Mal "ta skisane" dekleta ali žene....

Vprasaj

Majstr
15. avg 2008
1.366
339
83
Ljubljana
Živimo v dobi kjer lahko hitro koga užalimo. Hkrati imamo neomenjeno svobodo povedati ravno vse, kar nam pride na pamet. Biti normalen je že stvar lastne presoje in ne več pravilo bontona ter dobre vzgoje.

Odpiram temo, z namenom, da vsak sam povej, kaj je normalno in kaj ni ter zakaj.

Prvo ki bi izpostavil je Denise Dame.
https://www.youtube.com/channel/UCPl0hppg_FV3q5ZsZ9YjAjw
Ne gledam njenih videov, gledal sem dva (takrat ko je bil guči po kuči) in mislim da se mnenje do danes ni spremenilo.

Druga ki bi jo izpostavil je: Zdravilka Kaja Vidic: https://www.facebook.com/kaja.vidic.96
Zdej, da ne delam komu škode, poglejte njene video bloge in si sami ustvarite svoje mnenje. Na žalost (srečo) sem gledal samo enega in mislim da ne rabim gledati drugih.

Moja vprašanja: Kdo bo to ženil, kaj bo z takimi čez 10 let, zakaj se vzpodbuja take ljudi da še naprej rinejo in se izpostavljajo v javnosti.

Upam da nisem koga "užalil" z svojimi vprašanji in upam da bo vsak podal še svojo misel. Če pa seveda sem ,se opravičujem vnaprej in prosim moderatorja za izbris teme.
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.543
2.404
113
Samo na instagram pejt pogledat.... pa ni važno a je 16 letnica ali 35.

Sami izleti, potem pa vsak dan kako sliko nalima, pa magar če je 1 leto že stara (samo, da je vtis da skos potuje).

Potem fitnes pa tiste ogromne Kardashian riti, kar mi ni niti sexy niti ni uporabno. Če smo že pri tem tudi sixpack pri tipih ni, pa vseeno.

Potem pa še "support me" bo kmalu že must. o_O
 

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.314
947
113
Vsak(a) išče svoj prostor pod zvezdami. Vsi bi radi bili opaženi. In ker ne izstopajo po ničemer pametnem, izstopajo po čem neumnem... In ljudje tudi nimajo lastne hrbtenice in lastnih mnenj. Želijo biti vodeni. Voditelji pa so ... kdo? V večini primerov butci...

Kardashian riti pa vidim samo kot izgovor, da so lahko debeli.

Edit: pa ne razumem zakaj vsi potrebujejo potrditev (objave na družbenih omrežjih), da se imajo fino...? Izhaja to iz otroštva? Kaj jih niso vzgajale super generacije, ki so "zgradile" to državO?
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.355
9.097
113
Kdo bo to ženil? Ima jih puno. Sej so tudi med moško populacijo neumni. Ogromno jih je. Vsaj 80%, tako čez uč.
 

ceedevita

Fizikalc
24. jul 2009
6.851
95
48
štajerska
ksz
90-95% folka je bedastega, brez hrbtenice in z nizko samo podobo
družbena omrežja oz enostavna informacijska tehnologija , med drugim tudi takim omogoča, da si dvigujejo lastno samo podobo, da si ustvarijo navidezno resničnost - navidezen uspeh, prikažejo svojo brezvezno življenje kot uspeh
dandanes je pač trend, da si tjunaš svoj imiđ.
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.482
113
Snubcev ogromno, ne skrbet za to.
Večina mlajših dandanes ni vredna da se z njimi ukvarjaš več kot 10min.
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.873
5.143
113
na morju sta si en parek naročla malo pivo v hotelskem baru ob bazenu. Pazi to eno pivo za oba. Potem sta se pa s tistim pirom v roki slikala na ležalniku, pred bazenom, na stopnicah v bazen, v bazenu do pasa, v bazenu s pivom na robu bazena. Potem je pa sledilo objavljanje slik na vseh mogočih omrežjih :)
to mi je najbolj ostalo v spominu. Drugače sta se p na 3 minute drug drugega v različnih pozah slikala.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.355
9.097
113
problem je , ko nočeš gledat tega sranja, pa moraš. razen če se odstraniš par 100 metrov stran..
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.890
5.452
113
Živimo v dobi kjer lahko hitro koga užalimo. Hkrati imamo neomenjeno svobodo povedati ravno vse, kar nam pride na pamet. Biti normalen je že stvar lastne presoje in ne več pravilo bontona ter dobre vzgoje.

Odpiram temo, z namenom, da vsak sam povej, kaj je normalno in kaj ni ter zakaj.

Končno en z enakim razmišljanjem...sem že mislil da mam samo jaz probleme stem ko kdaj povem kaj si mislim...in potem so kar na 1x vsi užaljeni....

Pozabil si še na Špelo Grošelj al kaj je že una z Atomik joški...[/QUOTE][/QUOTE]
 
  • Všeč mi je
Reactions: Mr_Wolf in vide

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.476
3.137
113
Zelo poznana po Evropi in balkanu je Maja Smrekar. Izmenično nekaj časa reže slovenske zastave nekaj časa pa doji pse in se z njimi plodi. Vrhunec slovenske kulture.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.355
9.097
113
pol je okej..problem je če je kakšna grda , pol je kr stresno lahk vse skupaj
 

Oakey

Majstr
3. feb 2016
828
497
63
Kdo bo to ženil? Ima jih puno. Sej so tudi med moško populacijo neumni. Ogromno jih je. Vsaj 80%, tako čez uč.

Ne neumni niso, samo obupani so tipi. V zameno za pi*ko so pripravljeni marsikej naredit in spregledat skoraj vse napake.

To se vidi že po tem kako so ženske oblegane na spoznavnih portalih in kako obupno jim težijo. In to tudi estetsko manj privlačnim (grdim) ženskam.

Tip česa takega ne bo nikoli doživel.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Runo in klekej

D_K

Duplek
24. sep 2007
2.945
755
113
Pa sej že od nekdaj (prejšnje generacije) so se ljudje radi postavljali pred druge, otroci, mladi in tastari... Zdaj imajo pač platforme katere jim to delo močno olajšajo. Eni rabijo pač več pozornosti kot drugi... in ja sej še vedno je dosti tudi normalnih, ampak o tistih ne duha in sluha, ker pač ne objavljajo vsakič, ko se poserjejo. Zdaj kerih je več .... nimam pojma... jaz sem med tistimi, ki upam, da smo v večini in normalni.
 

Chief_Wiggum

Fizikalc
24. jul 2007
1.064
3
38
eno je da iščeš pozornost, povsem nekaj drugega pa je, da vzbujaš pozornost s tem, da iz sebe budalo delaš :bonk: