TyTN II

disco

Fizikalc
21. jul 2007
1.102
0
36
Prihaja novi HTC, ki mene zelo interesira. Je ze kdo slisal kaj bolj konkretnega o njem? Vem, da je baterije precej svoh.
Pa ker bo to verjetno moj prvi htc, me zanima kako se kaj obnesejo? A je pri TyTN I bilo kaj problemov z odpiranje tipkovnice?

HTC.jpg


Tehnični podatki
Procesor Qualcomm® MSM7200, 400 MHz
Operacijski sistem Windows Mobile® 6 Professional
Pomnilnik ROM 256MB, RAM 128MB
Dimenzije 112 mm (V) X 59 mm (Š) X 19 mm (D)
Teža 190 g
Zaslon 2.8" TFT-LCD, 240 X 320 pik; 65,536 barv
Omrežja HSDPA - 3.6mbps; UMTS (tri-band, 850/1900/2100 MHz); GSM/GPRS/EDGE (quad-band, 850/900/1800/1900 MHz)
Povezave Wireless LAN - Wi-Fi® 802.11b/g; Bluetooth® - 2.0
Fotoaparat 3.0 MP CMOS kamera; VGA kamera za video telefonijo
Zvok Vgrajen mikrofon in zvočnik; zvočnik za prostoročno telefonijo
GPS Vgrajena GPS antena; samostojni GPS in A-GPS modul; TomTom Navigator 6 Tester Edition
Baterija Kapaciteta 1350mAH; stanej pripravljenosti: do 350 ur na UMTS in do 365 ur na GSM omrežju; čas pogovora: do 264 minut za UMTS in 420 minut za GSM
Razširitveno mesto Razširitev za 3V USIM/SIM; HTC ExtUSBTM; razširitev za microSDTM kartico; priključek za zunajo anteno
 

_jolly_

Fizikalc
3. sep 2007
2.141
2
38
ni problemov z odpiranjem. pa tud baterija je konkretno vzdržjiva. 7 ur gps-a + telefon. ali pa 2 uri filma in 9 ur poslušanja glasbe preko bluetooth slušalk. govorim za tytn1.
 

dbest

Pripravnik
24. sep 2007
254
0
16
če hočeš tipkovnico nimaš druge izbire. zame korist tipkovnice odtehta težo in velikost.
 

disco

Fizikalc
21. jul 2007
1.102
0
36
Meni teza in velikost niti ne motita. Skrbi me vztrajnost baterije, ker mam z mojo N560 pown kufer tega, da se moram stalno sekirat, kje bom filal.
A bo kaksen od nasih operatejev ponudil aparat v kaksnem paketu? Cena je kar huda trenutno.
 

Primoz

Pripravnik
21. avg 2007
120
0
16
Nova Gorica
Ne prihaja...je ze uradno zunaj in pri Hestia ga ze majo...ker ga je kolega nabavu, ga pa nisem mel se cast sprobat...verjetno je pa naslednik mojega TyTN-a
grims-1.gif


Lp Primoz
 

RebelYELL

Zelenc'
10. okt 2007
13
0
1
kdor ga ma, naj mi prosim sporoči, če mu brezhibno dela sprejemanje SMS-ov v mobitelovem omrežju

sicer je pa tale lepotec za dobit že pod 500 evri, če se ti ljubi ubadat s sim unlockanjem

tnx
 

disco

Fizikalc
21. jul 2007
1.102
0
36
Malo ozivljam temo, ker me zanimajo kaksne izkusnje uporabnikov. Po besedah Hestia-pro, gredo kot vroce zemljice(ceprav so drage).

