V Mariboru pretepli sodnico

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.611
245
113
zakaj torej niso pocakali do konca preiskave? ker so spet mediji zahtevali takojsnje lincanje nekoga, pa cetudi neznanca.

pa zihr so bili kaksni indici ze takoj po dogodku....
 
  • Všeč mi je
Reactions: alkoholik

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.089
3.574
113
Marlbor
Verjetno so dan po napadu razni sindikati že pisali na vse možne načine, da hočejo povišanje plač, ker za tak drobiž ne bodo več nosili glave naprodaj.
 

membrain

Majstr
4. jun 2014
2.863
283
83
zakaj torej niso pocakali do konca preiskave? ker so spet mediji zahtevali takojsnje lincanje nekoga, pa cetudi neznanca.

pa zihr so bili kaksni indici ze takoj po dogodku....
Do konca preiskave niso pocakali zato, da so izkoristili svojih 5 min jamranja, kako so ogrozeni, po koncu preiskave pa tega nebi mogli.
 
  • Všeč mi je
Reactions: softi

altermost

Fizikalc
14. maj 2015
258
73
28
Sem sicer proti nasilju vsake sorte.

Ampak nekje sem prebrala, da je njen partner menda sodni izvršitelj.... tako, da.... metode le teh so znane. Po priimku sodeč, očitno izvirajo iz tam dole....oz prihajajo iz druge strani Kolpe, tam pa itak vemo, kako radi delajo z nami ženskami žal....

P.s. S tem da ne trdim, da so vsi moški enaki, kar se tega tiče, da se slučajno ne bo kdo v to obregnil.

Se strinjam ampak mali popravek-če je vir verodostojen : - Kot poroča portal Škandal24.si naj bi na istem naslovu kot Daniela Ružič živel sodni izvršitelj Andrej Horvat. A
 

Peter Klepec

Majstr
24. jan 2019
3.081
434
83
Ne, Cigani so Cigani, Slovenci pa Slovenci. So pa Cigani slovenski drzavljani, za katere zakonodaja deloma ne velja.
Potem obstajajo kriteriji za biti Slovenec? Kateri so in kje so zapisani? Ostali bomo nosili znake kot nekoč Judje Davidove zvezde in bomo deležni diskriminacij? Če ne diskriminacij, potem bonitet? Ali pa smo vsi državljani vendarle enakopravni, kot nam to določa slovenska ustava?
 

B81

22. jul 2007
34.542
8.986
113
Ni to tak, da ce so starsi Slovenci, si Slovenec, ce pa si kakorkoli drugace Slovenec, pa si se pac pricofukal sem prek partnerjev itd...?
Res, kaj je kriterij? Za patriote je omenjen zgoraj, kaj pa za nezavedne slovence?
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
KOliko kolen/generacij nazaj mora bit na vseh vejah dokazana Slovenec-Slovenec veza, da se lahko deklariraš kot Slovenec? Opozarjam na številke - dva starša, štirje stari starši - osem prastarih, šestnajst praprastarih,... ki imajo seveda tudi svoje starše, stare starše,... Nabere se nekih opcij, da kri ni čista - slovenska mislim. ;)
 
  • Všeč mi je
Reactions: Peter Klepec