V katerih lokalih se danes (20.10.) protestira?

Sergio81

Fizikalc
29. jul 2007
1.651
0
36
V oblakih
Torej?
Na strani združenja gostinskih storitev ne piše nič
stupid-1.gif

Tem lokalom bi se rad izognil, ker pač ne kadim
cheer.gif

Ampak vseeno
nahrung002.gif
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
V Večeru piše, da javnosti ne bodo povedali, ker se bojijo inšpekcije (torej dobro vedo kako legalna je ta njihova akcija).



Mogoče pa niti lokali sami ne vedo če so izbrani ali ne
rolleyes-1.gif




Sicer pa če bi hoteli, da bi akcija uspela, bi moralo na teh lokalih že cel teden viset napis ''v soboto lahko kadite'', ker mi ni jasno, kak lahko pričakujejo odziv, če ljudje sploh ne vedo kam it, da bodo lahko tam kadili
stupid-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

wacko

Fizikalc
18. jul 2007
5.450
0
36
Dons torej vse inšpektorje na teren, pa mal dinarčkov za državo zaslužt
grin1.gif
 

pikapoka

Fizikalc
24. avg 2007
2.148
0
36
Domžale
A je mene kot nekadilko kdaj prej kdo vprašal, če me moti, ker je Bachus v petek zvečer cel zakajen? Ali pa, ker je soba razdeljena na kadilski in nekadilski del (in ja, zrak se splooh ne meša)...ali me moti kajenje za sosednjo mizo? Ali pa sediš zunaj na terasi, za sosednjo mizo kdo kadi in rahel veter cigaretni smrad piha direkt meni pod nos? Sita sem kadilcev, gostincev in njihovega pritoževanja. In ja, navalite danes kadilci v lokale, pa v vse mogoče luknje si vtaknite cigaret...
stupid-1.gif
 

Fly

Majstr
21. jul 2007
2.590
498
83
Točno tako!
Obnašate se kot otroci, ki jim starši vzamejo igračko!

ueeeee, v jok pa na drevo
bonk.gif
 

kora

Pripravnik
6. avg 2007
58
0
6
Vsi ki planirate danes zvečer v lokalih kaditi si preberite tole. da ne bo zmede kako in kaj "se bo kadilo"!
evil.gif


l.p.
 

Isaac

Pripravnik
24. jul 2007
118
0
16
42
Ah nekadilci, res ste bogi da vas dim od cigarete zdej kr naenkrat tk strašno moti. A na pločniku vas pa ne moti ko mimo pripelje 30let stari TAMov tovornjak in se mu kadi iz izpušne cevi kot iz peči?.
Kje pa se skrivate. So rekli da nekadilci ne hodjo v lokale zaradai tega ker je zakajeno in da bo po sprejetem zakonu polna zasedenost tistih nekadilcev ki so prejt ostajali doma
uf-1.gif
 

ltd

Pripravnik
5. sep 2007
100
2
18
Seveda me (nas) moti tudi star tamov tovornjak in vse podobno, moti me tudi svetlobno onesnaženje in ibanez kitare v rokah raznih ''želimbiti'' Satriani..., ampak tukaj je govora o kajenju v lokalih. Če ima kdo informacije za Orto bar danes, se zelo priporočam; bi šel na koncert tja, pa nekako nisem več za prekajene zadeve če že imam izbiro.
 

Drifter

Fizikalc
22. jul 2007
1.167
14
38
pisda ste kadilci že dosadni, dejte se že enkrat zavedat, da največjo škodo delate sebi, in ne drugim..
 

Jozek

Pripravnik
23. avg 2007
110
0
16
Owned z dišečimi palčkami!! Hahaa... Usi nekadilci pa že v luft pa jokat.
 

zetko

Pripravnik
18. avg 2007
916
0
16
40
Citat:
Uporabnik Jozek pravi:
Owned z dišečimi palčkami!! Hahaa... Usi nekadilci pa že v luft pa jokat.

Pomojem se bodo bol cmerili kadilci, ker jim bodo tud danes riti zmzrvale, ce bojo hotli kadit
evil.gif
 

Jozek

Pripravnik
23. avg 2007
110
0
16
Js se nič ne cmerim. Doma ga prižgem zraven mojega enoletnega sina. Pa kaj pol?