone.
 

LeQuack

Guru
26. avg 2007
6.808
3.336
113
40
Lj
Saj naši zapori so taki da greš lahko čez teden ven in samo za vikend tja prideš in si lahko prineseš notri drogo, telefon in podobno.
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.640
6.113
113
Vedno znova se sprašujem, zakaj tega človeka tako vneto zagovarjaš? Celo napisal si, da si nekoč imel razgovor z njim in se ti zdi povsem normalen osebek. :nigladek:
Kot sem se že nekaj krat ponovil v tej temi, je to vzorčni primer, kako gnila je naša policija in sodstvo.
Saj ga ne.

Da, z njim sem imel razgovor (po smrti Sare Veber). Bom se bolj ekspliciten: na razgovoru sem bil prisoten izkljucno zaradi tega ker je ubil Saro Veber - kolega ni zelel iti sam. In celo neprebojca sem imel pod majico. Ampak tip je izpadel normalen s to devianco, da je stalno hotel napeljati pogovor na to koga vse pozna na policiji in s tem ocitno ugajati.

Tudi tu lahko stalno beremo kako nesposobna je policija ko nekaj pade zaradi procesnih napak. Kriminalisti SKP PU Celje so ocitno skupaj s tozilstvom ocenili da nimajo dovolj dokazov za ovadbo za umor. Niso pa zeleli podat ovadbe za smrt iz malomarnosti, ker ce bi jo, ga nikoli vec ne bi mogli preganjat za umor. In bi tip ven prisel po dveh letih.

Kar se tice reptilov. Boj se dneva, ko te bodo policisti obiskali ker je nekdo na internetu napisal, da naj bi ti enkrat nekomu nekaj storil. Dokler se taka oseba ne podpise pod svojo izjavo, nima policija kaj iskat pri tebi.

Glede prometnih nesrec - napisal si datum ki je starejsi od 10 let. Ce nic drugega je vse skupaj zastaralo. Je pa zanimivo da si to skrivnost 10 let drzal v sebi.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.461
9.154
113
Če te prav razumem: dva sta ga šla zasliševat v neprebojnih jopičih, ker se ga je en bal, imeli ste dokaze za uboj iz malomarnosti, vendar ne za umor, čeprav ste precej očitno dognali, da je šlo za umor in takega človeka ste mirno spustili nazaj med ljudi, ki nimajo strokovnih znanj za obrambo in neprebojnih jopičev?
In potem je imel nenadzorovan štiri leta (ali koliko že) časa, da je našel novo žrtev.
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.078
3.565
113
Marlbor
Bali so se ga na podlagi forumskih komentarjev, ali so obstajali kakšni resni dokazi, ki so kazali na nevarnost, zaradi česar se ga je zasliševalo v neprebojnih jopičih?