TyTN II

Schumi

Fizikalc
2. avg 2007
4.119
8
38
Za baterijo nisem gledal, mi niti ni tako kriticno. Za vse power userje, ki jim bo to primarni telefon pa pirporocam dodatno baterijo, ki bo vedno polna.
smile-1.gif
Kaj od dodatne te pa zanima? Malo poglej na expansys.
 

disco

Fizikalc
21. jul 2007
1.102
0
36
Dodatna baterija verjetno obstaja, ce ne (se) original, se pa kaksne generic dobi na ebayu. Vecji problem je to, da je baterija potem vecja in strli ven.
Ne vem no, meni je tole trenutno edini razlog, da ga se nisem kupil. Slabo baterijo imam ze sedaj na N560.
 

Schumi

Fizikalc
2. avg 2007
4.119
8
38
Baterija ne more ven strlet, vsaj jaz si tega ne predstavljam, ker je pokrovcek cez baterijo. V bistvu cela zadnja stranica, tako da...
tongue-1.gif
 

Jernej

Fizikalc
18. avg 2007
7.124
0
36
Lahko malo pojasniš, kako zadeva izgleda?

Kvaliteta zvoka...
Ali lahko preko slušalk poženeš predvajalnik, ali je potrebno telefon jemati iz žepa...
Ali nadzor predvajalnika preko slušalk dobro deluje...
 

_jolly_

Fizikalc
3. sep 2007
2.141
2
38
media player moraš sam zagnat. tudi povezavo sem moral vsakič osvežit (se ni hotel avtomatsko povezat, čeprav je bilo tako nastavljeno). kontrole (play/pause, fwd/bck, vol+/-) dela vredu. kvaliteta zvoka pa je odvisna od slušalk.
 

Schumi

Fizikalc
2. avg 2007
4.119
8
38
Raje se eno navadno rezervno baterijo. Teli cingcong varijante so ponavadi samo vecje z vecjo kapaciteto, ki pa ponavadi dosega iste rezultate kot navadna oz. originalna.
 

2006nika

Pripravnik
15. nov 2007
43
0
6
Ja maš verjetn oprav. Potem pa si omisliš še en "dokingstejšn" z možnostjo polnjenja te dodatne baterije in to je to.
 

2006nika

Pripravnik
15. nov 2007
43
0
6
Koncno sem si tudi sam prilastil to cudo in moram priznat da sem za zacetek zelo zadovoljen.

Me pa zanima sledece:

V contacts imam vecino tel. stevilk zapisano ze z 00386 spredaj. Ko se nahajam v SLo mi ne napise imena klicocega ampak samo njegovo st. ce pa sem v tujini pa mi lepo izpisuje ob sprejemu klica tudi ime.

A moram kje kaj nastavit in kaj? ali bi moral odstranit klicno za SLO?

Se mi ne da glik cca 600 kontaktov spreminjat stevilko in pa seveda kaj bi delal potem ko sem v tujini?

Lp;
 

gama

Pripravnik
1. okt 2007
42
0
6
Mb
halo
samo da vam sporočim imam zelo zelo sigurne informacije da pride ta tytn II in tudi nekoliko slabša verzija tega, kmalu v simobilove trgovine.

Samo ne okol govort
 

Bucko

Fizikalc
28. avg 2007
1.719
39
48
Dej sproči še ceno za tytn II, če prestopim na simobil in se obvežem da bom vsaj 24 mesecev njihov naročnik. Lahko na PM.
 

Sash_x

Zelenc'
2. dec 2007
3
0
1
HMM zanimivo, jst mam vse številke napisane z +386 in mi zadeva čisto normalno deluje. in ja
smile-1.gif