V Mariboru pretepli sodnico

Peter Klepec

Majstr
24. jan 2019
3.081
434
83
Ni to tak, da ce so starsi Slovenci, si Slovenec, ce pa si kakorkoli drugace Slovenec, pa si se pac pricofukal sem prek partnerjev itd...?
Res, kaj je kriterij? Za patriote je omenjen zgoraj, kaj pa za nezavedne slovence?
Potem recimo Matey, ki je pisal da ima prednike iz mislim da Portugalske ni Slovenec? Pa so sploh rodovniki zaupanja vredni ali imate še kakšne druge kriterije? Imate to državo v državi sli kako?
 
  • Všeč mi je
Reactions: Blackjack

B81

22. jul 2007
34.559
8.997
113
Potem recimo Matey, ki je pisal da ima prednike iz mislim da Portugalske ni Slovenec? Pa so sploh rodovniki zaupanja vredni ali imate še kakšne druge kriterije? Imate to državo v državi sli kako?
Jih imam sam baje iz Italije in Rusije...itak da brezveze, sam jih poznam s koreninami od dol in so vsi vredu ljudje, tele si pa lahko od tu ali od tam, res pa je, da je verjetno vec teletov od tam kot od tu.
 

altermost

Fizikalc
14. maj 2015
258
73
28
Po očetovi strani sem Italijan (Nabrežina)po mamini pa Nemec (kočevski Nemec) - po duši pa 100 i% Slovenec-če pa bo vzpon takih kot je Klepčev tamal pa bom resno razmislil,a zaprosim za državljanstvo izven SLO-če pa se bo potem še nadaljeval teror Klepčevih somišljenikov pa bom prisiljen poklicati na pomoč državo, katere državljan bom.
 
  • Všeč mi je
Reactions: B81

B81

22. jul 2007
34.559
8.997
113
Po očetovi strani sem Italijan (Nabrežina)po mamini pa Nemec (kočevski Nemec) - po duši pa 100 i% Slovenec-če pa bo vzpon takih kot je Klepčev tamal pa bom resno razmislil,a zaprosim za državljanstvo izven SLO-če pa se bo potem še nadaljeval teror Klepčevih somišljenikov pa bom prisiljen poklicati na pomoč državo, katere državljan bom.
Juznjaki že harajo, se vidi...
 

B81

22. jul 2007
34.559
8.997
113
Potem obstajajo kriteriji za biti Slovenec? Kateri so in kje so zapisani? Ostali bomo nosili znake kot nekoč Judje Davidove zvezde in bomo deležni diskriminacij? Če ne diskriminacij, potem bonitet? Ali pa smo vsi državljani vendarle enakopravni, kot nam to določa slovenska ustava?
 

Peter Klepec

Majstr
24. jan 2019
3.081
434
83
Po očetovi strani sem Italijan (Nabrežina)po mamini pa Nemec (kočevski Nemec) - po duši pa 100 i% Slovenec-če pa bo vzpon takih kot je Klepčev tamal pa bom resno razmislil,a zaprosim za državljanstvo izven SLO-če pa se bo potem še nadaljeval teror Klepčevih somišljenikov pa bom prisiljen poklicati na pomoč državo, katere državljan bom.
Kakšen teror?
Mene bolj skrbi SDS, Orban in Salvini. Vas ne?

o_545646_1024.jpg
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.637
14.338
113
Potem recimo Matey, ki je pisal da ima prednike iz mislim da Portugalske ni Slovenec? Pa so sploh rodovniki zaupanja vredni ali imate še kakšne druge kriterije? Imate to državo v državi sli kako?

Matey ima prednike iz Portugalske iz časa križarskih vojn. If u catch my drift.

Potem obstajajo kriteriji za biti Slovenec? Kateri so in kje so zapisani? Ostali bomo nosili znake kot nekoč Judje Davidove zvezde in bomo deležni diskriminacij? Če ne diskriminacij, potem bonitet? Ali pa smo vsi državljani vendarle enakopravni, kot nam to določa slovenska ustava?

Wait what? Sodeč po tem zapisu smo po tvoje vsi državljani v Sloveniji enakopravni? Hudo :aplauz:
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Sosedovo Francko je pa čisti slovenček Janez ustrelil s šibrovko. Torej kje je smisel tvojega posta?
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.167
2.260
113
Veš da sem ravno to malo nazaj premišljeval, čemu vso to brezvezno gobezdanje? Veš koliko žensk jih vsak dan faše pa nihče za vsako posebej ne odpira teme :bonk:
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.637
14.338
113
Veš da sem ravno to malo nazaj premišljeval, čemu vso to brezvezno gobezdanje? Veš koliko žensk jih vsak dan faše pa nihče za vsako posebej ne odpira teme :bonk:

Začetna poanta je bila verjetno v smislu "ali je to napad na sodstvo" kar je nekaj povsem drugega kot "navadno" in žal vsakdanje nasilje v družini. V prvem primeru je topic in debata torej povsem smiselna, v drugem pa seveda veliko manj.