V katerih lokalih se danes (20.10.) protestira?

Drifter

Fizikalc
22. jul 2007
1.167
14
38
Citat:
Uporabnik Jozek pravi:
Js se nič ne cmerim. Doma ga prižgem zraven mojega enoletnega sina. Pa kaj pol?

zaradi takih kot si ti je zdravstvo zapufano, in otroci nerazviti letom primerno, ter z 100-imi alergijami..
 

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
ksz. kere picke so kadilci,se protestirat ne znajo kot se zagre.
evil.gif
 

AfterEight

Fizikalc
16. sep 2007
1.217
0
36
Citat:
Uporabnik Jozek pravi:
Js se nič ne cmerim. Doma ga prižgem zraven mojega enoletnega sina. Pa kaj pol?
stupid-1.gif
osebno bi ti stisnil globo v višini dveh plač ... res neverjetno
 

Francoz

Pripravnik
Citat:
Uporabnik Jozek pravi:
Js se nič ne cmerim. Doma ga prižgem zraven mojega enoletnega sina. Pa kaj pol?

Upam, da bodo prišli časi, ko bodo takim, kot si ti, zaradi takega ravnanja odvzeli sina... In ki bodo morebitno operacijo raka morali plačati iz svojega žepa. Potem pa naj dokazujejo, da so raka dobili od gledanja steklenic z alkoholom, ali zaradi vožnje z avtomobilom...
Prekleta kadilska sebičnost!
 

Robert

Majstr
21. jul 2007
2.637
449
83
Tolmin
Citat:
Uporabnik Jozek pravi:
Js se nič ne cmerim. Doma ga prižgem zraven mojega enoletnega sina. Pa kaj pol?

Vse,ki se zgrazajo nad to izjavo bi vprasal-kako pa vi skrbite za zdravje svojih naslednikov ?
Se vas otrok dovolj giblje na svezem zraku?Se v avtu priveze prej kot vzgete motor?
Takih vprasanj se mi poraja se na miljone.

Vsi ste postali strasno ozavesceni odkar se je pricela ostra kampanija proti kadilcem.Ko se bo zacela gonja proti ... boste udrihali po ... To je znacilno za ovce.
Ko bodo na TV objavili,da je E-xyz strasno skodljiv in da se pojavlja v dolocenih izdelkih jih bomo ignorirali nekaj casa,nato pa se bo v Topshop pojavil nov izdelek v licni embalazi in udarnim imenom(in mimogrede z 99% E-xyz) ga bomo hvalili v uporabljali.

BDW: Sem strasten kadilec(30-40 cikov/dan) in se zelim odvaditi.
Mi zna kdo dati resen nasvet kje najdem pomoc.Moj zdravnik kadi kot turk in se ga ne upam vprasati
redface-1.gif

Za mamilovice obstajajo klinike in dobivajo vsak dan nove igle,metadon,imajo cel kup organizacij za pomoc,pa oni skodujejo pravzaprav samo sebi.
Je kaksna klinika za kadilce kjer bi mi pomagali?(Brezplacno kot mamilarjem)

BDW:Zdej grem na cik
wink-1.gif
 

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
BDW?

sprijazni se da si odvisnik, bolnik in da bo tezka. Zacni z redukcijo...
 

BureKm

Fizikalc
27. avg 2007
1.219
0
36
www.pokerklub.si]www.pokerklub.si
@robert: na Hrvaškem je nek človek, ki ti za cca. 50 € izvede neko hipnozo in potem ti več ne paše kaditi...

Poznam kar nekaj ljudi, ki so bili pri njemu. Vsi so nehali kaditi....a večina po parih mesecih spet začela.

Če imaš voljo pa zadevo priporočam.

@moderatorji: zakaj spet 2 temi?
 

skorpy

organizatorka
18. jul 2007
7.801
0
36
40
ker se v tej temi govori o tem, kje se 20.10. protestira, una tema je pa nasplošno od kajenju in razglabljanju o zakonu. Če se bo začelo pa tudi tu razglabljati o zakonu, bo seveda tema šla pod zaklep, tako da držite se naslova pa bo.
 

Robert

Majstr
21. jul 2007
2.637
449
83
Tolmin
Citat:
Uporabnik Diablo pravi:
BDW?

sprijazni se da si odvisnik, bolnik in da bo tezka. Zacni z redukcijo...

Z redukcijo sem ze zacel-v petek sem dal odpoved
evil.gif

So sedmih letih narascajocega stresa in nikakrsne spremembe pri placi
frown-1.gif

To je bil eden glavnih razlogov za moje stopnjevanje kajenja
crazy1.gif


Ravno sem pokadil zadnjega iz te skatle in jih nimam vec
frown-1.gif

Kupiti ali ne kupiti je sedaj vprasanje
tongue-1.gif
 

tis

Fizikalc
25. jul 2007
5.423
0
36
Citat:
Uporabnik Jozek pravi:
Js se nič ne cmerim. Doma ga prižgem zraven mojega enoletnega sina. Pa kaj pol?