Jaz se kar mencam z nakupom

Hvala
 

Schumi

Fizikalc
2. avg 2007
4.119
8
38
Meni je super zadevca, imel testno, zdej sem si pa svojega omislil. Zaenkrat se nisem razocaran, ce bi bil pa hiter kot iPhone pa tudi ne bi bilo nic narobe, ceprav je zelo solidno odziven.
 

disco

Fizikalc
21. jul 2007
1.102
0
36
Kako pa se obnese baterija? Verjamem, da ga veliko uporabljas, zato mi samo povej na kolk casa ga polnis.
A gps fix dobi relativno hitro? Kaj pa tisti problem, ko se po 15 sekundah ugasne zaslon, ce govoris...al nekaj takega? Menda je nek registry fix.

Kje si ga pa nabavil?
 

Schumi

Fizikalc
2. avg 2007
4.119
8
38
Polni se na tri, stiri dni, zaenkrat ni primarni telefon ampak za maile, net, sync in podobno oslarijo. GPS fix je za moje pojme abnormalno hiter, ujame 5 komadov prej kot v minuti, kar se mi pri zunanjih redkokdaj zgodi, glede na to da gre za cold start. Po 15s res ugasne, ga pa lahko prizges s kolesckom ali pa v registru popravis eno vrednost. Obstaja pa ogromno prilagajanj, od opozorilnih luck, obcutljivosti touchfloja in se in se. Zaenkrat zelo zadovoljen!
smile-1.gif


Kje sem ga pa nabavil pa ne smem povedat, je bilo zelo ugodno!
grin1.gif
 

disco

Fizikalc
21. jul 2007
1.102
0
36
Tudi jaz ga ne bom imel kot telefon, zato se tole polnjenje kar ok slisi. Sedaj imam n560 in ga filam vsak dan 2x, oz. kjer imam moznost.

Pa tale touchflo, ki ga omenjas a je sploh vkljucen v tytna ali je samo home screen tak. Veliko berem po forumih, da ga ni zraven.

pa se tole...a se da gor prikljucit usb naprave, ala usb kljuc?
 

Schumi

Fizikalc
2. avg 2007
4.119
8
38
TouchFLO je odvisno pod kaj si ga razlagas. Touch ima osnovni meni in opcije brskanja "s prsti", TyTN II pa zgolj slednjo. Torej v imeniku, brskalniku se lahko premikas s prsti, v registru pa si lahko nastavljas obcutljivost sistema. Nima pa TyTN II tistega osnovnega "touch" menija, ki se pri prvo omenjenem modelu pojavi, ko ga s prstom "dvignes" iz logotipa proizvajalca. Za baterijo se mi zdi, da je realen cas dva dni, odvisno seveda od uporabe in vklopljenih zadev (bt, wifi...). Za priklop usb kljuca ti pa ne znam povedat, morda ce obstaja kak pretvornik iz mini usb na navaden usb. Sicer pa povprasaj na xda developers forumu.
 

2006nika

Pripravnik
15. nov 2007
43
0
6
Hallo!

Berem te zadeve z malo zamudo!

Osebno mi je zadeva zelo zanimiva. Včeraj sem bil v lokalnem mobitel centru in ga malo konkretneje pokledal z rokami in očmi.
Me zanima ali se zraven dlančnika/telefone ne dobi nobenega stylusa, ker nisem nikjer odkril kakega "nosilca-utora..." za le tega. Nekakor si ne predstavljam, da bi napravo uporabljal samo z prsti ali navigacijskimi tipkami-koleščkom, no ja vsaj za zdaj še ne ker imam izkušnje samo še z klasičnimi dlančniki.

Lp;
 

disco

Fizikalc
21. jul 2007
1.102
0
36
Stylus je na desni strani spodaj. Se lepo "blenda" z ohisjem, tko da ce sam na hitro pogledas, ga brez tezav zgresis.
 

2006nika

Pripravnik
15. nov 2007
43
0
6
Hvala!

In jaz sem mislil, da sem zadevo temeljitopregledal.
smile-1.gif


Me zanima samo še kakšne izkušnje imate z uporabo navigacije Tom Tom in pa predvsem Garmin (mogoče ta novi mobile XT).