V strom 650 vs Crossrunner 800

Brp500

Pripravnik
15. jul 2016
86
33
18
V pravi trgovini se lahko zdilaš kar za konkreten popust! Pri motorju ne, ampak pri dodatni opremi lahko v kompletu precej pridobiš oziroma je lahko kao gratis.
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Nima veze kaj nabavis, vzam kar ti je vsec. Na motosvet forumu, ki ga najbrz poznate tle gor imas potopise uporabnika kmet, ki na bavarcu k1200 lt v dvoje dela terenska potovanja o katerih se 90% motoristov kriza. Za avtomobiliste.. enakovreden model je honda goldwing, 400kg teze plus dva uporabnika, prestava v rikverc in ne ravno terenske gume in hodi amortizerja.
Modelu konvencionalne metode ne lezijo :loveyou: :cool:
 

zoom

Fizikalc
14. maj 2014
629
210
43
20200813_190710.jpg
 
15. jan 2019
3.459
1.085
113
Nima veze kaj nabavis, vzam kar ti je vsec. Na motosvet forumu, ki ga najbrz poznate tle gor imas potopise uporabnika kmet, ki na bavarcu k1200 lt v dvoje dela terenska potovanja o katerih se 90% motoristov kriza. Za avtomobiliste.. enakovreden model je honda goldwing, 400kg teze plus dva uporabnika, prestava v rikverc in ne ravno terenske gume in hodi amortizerja.
Modelu konvencionalne metode ne lezijo :loveyou: :cool:
motor pa razbija kot za šalo... cel kup motoristov dela enaka potovanja,samo ne v tako kratkem času,sicer pa ni sam potoval...
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Ja model je legenda, v dvoje se vozi. Punco ali zeno ima zadaj. Po 2kkm v šusu pa take, malo sem ze pozabil konkretne podatke. Pojesta vsak svojo konzervo skuše, poplakne z naklofenom, spi par ur in gas! Pragmatizem do korenin. :) Vcasih se mal spozab in s pol tone tezkim cestakom hoce sipine voziti in mu ne rata ampak hej, proba. :D
 

Sonny_Chiba

Majstr
3. dec 2011
1.542
-256
83
Ja model je legenda, v dvoje se vozi. Punco ali zeno ima zadaj. Po 2kkm v šusu pa take, malo sem ze pozabil konkretne podatke. Pojesta vsak svojo konzervo skuše, poplakne z naklofenom, spi par ur in gas! Pragmatizem do korenin. :) Vcasih se mal spozab in s pol tone tezkim cestakom hoce sipine voziti in mu ne rata ampak hej, proba. :D

A to je on ki je v dveh ali treh dneh z motorjem prišel iz Slovenije v Iran?
 
15. jan 2019
3.459
1.085
113
hitro knjigo kupit,da mu sponzoriraš hobi še naprej...

nobenih presežkov, zgolj nabijanje km zaradi pomanjkanja časa in uničevanje materiala

šolski primer, kako se ne potuje...

vendar ovce morajo brati kaj nekonvencionalnega,umetne drame itd.

sicer cel kup motoristov,ki so vse to prevozili brez drame
 

kajote

Fizikalc
11. dec 2007
368
162
43
hitro knjigo kupit,da mu sponzoriraš hobi še naprej...

nobenih presežkov, zgolj nabijanje km zaradi pomanjkanja časa in uničevanje materiala

šolski primer, kako se ne potuje...

vendar ovce morajo brati kaj nekonvencionalnega,umetne drame itd.

sicer cel kup motoristov,ki so vse to prevozili brez drame

ajde junak.. daj mi link potopisa ki si ga obavil sam.. z veseljem preberem kako se to pravilno naredi !
Drugače pa meni kar všečno branje...
 
  • Všeč mi je
Reactions: zaseka
15. jan 2019
3.459
1.085
113
ajde junak.. daj mi link potopisa ki si ga obavil sam.. z veseljem preberem kako se to pravilno naredi !
Drugače pa meni kar všečno branje...

