V upanju na bogato odškodnino si je namerno odrezala roko

Insatiable

Zelenc'
13. mar 2019
1
0
1
Včeraj sem gledal intervju s "tastom“. Bil je zraven pa je ni mogel ustaviti.
Kako hudiča ne moreš. FIT izklopis pa se naj potem žaga.
Psihoti so vsi skupaj....

Sam en je psiho, in to velik. Preberi si tole iz Novic:

Starši 21-letne Julije prosijo za pomoč, da "se zadeva čim prej razčisti in da se ne zaključi kakor pri Sari". Kot nam je zaupala njena 39-letna mati, družina se piše Adlešič, je dekle Sebastiana spoznala, ko je obiskovala deveti razred osnovne šole, stara je bila 16 let.
"Ni mi bilo všeč, da se druži z njim, pa me ni toliko motila razlika v letih, kot to, da je že takrat vozil drag avto, imel je mercedesa. Nama z možem se je predstavil kot kriminalist, pokazal je tudi značko in povedal, da zasluži 6000 evrov, češ da zato lahko vozi tako drag avto," nam je zaupala Adlešičeva. Tako kot Sari je tudi njej kupoval draga darila, vedno je imela najnovejši iphone, drag nakit, parfume, oblačila, vse, kar mladi punci kaj pomeni.

Mislim, da jo je osamil od vseh, od sošolk, prijateljic, ni bila več na facebooku, ni smela hoditi v fitnes, ker jo je prepričal, da to ni dobro zanjo. Jaz je o nasprotnem nisem mogla prepričati. Vsake toliko sem ji poslala mejl, tudi za njen rojstni dan, ki ga ima 15. januarja, in jo prosila, naj pride, pa ni".

Pa še to – Sebastian je zavaroval tudi celotno družino Veber. Kot nam je zaupala Nada, za veliko manjši denar, vendar pa denarja po Sarini smrti ne bi dobil on, temveč Nada. "Od denarja, ki bi ga morala izplačati zavarovalnica, pa nisem dobila še niti centa, ker je stvar še v preiskovalnem postopku. Seveda je bila Sara, hvala bogu, toliko pametna, da ni dala njega za upravičenca izplačila. Po njeni smrti smo na zavarovalnici preverjali, ali obstaja še kakšno zavarovanje, saj je Sebastian v njenem imenu odpiral račune tudi v Avstriji in na Hrvaškem," dodaja Vebrova.

Vebrova sta toliko bolj razočarana, ker sta ga po Sarini smrti vzela še bolj za svojega, ostala sta namreč popolnoma sama. "Tudi kredit sem dvignila zanj, dolžan mi je 17.000 evrov. Štiri obroke po 250 evrov mi je vrnil, potem pa je nehal plačevati. Trinajstega januarja je na okrajnem sodišču v Žalcu stekel kazenski postopek zoper njega. Ko sem povedala svoje, so me poslali iz dvorane. Na hodniku se je slišalo, kaj je govoril on. Postalo mi je slabo, govoril je o tem, da je denar zapravil za to, da bi vrnil Sarino štipendijo, pa to sploh ni res, ker ji ni bilo treba nič vračati. V enem trenutku sem vdrla v dvorano in vpila, naj ne laže. Ne morem ga videti.
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.640
6.113
113
Toliko govora o tem da se kaj podobnega še ni zgodilo, ampak pozabijo pa na primer izpred 10ih let,
ko so podjetni Mariborčani ustanovili podjetje, zaposlili tajnico, ja isto zavarovali pri več zavarovalnicah
za primer smrti, skupaj za preko 1mio € in naredili načrt da jo potamanijo...

Tukaj je potem ena zavarovalnica postala sumničava in je potem podala sum naprej na policijo,
ki so zadevo potem razkrinkali, saj se je eden od teh zlomil in priznal, kakšen je bil načrt...

Samo nikjer na netu ne najdem članka... razen tukaj je omenjeno v prvih vrsticah da je bil ta primer...

