V Mariboru pretepli sodnico

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.623
14.317
113
Ker nisem sledil zadeve od samega začetka - na podlagi česa pa je bilo jasno?
 

membrain

Majstr
4. jun 2014
2.863
283
83
Ali bodo sedaj Pahor in ostali politiki ki so bili prejšnji teden zelo glasni kaj povedali o napadu sodstva (=sodnega izvršitelja) na državljanko?

Bo kdo kaj obsodil napad sodstva na državljanko?
 

altermost

Fizikalc
14. maj 2015
258
73
28
Z drugi besedami 32 nehaj resnico pisat ker bomo drugače mi neresnico spravili na plano-in to takoj ko dobimo natančna navodila iz P šernove cesta 3 LJ.
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888

erikson

Guru
25. avg 2007
21.411
5.395
113
Likovičeva šokirala po napadu na sodnico: »Dobila je to, kar si je zaslužila«

Likovičevo, ki se trenutno mudi v Savudriji, smo vprašali, zakaj je mnenja, da si je sodnica takšno nasilje zaslužila. »V partnerskih in zakonskih odnosih je glavna vrednota zvestoba in zaupanje. Če želijo skakati čez plot, pa naj se prej dogovorijo, da ne bo prišlo do nezaželenih posledic. Ljudje mnogo premalo razmišljajo o posledicah skakanja čez plot. Če je bila v tem primeru vzrok tej tragediji sodnica, se vprašam, zakaj bo najverjetneje kaznovan samo storilec,« je odgovorila.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Jeri

membrain

Majstr
4. jun 2014
2.863
283
83
Likovičeva šokirala po napadu na sodnico: »Dobila je to, kar si je zaslužila«

Likovičevo, ki se trenutno mudi v Savudriji, smo vprašali, zakaj je mnenja, da si je sodnica takšno nasilje zaslužila. »V partnerskih in zakonskih odnosih je glavna vrednota zvestoba in zaupanje. Če želijo skakati čez plot, pa naj se prej dogovorijo, da ne bo prišlo do nezaželenih posledic. Ljudje mnogo premalo razmišljajo o posledicah skakanja čez plot. Če je bila v tem primeru vzrok tej tragediji sodnica, se vprašam, zakaj bo najverjetneje kaznovan samo storilec,« je odgovorila.
Haha Likovičeva spet išče pozornost. Je pa to bila najbrž prva njena izjava, s katero bi se delno strinjal, čeprav bolje bi bilo da bi izjavila, da je dobila kar je iskala.
Pa z malo ugibanja ne mislim pri tem toliko na varanje, kot po zahtevkih za delitev premoženja.

No sedaj sta se partnerja do danes najbrž že pogovorila, ugotovila, do kam kdo lahko seže, in kaj res komu pošteno pripada, zato ni potrebe po prepovedi približevanja. Najbrž je šlo pri poročanju o dogodku sprva v želji po "ogroženosti sodnikov" tudi za pretiravanje pri ocenah poškodb, So najbrž že sodniki pisali,koliko €€€ še rabijo dodatka k plači, ker so ogroženi. Ker če bi ded res hotel babo umorit, bi tudo jo. In ker jo ni, lahko rečemo da jo ni hotel mrtvo. In sedaj po pretiravanjih v obtožnici. To ni nikakor poizkus umora, kot piše v obtožnici, ni bilo nobenega, ki bo storilcu preprečil, kar se je namenil. Taka obtožba bo na poštenem sodišču padla. Baba je sprevidela, kot mnoge pred njo zakaj jo je fasala in bo to požrla, zahtevek pa zmanjšala na realno raven - če bo do loćitve sploh prišlo.
Baba je mislila do kosti obrat deda, češ kam mi kdo kaj more, Sdaj je videla, kaj ji kdo kaj more.
 

B81

22. jul 2007
34.480
8.956
113
Cisto vseeno...pa ce se v dedu nabira, ali da vidi deda gor in v afektu popizdi in ima zenska potem blaupunkt, se mogoce nekak razumes...ampak tole pa je bilo planirano, ded odsraufal zarnico, vzel kij v roke, se skril, cakal...tole pa je nekaj cisto drugega. In kako to, da ni prepovedi priblizevanja?
 

Mr_Wolf

Guru
8. jan 2008
3.104
3.398
113
Ker če bi ded res hotel babo umorit, bi tudo jo. In ker jo ni, lahko rečemo da jo ni hotel mrtvo. In sedaj po pretiravanjih v obtožnici. To ni nikakor poizkus umora, kot piše v obtožnici, ni bilo nobenega, ki bo storilcu preprečil, kar se je namenil. Taka obtožba bo na poštenem sodišču padla. Baba je sprevidela, kot mnoge pred njo zakaj jo je fasala in bo to požrla, zahtevek pa zmanjšala na realno raven - če bo do loćitve sploh prišlo.
Baba je mislila do kosti obrat deda, češ kam mi kdo kaj more, Sdaj je videla, kaj ji kdo kaj more.

Eeeee....
....tip ji je razbil glavo s kijem za baseball - polomljena lobanja (poškodbe možganov?), obrazne kosti - žensko so na urgenci oživljali!!!
Ti pa pišeš kot, da bi ji primazal dve klofuti in ima plavo oko:nigladek:.

Kot danes piše Požar je pa tip očitno "pokonektan", oz. "NAŠ" :zavijazocmi::
http://pozareport.si/post/480979/oz...iborske-sodnice-smrdi-do-neba-no-vsaj-do-sove

Že to mi je za kozlat, ko žrtev v vseh medijih takoj pišejo s polnim imenom in priimkom, osumljenca pa z inicialkami!! WTF!
3,14zda kdaj bomo =bemu nehali s ščitenjem storilcev in izpostavljanjem žrtev!?!?!?
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.331
5.364
113
Če jaz prav berem, je tip ni skoraj ubil, ker ga je varala, ampak ker ga je pustila. Ko javna tajna ni več tajna, torej.
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.411
5.395
113
In kako to, da ni prepovedi priblizevanja?
Sodišče zavrnilo prepoved približevanja, osumljenec obiskoval žrtev v bolnišnici

Osumljenec za napad na mariborsko sodnico 16. junija je po neuradnih navedbah žrtvin partner in je trenutno na prostosti. V ponedeljek so proti njemu vložili kazensko ovadbo zaradi utemeljenega suma poskusa umora, policija pa je predlagala prepoved približevanja žrtvi, a naj bi sodišče ta predlog zavrnilo.

Direktor mariborske policijske uprave Rafael Viltužnik je za Odmeve potrdil, da je okrožno sodišče v Slovenj Gradcu zavrnilo predlog prepovedi približevanja, vendar vsebine in obrazložitve sklepa sodišča ni komentiral. Zagotovil je, da bo policija naredila vse v okviru zakonskih pooblastil za zaščito žrtve tega kaznivega dejanja.