V Londonu gori stolpnica

Oakey

Majstr
3. feb 2016
830
497
63
ahhhh jest5, cry me a river!

Ne razumeš pointa ane? Jst se ne zgražam in delam drame iz nesreče ljudi v tujini, če pa imamo reveže dosti bližje. Če pa bi rad primerjal kdo ima daljšega, lahko vrževa kurce na mizo in bova vidla kdo je naredil več dobrega. Ampak ni point v tem, gre se za to da ne delam drame o eni zažgani kartonasti škatli medtem ko se je v realtime in v naši neposredni bližini bajta nekomu od nas zares podrla in so se komaj rešili iz nje.
 
  • Všeč mi je
Reactions: capl

erikson

Guru
25. avg 2007
21.428
5.416
113
@erikson
ampak za družino, ki je pred enim tednom v Tržiču ostala brez doma pa se ne sekiraš kaj dosti, anede? Aja, oni imajo preveč slovenski priimek zate, pa ne kričijo bedarij o alahu... zato so manj vredni za ljudi tvojega kova.
Si se pa tiste dni precej razpisal o migrantih... hm hm hm
Ko bi ti vedel, kako zelo se motiš glede mene.
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.284
-8.471
113
Jst se ne zgražam in delam drame iz nesreče ljudi v tujini, če pa imamo reveže dosti bližje.
Torej kaj za vraga delaš v tej temi? Vidiš naslov, veš o čem je debata. Izogibaj se je in se udejstvuj v temah, ki se tičejo nesreč v naši bližini

Če pa bi rad primerjal kdo ima daljšega, lahko vrževa kurce na mizo in bova vidla kdo je naredil več dobrega.
Za sablanje z lulčki si najdi koga drugega. Je pa ponavadi tako, da tisti najbolj glasni o tem "kako pomagate", spravite najmanj od sebe.

Ampak ni point v tem, gre se za to da ne delam drame o eni zažgani kartonasti škatli medtem ko se je v realtime in v naši neposredni bližini bajta nekomu od nas zares podrla in so se komaj rešili iz nje.
Torej znova. Kaj za vraga pol delaš v tej temi?

P.S. Zakaj se ne pizdiš tudi v drugih temah, ko se lima slikce kaj delajo migranti/črnci/muslimani/... če je pa toliko hudega že pri nas. Sigurno te mora tudi tam zelo motiti
 
  • Všeč mi je
Reactions: bizi in erikson