V upanju na bogato odškodnino si je namerno odrezala roko

Hondi

Majstr
18. avg 2007
3.358
298
83
OFF TOPIC:
Mislim, da je zakonska dikcija nekaj v smislu "znotraj svojih ograjenih nepremičnin".
Tako, da tudi na svojem ograjenem vrtu lahko hodiš okrog z nabito pištolo za pasom - nag, če ti tako paše:evil:.
Vsaj tako je bilo nam razloženo na tečaju.
ja, s tem, da ne vznemirjaš sosedov, če imajo odprt pogled na tvoj vrt
se prav po domače pečeš čevapčiče, pa sosedu odkrito kažeš pištolo za pasom - no go, dindon žandarji hitro pozvonijo

za zgornjega: milijonkrat se sproži orožje pri čiščenju, ampak samo bedak rokuje z orožjem s polnim okvirjem
to je pri športu ustrezno rešeno na več načinov (varna cona za rokovanje s praznim orožjem brez streliva v varni coni, polno orožje samo na progi itd.)
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.640
6.113
113
To je en lep vzorčni primer, kako gnila je naša policija. Kot kaže je tip bil njihov, da bi jim mamilaše špecal, zrihtali so mu vse, najbrž tudi orožje in dovoljenje. Bil je psihič in so ga vseeno krili, celo umor bi prekrili, ampak zavarovalnice niso pustile, da se prekrije resnica, ker niso hotele izplačati zavarovalnine.
Ce bi imel kaj pojma bi ne pisal takih bedarij.

Policija ima svoje vire in informatorje. Njihova identiteta je precej skrbno varovan podatek in da bi jim rihtal orozne liste je nekaj najbolj zabitega kar se lahko nek um spomni. Ker ce ne drugace bi jih tako lahko prepoznal.

Viri in informatorji naceloma ne rabijo orozja. Ker ce dobro delajo pac niso ogrozeni. Ce ratajo ogrozeni jim pa pac poves da srecno in naj zamenjajo druzbo. To niso tajni delavci (ki so policisti in imajo sluzbeno orozje).

Varnostno orozje je tezko dobit. Jaz ga ne morem, pa sem na deovnem mestu ki je v zgornjih 10% po ogrozenosti. Odgovor UE - imate sluzbeno orozje. Abramov/colaric naj bi bil zrtev napada in na podlagi tega je dobil dovoljenje za varnostno orozje. Imel ga je za en kos (pistolo), ostalo orozje je posedoval kot sportni strelec.

Dejstvo je da se je rad druzil s policisti in da jih je nekaj celo nategnil da je zaposlen na policiji oz da dela za policijo. Govorimo o uniformiranih policistih.

Osebno sem opravil razgovor z njim cca 3 leta nazaj in je deloval popolnoma normalen, s to posebnostjo da je veckrat omenil koliko policistov pozna. Aja se disclaimer preden me synthman/membrain cesa obtozi - razgovor ni imel veze s celjsko zadevo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: darko11 in krava

darko11

Majstr
21. jul 2007
1.201
183
63
Kar pišeš je logično in moj post ni provokacija. :)
Razumem pa tudi ljudi, da je šele po pritisku javnosti in tej nesrečni roki, prejšnji primer izpadel kot poskus umora. Upam, da bo tudi sodstvo naredilo svoje.
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.078
3.565
113
Marlbor
Varnostno orozje je tezko dobit. Jaz ga ne morem, pa sem na deovnem mestu ki je v zgornjih 10% po ogrozenosti. Odgovor UE - imate sluzbeno orozje. Abramov/colaric naj bi bil zrtev napada in na podlagi tega je dobil dovoljenje za varnostno orozje. Imel ga je za en kos (pistolo), ostalo orozje je posedoval kot sportni strelec.
Za izdajo varnostnega orožja mu je policija morala izdati potrdilo, da je njegova osebna varnost ogrožena v tolikšni meri, da potrebuje orožje. Imamo ta primer kje zapisanih v medijih, da je bil v preteklosti ogrožen? Razen to, da se je z očetovim osebnim vozilom zaletaval in črpal odškodnine iz AO-plus, na podlagi sumljivih policijskih zapisnikov?
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.640
6.113
113
Kar pises je izmisljotina. UE od policije pridobi podatke v katerih dogodkih je oseba bila udelezena. Ali je dovolj ogrozen presoja UE in ne policija.

Ce kaj ces o prirejenih zapisnikih si vabljen da zadevo naznanis. Nic narobe ce bomo kakega pokvarjenega na tak nacin dobili... ce pa ne bos prijavljal potem pa ne opletaj.
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.078
3.565
113
Marlbor
Ce kaj ces o prirejenih zapisnikih si vabljen da zadevo naznanis. Nic narobe ce bomo kakega pokvarjenega na tak nacin dobili... ce pa ne bos prijavljal potem pa ne opletaj.
En primer ti bom dal, preveri kdo je delal zapisnik, potem pa poveži stvari ...
Prometna nesreča 1.1.2009, lastnik vozila Gorazd Colarič, oškodovanec Sabastian Colarič.
 

disc

Majstr
4. feb 2011
2.339
447
83
Bemu, tkole razmišljam, koliko takih Abramov/Colaričev se še sprehaja med nami. Tega so dobili, ker se je očitno zakalkuliral s tole ukano zavarovalnice. Me zanima, koliko jih nikoli ne dobijo?

Osebno sem opravil razgovor z njim cca 3 leta nazaj in je deloval popolnoma normalen, s to posebnostjo da je veckrat omenil koliko policistov pozna.

Sej, a ni to ravno ena izmed lastnosti psihopatov, da jih navzven težko pogruntaš pa to?
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.640
6.113
113
On je izjemno dober manipulator in goljuf, tako da ja...tezko pogruntas, ceprav so bili red flagi ker je prevec poudarjal poznanstvo s policisti.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Saj piše pod sliko, da je bil v neprebojnem jopiču in s kar štirimi varnostniki.