TyTN II

gama

Pripravnik
1. okt 2007
42
0
6
Mb
Za ceno, še ne vem nič.
Bom pa mal povprašal, glede na to da je pri mobitelu 600€, bomo videli.

Bom pa sporočil vsem.
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.273
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Citat:
Uporabnik gama pravi:
halo
samo da vam sporočim imam zelo zelo sigurne informacije da pride ta tytn II in tudi nekoliko slabša verzija tega, kmalu v simobilove trgovine.

Samo ne okol govort

Kaj pa pomeni kmalu? Dan, teden, mesec?
 

gama

Pripravnik
1. okt 2007
42
0
6
Mb
Glede točnega datuma kdaj bo za prodajo še nisem uspel zvedeti, bojo pa jih imel kmalu. Saj sem jih že videl. Delam pa na takem mestu da vidim vse novitete preden pridejo ven.
Ker naj bi bila to full huda velika ..... skrivnost, kaj bodo naredili z njimi ne bom povedal kje delam. Povem vam samo da imajo tyTN II pro verzija tam 50 kosovo, medtem ko tytn pa samo 10 kosov.

Ko zvem več vam sporočim.
 

2006nika

Pripravnik
15. nov 2007
43
0
6
Mas prav resitev je +. Hvala za namig
aplauz.gif


Zdaj mi se samo preostane, da pri nekaj vec kot 600 vizitkah in pri ne malo njih po 2 stevilki ali vec, spremenim 00 v +
ali obstaja tudi za to kako pametno zdravilo
uf-1.gif


Lp;

P.S. Ja baterijo pa res ni noben kunst spraznit
jezen.gif
 

monaco

gps navigator
19. jul 2007
3.640
0
36
www.ramsak.si
Zakaj si sploh shranjeval v formatu 00, če je pa + tist standardn format. 00 pa ja niti na Hrvaškem ne deluje za odhodne klice, ker imajo tam mislim da 99 (no, vsaj včasih je bilo tako).
 

Bucko

Fizikalc
28. avg 2007
1.717
39
48
Ms Outlook - Izvoz v csv, ureditev in uvoz nazaj?
Še prej pa full backup stikov v Outlooku. Za vsak slučaj.
 

disco

Fizikalc
21. jul 2007
1.102
0
36
Vse kontakte imas v outlooku na pcju, ker iz tam verjetno sinhroniziras. Te kontakte lahko izvozis v csv (comma separated values) format, ki ga zna excel prebrat. Potem pa tam uporabis funkcijo find&replace in zamenjas vse 00 z ++

Pa seveda ful backup kontaktov prej
 

2006nika

Pripravnik
15. nov 2007
43
0
6
Ja eno lepo sranje mi je naredilo.
Zamenjalo je 00 z + tudi pri ne obtojecih podatkih ala drugi telefon, drugi fax...
Najvecji smorn pa nastane ko tako obdelano .cvs uvozis nazaj v outlook.
Zdaj ali se jaz ne znajdem najbolj ali pa to ne spila.

Hvala vseeno in sem odprt za nadalnje predloge
wink-1.gif


Lp;
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.340
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Das Find & Replace in zamenjas 00386 z +386 ... Ce imas pa se kaksne druge drzave, pa tistih par rocno popravis... ce pa ves, da jih imas vec pa enako s funkcijo Find & Replace (recimo 0049 zamenjas z +49, 0043 zamenjas z +43,...)
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.340
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Aja... enkrat si vzames malo vec casa in postimas cel imenik... in bos imel v prihodnosti manj problemov s takimi zadevami...

Preveris tudi ostale podatke, ce imas vse pravilno (ime v polju, kjer naj bi bilo ime, firma v polju, kjer naj bi bila firma,... )...
 

Bitch_Muchanon

devil's bitch
21. jul 2007
1.165
0
36
Metropola
Tepček, zdaj pa ko delaš v logističnem centru boš pa pameten?
smirk-1.gif


Pa prosim brez zavajanja o modelih in količinah.

V ponudbi bosta Tytn II in Touch, prodaja se začne s sredo.
Za cene je še prezgodaj.
 

gama

Pripravnik
1. okt 2007
42
0
6
Mb
halo
evo me se vračam iz potovanja iz francije na katerem sem tudi pogledal za ceno teh telefonov v franciji, kjer je cena okoli 500€.
Se pa vsem opravičujem za zavajanje informacij, saj sem tudi jaz dobil napačne podatke od kolega. Tako da kdaj bodo telefoni pri simobilu in okoliko bo cena, je najbolje da se zanesete na Bitch_Muchanon-a.

ajde
 

Mark

Pripravnik
17. avg 2007
850
5
18
ok bom videl v sredo kakšno bo stanje... Upam, da cena nebo previsoka, ravno razmišljam nekaj o novem gsm, pda, itd
grin1.gif
 

AndrejSk

Pripravnik
10. avg 2007
82
0
6
A nisi zgoraj napisal, da delaš na takem mestu, da vidiš vse novitete, preden pridejo vn....?

V zadnjem postu pa si napisal, da si dobil napačne informacije od kolega, hmmmm...
evil.gif
 

Vocko

Pripravnik
20. avg 2007
60
0
6
Novo mesto
Jst ga jutri dobim, me je pa kar malo strah prehoda iz Symbiana na WM6. Bom poročal po vikendu o prvih vtisih.