In s tem se še hvališ?
kre.ten
 

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.300
1.061
113
ksz... a je kdo dejansko bil v kakem takem lokalu včeraj? ali so valili samo buče?
 

ltd

Pripravnik
5. sep 2007
100
2
18
Sem bil na koncertu v Orto baru in se ni kadilo. Nekdo iz publike je kitaristu prižgal čik, pa mu ga je šef (no, natakar) po hitrem postopku zaplenil. Na polovici koncerta so naredili čik pavzo, da so šli lahko ven pokadit. Meni je bilo fenomenalno, svež zrak in malo odmora za regeneracijo ušes.
 

Odisej

arhivar
Osebje foruma
Administrator
2. sep 2007
7.645
9
113
Alter.si
www.skodelica-s-sliko.com
Citat:
Uporabnik Robert pravi:
Citat:
Uporabnik Jozek pravi:
Js se nič ne cmerim. Doma ga prižgem zraven mojega enoletnega sina. Pa kaj pol?

Vse,ki se zgrazajo nad to izjavo bi vprasal-kako pa vi skrbite za zdravje svojih naslednikov ?
Se vas otrok dovolj giblje na svezem zraku?Se v avtu priveze prej kot vzgete motor?
Takih vprasanj se mi poraja se na miljone.

Vsi ste postali strasno ozavesceni odkar se je pricela ostra kampanija proti kadilcem.Ko se bo zacela gonja proti ... boste udrihali po ... To je znacilno za ovce.
Ko bodo na TV objavili,da je E-xyz strasno skodljiv in da se pojavlja v dolocenih izdelkih jih bomo ignorirali nekaj casa,nato pa se bo v Topshop pojavil nov izdelek v licni embalazi in udarnim imenom(in mimogrede z 99% E-xyz) ga bomo hvalili v uporabljali.

BDW: Sem strasten kadilec(30-40 cikov/dan) in se zelim odvaditi.
Mi zna kdo dati resen nasvet kje najdem pomoc.Moj zdravnik kadi kot turk in se ga ne upam vprasati
redface-1.gif

Za mamilovice obstajajo klinike in dobivajo vsak dan nove igle,metadon,imajo cel kup organizacij za pomoc,pa oni skodujejo pravzaprav samo sebi.
Je kaksna klinika za kadilce kjer bi mi pomagali?(Brezplacno kot mamilarjem)

BDW:Zdej grem na cik
wink-1.gif

Ok, primerjava z "če se otrok dovolj giblje" ni čisto na mestu... ker iz zdravstvenega vidika je slabo, če se otrok ne giblje dovolj, ni pa škodljivo v smislu pasivnega kajenja.
Odločitev je tvoja, samo vseeno ne bi škodilo premislit, kakšne posledice ima lahko majhen otrok zaradi nespametnega početja staršev. Moja mati recimo babice (ki si proti njej pravi abstinent
grin1.gif
) ni pustila blizu mene, če je imela čik prižgan, pa je POMOJE ravnala prav.

Seveda me ne razumi narobe, ostale bedarije ki jih nekateri starši počnejo so lahko (še zlasti na kratki rok) veliko bolj usodne - nekateri recimo dovolijo otrokom, da se ne privežejo v avtu, potem ko je pa nesreča je pa jok... pa še mnogo takih primerov je, tudi recimo ne razumem tistih ki pustijo otroke brez nadzora na cesti, da ti potem "štručka" skoči pred avto, potem so pa vsi ostali krivi.

Kar se pa Ejev tiče je pa itq cel halo vsakič ko odkrijejo kakega novega, ki je "škodljiv"
17758-icon_confused.gif


Glede tvojega kajenja je pa tako: če si RES želiš odvaditi kajenja, ti bo to tudi uspelo, če pa že v začetku ne boš verjel v svojo sposobnost odvaditi se kajenje, potem pa pozabi... v zadnji 30 letih je moja babica (pod pregovarjanjem svojih dveh hčera) probala že n+1 terapij, samo ona "ve" da se ne bo nikoli odvadila, in je vedno začela nazaj. In pri svojih letih (ima jih nekaj čez 70, kadi pa nekje od 16leta
uf-1.gif
) verjetno ne bo več poskušala...
Za "prave" drogeraše imajo komune, za kadilce se mi zdi da to ne obstaja (ker pomoje ni take hude psiho-fizične odvisnosti kot recimo pri trdih drugah - ne vem, tako se mi zdi, nisem pa še bil ne na enem ne na drugem
crazy1.gif


Uživaj ob čiku (in kavi?), jst se ga bom pa zaenkrat vzdržal
rolleyes-1.gif



lp
Peter