Pusti se presenetit ....
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.186
5.732
113
je dekle Sebastiana spoznala, ko je obiskovala deveti razred osnovne šole, stara je bila 16 let.

Bolj povprečni so pri tej starosti že v 2 ali 3 letniku. Se mi zdi, da psiho s prepričevanjem za samorezanje ni imel najbolj težkega dela...
 
  • Všeč mi je
Reactions: 9999

LeQuack

Guru
26. avg 2007
6.808
3.336
113
40
Lj
je dekle Sebastiana spoznala, ko je obiskovala deveti razred osnovne šole, stara je bila 16 let.

Bolj povprečni so pri tej starosti že v 2 ali 3 letniku. Se mi zdi, da psiho s prepričevanjem za samorezanje ni imel najbolj težkega dela...

Najbrž je točno ciljal take ranljive. V USA bi že po prvem umoru poskrbeli za take, malo bi se "upiral" policiji in bi ga preluknjali.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.150
5.756
113
pri taščici
je dekle Sebastiana spoznala, ko je obiskovala deveti razred osnovne šole, stara je bila 16 let.

Bolj povprečni so pri tej starosti že v 2 ali 3 letniku. Se mi zdi, da psiho s prepričevanjem za samorezanje ni imel najbolj težkega dela...
Čudno se mi zdi da se nista imela otrok. Njena mati jo je imela pri 18. Malo zgodaj za današnje razmere.
 

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.705
-484
113
145 km SZ od Opatije
Ljubezen na deželi, Joker, Milionar ... vse to poseka resničnostni šov "roka".

BTW: kupim topo (!!) zajeralno žago (ne sme :poreden: bit nabrušena, merjasci takoj pogruntajo natančen rez) :valjamse:
Matey: kdaj lahko skleneva zavarovanje?:evil:
 
Nazadnje urejeno:

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.150
5.756
113
pri taščici
Ljubezen na deželi, Joker, Milionar ... vse to poseka resničnostni šov "roka".

BTW: kupim topo (!!) zajeralno žago (ne sme :poreden: bit nabrušena, merjasci takoj pogruntajo natančen rez) :valjamse:
Matey: kdaj lahko skleneva zavarovanje?:evil:
Ne rabiš, z motorko odžagan, verjemi da ne bodo nazaj šivali, ker potrga in zapušča z oljem in zaganjem
Posledično raje se mal odrežejo da spucajo.
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
"kot so izpovedali uslužbenci zavarovalnic, veliko vedel o sklepanju zavarovalnih polic "
hehe takih uslužbenci ne marajo ker jih ne morejo nategniti
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
"Tudi v tem primeru je bilo dekle zavarovano za primer nezgode in smrti za nekaj sto tisoč evrov. Zavarovalne police so bile sklenjene zgolj tri mesece pred njeno smrtjo"
zgleda tip se je omehčal...kot kaže prejšnjo je ubil sedanjo pa "le" pohabil...
 

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.805
3.815
113
"Tudi v tem primeru je bilo dekle zavarovano za primer nezgode in smrti za nekaj sto tisoč evrov. Zavarovalne police so bile sklenjene zgolj tri mesece pred njeno smrtjo"
zgleda tip se je omehčal...kot kaže prejšnjo je ubil sedanjo pa "le" pohabil...

To prinesejo leta in izkušnje. Miljonček zapraviš en, dva, tri .. mesečna renta je pa le na računu vsak mesec!:D
 
  • Všeč mi je
Reactions: Apollo8 in Hanzi

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
To prinesejo leta in izkušnje. Miljonček zapraviš en, dva, tri .. mesečna renta je pa le na računu vsak mesec!:D
pri prvi niti ni bil on upravičenec kot piše...
pa kako je ploh mogoče da nekoga zavaruješ za invalidnost in potem ta ki se mu zgodi invalidnost sploh ni upravičenec? v kakšnem primeru je to koristno?