V Mariboru pretepli sodnico

LeQuack

Guru
26. avg 2007
6.847
3.364
113
40
Lj
Zato pa je treba več teh kriminalcev pozapreti, drugače se sprehajajo okoli in pretepajo ljudi. Magar se namest drugega tira naredi še ene 20 zaporov.
 

Matko

pohodnik
18. jul 2007
5.558
688
113
Za razmislek o današnjih novinarjih.
Če se v naslovu napiše "pretepena sodnica", se bralcem vsiljuje mnenje, da je bila pretepena zaradi svojega poklica.
Prehitro sklepanje ne vodi nikamor: da ne bo na koncu vzrok čisto kaj banalnega, npr "oštevanje" pijanih mulcev.

Oziroma, ali to pomeni, če bi pretepli neznano Mariborčanko, bi bile njene bolečine milejše'



Preden mi kdo kaj podtakne: Zavračam vsakršno nasilje (fizično in psihično) neodvisno od spola!

Ampak določeni izkoristijo vsako priliko, da se prikažejo uboge. Tako je bilo pred časom po radiu, nasilje nad zdravniki in niti z besedico ni bilo omenjeno ostalo zdravniško osebje in sem prepričan, da paciente še bolj "upajo" znašat nad medicinskimi sestrami.
Kateri javni uslužbenci so trenutno na vrsti za stavko?
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: alkoholik

BuDi

Guru
6. sep 2007
6.952
3.241
113
Za razmislek o današnjih novinarjih.
Če se v naslovu napiše "pretepena sodnica", se bralcem vsiljuje mnenje, da je bila pretepena zaradi svojega poklica.
Prehitro sklepanje ne vodi nikamor: da ne bo na koncu vzrok čisto kaj banalnega, npr "oštevanje" pijanih mulcev.

policija:
preučujemo dve možnosti: ena je, da je bila napadena zaradi službe, druga pa da je bila napadena zaradi svojega življenjskega sloga.

mediji:
Policija napad intenzivno preiskuje, za zdaj pa še ni znano, ali je povezan s sodničinim delom ali pa je osebne narave.
 

Matko

pohodnik
18. jul 2007
5.558
688
113
Saj to pravim: Dokler se ne ve zakaj je bila napadena njen poklic nima prav nobene veze.
Razen, če Policija misli, da bo tako lažje prišla do informacij od občanov.
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.285
2.272
113
Izvajaleci so iz tujine.
Naročnik ni ta velik državni kriminal. Saj ni samo sodila pru UDTB podobno.
Je pa zato, ker je sodnica.
 

B81

22. jul 2007
34.474
8.952
113
Jaz včasih, ko berem komentarje sploh ne morem verjet očem, da je to sploh možno.

Resno se sprašujem, če gre cel svet v maloro....? Taka privoščljivost bi morala bit kazniva, fakof. Ne vem, kaj bi si mislile ženske od piscev takih komentarjev, če bi jih prebrale.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Zgoraj je bilo prebrano, da je prišla kao od ljubimca domov.

Privoščljivost torej. :p Vse ostalo, kar kriminalisti pravkar preučujejo, je pa še čisto neuradno. In vse bi bilo v redu, če ne bi nek kretenski in mozoljavi novinarček v novicah napisal detajl, da gre za sodnico.

Ima kdo kaj proti?
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Če bi mojo nekdo sredi noči takole napadel, (bi imel mimogrede tudi z menoj srečanje), in bi nek novinar napisal, da se gre za Demzovo babnico, niti na tazadnji strani Slo novic, tam pri Arijani, ne bi bilo objavljeno. Tko da si naj afero najprej kar sebi pripišejo.