Udine - nakupovalni centri

AXi0N

Fizikalc
9. sep 2007
1.014
0
36
Jutri se odpravljam v Udine pa me zanima, kje so kakšni dobri nakupovalni centri.
Slišal sem tudi za en center New York, če mogoče kdo ve kje je?

Hvala in LP
 

01481

cifra
15. maj 2007
5.306
0
36
67
Ljubljana
Se je izplačalo? Sam sem se že dostikrat nameraval tja odpraviti a kaj ko sem ziheraš in če ne vem točno kam, grem raje drugam.

Gps kordinate bi bile ubijalska ali pa vsaj kakšna slika kot jo lahko naredimo v našem Tis-u.
 

leprotto

Fizikalc
22. jul 2007
1.587
1
38
www.dlvkos.si
Greš na izhod Tavagnacco in imaš tam cel kup velikih trgovin, imaš shopping center Friuli - tukaj najdeš res veliko različnih trgovin, od kozmetike do obutve, oblačil in do spodnjega perila in nogavic (vse specializirane trgovine). Nasproti tega shopping centra imaš eno ogromno industrijsko prodajalno Bata, malo naprej pa še Pitarelo. Blizu je tudi center Arteni, kjer najdeš marsikaj lepega za obleči, zelo blizu (če ne še celo nasproti) je še en shopping center, zraven le-tega je še ogromna optika z designerskimi očali. V glavnem v Tavagnaccu najdeš marsikaj.
 

AXi0N

Fizikalc
9. sep 2007
1.014
0
36
Torej... za pogledat se splača it v Arteni (sicer dražja trgovina, ker so samo firme), potem se splača se it v Ramondi, in pa, vsaj meni dober center Fiera (piramida). Tukaj najdeš vse od cenejših do dražjih trgovin.

LP
 

leprotto

Fizikalc
22. jul 2007
1.587
1
38
www.dlvkos.si
Točno, tisti blizu Artenija, ki ima zraven v naslednji stavbi optiko, je Sorele Ramonda.
A ni piramida (Citta fiera) kar veliko oddaljena od Tavagnacca in Artenija? Ker sem enkrat konkretno zabluzila, ko sem se peljala od piramide do Artenija ect. Ali pa sem se peljala v krogu?
grin1.gif


Palmanova? Ne vem, pri meni ni bila nikoli aktualna.
 

AXi0N

Fizikalc
9. sep 2007
1.014
0
36
Citat:
Uporabnik leprotto pravi:

A ni piramida (Citta fiera) kar veliko oddaljena od Tavagnacca in Artenija? Ker sem enkrat konkretno zabluzila, ko sem se peljala od piramide do Artenija ect. Ali pa sem se peljala v krogu?
grin1.gif




Res je, Arteni in Sorelle Ramonda sta čisto na drugem koncu, no ne tako zelo pa vendar. Ta dva sta na izvozu nord, za Fiero pa moraš proti jugu (zraven nogometnega stadiona). Se pa splača pogledat...



LP
 
Nazadnje urejeno:

Patsy

Pripravnik
24. jul 2007
650
0
16
Celje
ksz.
(Udine nord) sorelle ramonda je super za cunje. Arteni mi ni všeč. (Stadion) Citta Fiera je tudi fajn. za konec shoppinga pa se splača zavit v center mesta. Tam je tudi ful trgovin in super večerno vzdušje. Perfect end to a perfect day.
smile-1.gif

Jaz tudi razmišljam, da bi šla mogoče že ta vikend. Udine so res super!
 

AXi0N

Fizikalc
9. sep 2007
1.014
0
36
Super so Udine, ko je v žepu kaj več €
wink-1.gif

Ko pa bodo razprodaje pa itak
zmaga.gif


LP
 

Goran_82

Fizikalc
21. jul 2007
1.539
2
38
Citat:
Uporabnik AXi0N pravi:
Super so Udine, ko je v žepu kaj več €
wink-1.gif

Ko pa bodo razprodaje pa itak
zmaga.gif


LP

Saj res, kdaj so ponavadi razprodaje v tujini? V januarju/avgustu kot pri nas?
 

Schumi

Fizikalc
2. avg 2007
4.119
8
38
Poleti se zacnejo s prvim julijem, odvisno katero mesto. Udine se mi zdi, da so ziher, ce ne s 1.7. pa vsaj s 7.7.. Je pa zanimivo, da je poletje, guzve pa nikjer. Niti pod razno ne vidis, da se kje tepejo za cote.
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
Sicer malo off, pa vendarle...

Kako malo imate nekateri spoštovanja do materinega jezika.

Verjetno pišeš tudi Pula, Rijeka itd...
crazy1.gif
 

AXi0N

Fizikalc
9. sep 2007
1.014
0
36
Citat:
Uporabnik patriot pravi:

Sicer malo off, pa vendarle...



Kako malo imate nekateri spoštovanja do materinega jezika.

Verjetno pišeš tudi Pula, Rijeka itd...
crazy1.gif




Enim pa gre res vse v nos...
rolleyes-1.gif


Pišem kako pišem in pišejo kako pač pišejo... vsakemu svoje.



LP
 
Nazadnje urejeno: