uspavanje psa

jello

Guru
22. sep 2008
9.568
3.436
113
In zakaj bi po tvoje moral to dvoje primerjat? A tebe ko si zlomiš nogo kaj manj boli ker veš da lahko bi si pa še hrbtenico?
 

zabar

fotograf
20. mar 2011
975
0
16
Citat:
Uporabnik 8888 pravi:
Saj ni tako hudo, sem že dve psici peljal na veterinarsko kliniko, eno staro 15 drugo 12 let obe ovčarki, sedaj sem kupil drugo pa je, mal žalosti sicer, ampak tako je življenje. No tudi dva mucka sem tja peljal.
Si poklical župnika na poslednje maziljenje?
sprasujem se.gif
 
Nazadnje uredil moderator:

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
Citat:
Uporabnik Morphey pravi:
Citat:
Uporabnik patriot pravi:
Sem prebral topic in se sprašujem, kake travme preživljate šele, ko vam umre kdo od bližnjih.

Kaj pes ni bližnji?

Je, eni imate svoje štirinožne generatorje dreka res raje kot ljudi.

Pod bližnji sem mislil mamo, očeta, najboljšega prijatelja...
bonk.gif
 
Nazadnje uredil moderator:
  • Všeč mi je
Reactions: VanZ

HEPAN

Majstr
5. sep 2007
2.888
155
63
KSZ....ej ne morem verjet...kaka tema, govora pa je o psih in mačkah...dobro da se kakšen kmet tako ne naveže na svojo živino za zakol...

pa da nebo kdo pametn...sem že peljal psa na inekcijo, saj je tam zalostno ampak ni pa neka travma to ravno..
 

matofill

Guru
18. sep 2008
3.664
727
113
Hujše travme so, ko nekdo neozdravljivo bolan recimo sarkom v glavi umira, umira in umira in je na najhujših pomirjevalih, kar jih je, pa še čutiš, da NORO trpi in vsi vedo, da je zanj lahko le smrt odrešitev .......... in ja vsaka domača žival lahko dobi zlati šus, samo človek ta pa mora trpeti ......... Patriot razmisli raje o tem ........pa boš spoznal, kaj je to travma.
 

kloshar

Ciganæe
26. jul 2007
5.998
0
36
On ne more razmišljati na tem nivoju. Kljub svoji navidezni samozavesti je v bistvu en težki preplašenec. Ali pa sadist. Vidi potepuškega psa in mu najprej pade na pamet, kako bi ga ubil. To ni zame normalen način delovanja možganov.
 

kloshar

Ciganæe
26. jul 2007
5.998
0
36
In ja, bom to napisal javno, da boste vsi videli, kakšen butelj, primitivec, ubožček, whatever sem. Svojega psa imam raje od VEČINE ljudi, ki so okoli mene. Kljub temu, da je le pes, mi nikoli ni dal razloga, da ga ne bi imel rad - ravno obratno. On ne ve, kaj je laž, me ne bo zajebal, izigral, ampak bo vedno zraven in na voljo, da s svojo prisotnostjo poskuša vliti neko pozitivno energijo. On je gospod, ki razume in čuti. Pes z veliko začetnico. Če mi ga kdo fenta, fentam njega, brez pardona.
 

krimec

Majstr
7. maj 2011
3.744
112
63
Po 15. letih smo se tudi mi poslovili od našega Labradorca. Zaradi starosti in s tem povezanih bolezenskih zapletov ga je veterinar uspaval.
Slovo je res težko, vendar prevlada to, da se kuža ne muči več.