Če nekdo objavi zgodbo in dramo, ki je nastala zaradi divje vožnje, slabe priprave, neorganiziranosti pa še malo naredi dramo ter nesramno in primitivno piše, je to zgolj za fopanje ovc o nekem "izjemnem" potovanju. Se prav iščejo scene in delajo umetni dogodki, da zadovoljujejo bralce, sicer pa ena velika vsebinska praznina, nepoznavanje lokacij itd.

Cel kup potopisov imaš v iste kraje od naših motoristov in tudi knjige, seveda pa niso tako "zanimivi", ker imajo manj samozakrivljenih situacij oziroma se ni delalo scen in manjših neprijetnosti.

Ljudje pa ne berejo radi "navadnih" zgodb, v današnjem času mora biti fake nasmeh, fake drama itd.

Ne vem, slikanje puščave, zadaj pa 4 zvezdnični hotel (generični primer).

Ampak vsakomur svoje, jaz samo pravim, da to ni primer dobre prakse v motorizmu.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
hitro knjigo kupit,da mu sponzoriraš hobi še naprej...

nobenih presežkov, zgolj nabijanje km zaradi pomanjkanja časa in uničevanje materiala

šolski primer, kako se ne potuje...

vendar ovce morajo brati kaj nekonvencionalnega,umetne drame itd.

sicer cel kup motoristov,ki so vse to prevozili brez drame
Lej sam je napisal lepo za vse, ki ga ne sprejemajo naj ne berejo. Ok malo sem posilil s tem potopisom, ampak meni tak nacin ustreza. Ovca si sam, ler ovce uporabljajo rek, da ni vazen cilj ampak pot. Ceprav zelo uspesni ljudje ravno kontra delajo! Da cilj ni vazen, neuspesnih 97% ljudi opravicujejo svojo lenobo ob neuspehu in se nikamor ne premaknejo v zivljenju. Te poplnoma razumem, tudi sam sem tako razmisljal. Ce imas pa v glavi cilj, pa ni prepreke, ki bi ti preprecila narediti the tisto!
Ce te taksno pisanje razburi in rad slikas rozice na potovanju in sanjas kako se imamo vsi radi in kako lep je svet in zivis v sanjah, ki jih nikoli ne bos dozivel, ti priporocam, da menjas krog ljudi s katerimi se druzis. Boljsimi od sebe. Samo tako bos naredil nekaj vec in znal brati zgodbe tudi iz druge perspektive.

Z veseljem kupim knjigo tega cloveka, povabim na vecerjo, ker taksen krog ljudi je neprecenljiv v popotovanju skozi zivljenje.
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Kaj pa je potem motociklizem? Govoris idiotsko in v smislu edini nacin, da pijes viski je bourbon z dvema kockama ledu in 133ml coce zero! Vse ostalo je neumno oz. zelo neuspesno hoces polepsati...ni primer dobre prakse. Kot picka, ker picke se izrazajo indirektno

A razumes point?
 
15. jan 2019
3.459
1.085
113
Kaj pa je potem motociklizem? Govoris idiotsko in v smislu edini nacin, da pijes viski je bourbon z dvema kockama ledu in 133ml coce zero! Vse ostalo je neumno oz. zelo neuspesno hoces polepsati...ni primer dobre prakse. Kot picka, ker picke se izrazajo indirektno

A razumes point?

Očitno ti ne razumeš, ali pa ne prebereš. Tisto je šolski primer slabega motorizma, primer, kako se ne potuje.
Poleg fejk "prigod". Če pa ti je všeč, pa kar čitaj in kupi knjigo, ne samo lapat, saj bo še kako spisal.
 

kajote

Fizikalc
11. dec 2007
368
162
43
Očitno ti ne razumeš, ali pa ne prebereš. Tisto je šolski primer slabega motorizma, primer, kako se ne potuje.
Poleg fejk "prigod". Če pa ti je všeč, pa kar čitaj in kupi knjigo, ne samo lapat, saj bo še kako spisal.

nekako si spregledal da te pozivam, da objaviš svoj potopis, ga bom z veseljem prebral. Ampak ti raje ovce deliš... (hvala).. sem že raje ovca kot pa en tak teoretiziranja poln bik (pa se opravičujem živalim)