Trenja - afera Global

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.631
14.327
113
spremljate kaj? krneki vsi skupi, vsak neki po svoje prodaja buče.. Praštalo mislim, gospod minister pa škif...
 

Mis

Fizikalc
1. sep 2007
2.627
0
36
Citat:
Uporabnik Matey pravi:
spremljate kaj? krneki vsi skupi, vsak neki po svoje prodaja buče.. Praštalo mislim, gospod minister pa škif...


.... pa eni munjen očividec....
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.631
14.327
113
ja, mal je zmeden... sej pomoje hoče samo dobro ampak mu zgleda misli še malce prehitevajo usta tko da pol bolj tako tako vse skupaj izpade
grin1.gif
 

Mis

Fizikalc
1. sep 2007
2.627
0
36
Citat:
Uporabnik Matey pravi:
ja, mal je zmeden... sej pomoje hoče samo dobro ampak mu zgleda misli še malce prehitevajo usta tko da pol bolj tako tako vse skupaj izpade
grin1.gif

Ma ja ampak če hočejo ustrezno napadat odgovorne, potem ne morejo tak na preprost način, kao ej ne vem kako bi to moral bit ampak mislim da je narobe... če se neki greš, bi lahko prebral vsaj kak zakon, karkoli... lapanja se bojo komot otresli.
 

TheAnswer

Dvojček št. 1
7. avg 2007
3.732
0
36
39
Tale direktor al karkol je že podjetja VIP, je tako poln dreka da ko gre čez mesto pomoje še en mesec za njim smrdi.

Naklada pa tolk da sam sebi verjame.

Zdej se morm pa merkat da me ne poiščejo pa ubijejo k tko grdo govorim.

Banda pokvarjena.
crazy1.gif
 

cizy

Fizikalc
21. jul 2007
6.976
64
48
Svaka mu čast (očividcu) da se upa tako izpostavljati. Jaz se nebi na njegovem mestu.
crazy1.gif
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
Zdele se je mal zacel,ker cist na zacetku je pa to deloval kot polpismen zur,sploh iz strani ocividca ki zgleda da je usekan in unicuje kredibilnost zgodbe.
 

mhmm

GIFtedALTER 08
22. jul 2007
2.370
0
36
Sej se ve kako je pri zemotih. Lahk ga zravn dobiš pa bo reku: Nisam ja, majkemi.
crazy1.gif
 

VAG

Majstr
11. avg 2007
1.747
218
63
Citat:
Uporabnik cizy pravi:
Svaka mu čast (očividcu) da se upa tako izpostavljati. Jaz se nebi na njegovem mestu.
crazy1.gif
Tud jaz bi orenk premislil, če bi se šel takole izpostavljat. Ker vem kako se je ljudi poiskalo, ko so dali kakšno tožbo zoper kakega varnostnika.
crazy1.gif

Ampak mogoče je pa tud očividec kakšnega X-a za pogum stisnil, ko tako naspidirano govori.
grin1.gif


Praštalo je pa res tolk v dreku, da bi bilo bolje zanj, da se sploh ne bi pojavil v oddaji. Ker vsakič ko odpre usta, se mal sam s sabo zaplete.
17758-icon_confused.gif
 

dsf

izbrisani
6. sep 2007
10.019
1
36
Nehote se mi je porodila asociacija na pingvine ( saj veste tista božično- novoletna) "ajd razjebimo ovu bajtu" in nato KABUM.
Isto bo pa treba s temi malimi bogovi. Razjebat komplet sistem in z več nadzora postaviti na novo.
Kar se pa tiče tistega "direktorja" je pa en seronja in Paš mu je pošteno povedal da bi v Ameriki že sedel ne pa se nekaj pederiral na televizji.
 

CupraR

Majstr
21. sep 2007
5.636
144
63
Citat:
Uporabnik TheAnswer pravi:
Tale direktor al karkol je že podjetja VIP, je tako poln dreka da ko gre čez mesto pomoje še en mesec za njim smrdi.

Naklada pa tolk da sam sebi verjame.

Zdej se morm pa merkat da me ne poiščejo pa ubijejo k tko grdo govorim.

Banda pokvarjena.
crazy1.gif

MA dej res je en pek klempavi z unimi ušesi
grin1.gif
Tazga bi mogl mal u eni ulci počakat pa mal prebutat..
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
Citat:
Uporabnik dsf pravi:
Nehote se mi je porodila asociacija na pingvine ( saj veste tista božično- novoletna) "ajd razjebimo ovu bajtu" in nato KABUM.
Isto bo pa treba s temi malimi bogovi. Razjebat komplet sistem in z več nadzora postaviti na novo.
Kar se pa tiče tistega "direktorja" je pa en seronja in Paš mu je pošteno povedal da bi v Ameriki že sedel ne pa se nekaj pederiral na televizji.
Varovanje vseh takih lokalov bi dal tem preverjenim sluzbam ala g7,sintal,pa bi razjebal tole mafijsko drhal.
 

Torque

Pripravnik
22. jul 2007
815
7
18
Citat:
Uporabnik Ralliart pravi:
Citat:
Uporabnik dsf pravi:
Nehote se mi je porodila asociacija na pingvine ( saj veste tista božično- novoletna) "ajd razjebimo ovu bajtu" in nato KABUM.
Isto bo pa treba s temi malimi bogovi. Razjebat komplet sistem in z več nadzora postaviti na novo.
Kar se pa tiče tistega "direktorja" je pa en seronja in Paš mu je pošteno povedal da bi v Ameriki že sedel ne pa se nekaj pederiral na televizji.
Varovanje vseh takih lokalov bi dal tem preverjenim sluzbam ala g7,sintal,pa bi razjebal tole mafijsko drhal.

A pa misliš, da so te družbe kej boljše?
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
Citat:
Uporabnik Torque pravi:
Citat:
Uporabnik Ralliart pravi:
Citat:
Uporabnik dsf pravi:
Nehote se mi je porodila asociacija na pingvine ( saj veste tista božično- novoletna) "ajd razjebimo ovu bajtu" in nato KABUM.
Isto bo pa treba s temi malimi bogovi. Razjebat komplet sistem in z več nadzora postaviti na novo.
Kar se pa tiče tistega "direktorja" je pa en seronja in Paš mu je pošteno povedal da bi v Ameriki že sedel ne pa se nekaj pederiral na televizji.
Varovanje vseh takih lokalov bi dal tem preverjenim sluzbam ala g7,sintal,pa bi razjebal tole mafijsko drhal.

A pa misliš, da so te družbe kej boljše?

Definitivno,ga se nisem videl sintalovca ali g7 ki bi bil po videzu podoben tem mestnim VIP,BBR itd.opicam.
Upam da si predstavljas tole VIP firmo,da je tale prastalo star 28let ,ma neko izkaznico varnostnika,posledicno ima zato lahko tako podjetje odprto in notri zaposlene streetfighterje ki so uradno in neuradno zaposleni v tej crnogorski zdruzbi.
 

halo007

Pripravnik
15. avg 2007
176
0
16
Bo na 24ur posnetek kmal, če še ni.



Drugač pa svaka čast pričam. Dobra oddaja.
 
Nazadnje urejeno:

jakao

Pripravnik
19. jul 2007
406
0
16
nokia
men pa tale minister zgleda kot kak varnostnik pred globalom - dej mu črn pulover, spitfajerko in bulerje, pa bo zgledal kot kak razbijač
bonk.gif