Toyota Auris se poslavlja prihaja Corolla

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.124
867
113
Moja (Rav4) je prisla s Dunlop gumami. Nimam pripomb, sploh glede na trenutni family style voznje. Spila bp.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.350
5.391
113
Meni falken niso najbolj všeč. Zdrsnejo kjer mi miselinke niso. Ni pa zdaj, da so grozne.
 

Generik

Guru
14. maj 2011
3.859
1.251
113
Normalno mišljeno kot počasi, umirjeno itd. ali normalno normalno :) kako se obnesejo na primer v dežju?
Moja normalna vožnja je za marsikoga prehitra :) Danes npr. sem se spet vozil precej časa na max hitrosti - blokadi (189kmh) pa "malo hitreje" čez ovinke izven avtoceste. Gume so v redu na suhi cesti. Bi pa moral z enakim avtom še kakšne druge gume probat, da bi lahko primerjal. Težko je govoriti drugače kako so proti drugim. Generalno so OK.
V dežju pa se še nisem kaj veliko vozil oz. ko sem se, je bil zastoj na cesti in pošten naliv, tako da ti težko rečem, kako gre v dežju v ovinkih. Prej ali slej bo pa dež pa malo manj prometa in takrat bom probal kje je meja zdrsa pa kako se obnašajo.
 

NekdoK

Guru
17. jun 2008
3.828
616
113
EU
Hm zdrsnejo? To se mi že nea sliši fajn. Čeprav kritike so videti dobre. Naj bi zgleda bile nizkocenovna kvalitetna konkurenca dražjim proizvajalcem.

A jih je kdaj testiral kakšen AMZS oziroma njihovi partnerji po EU?

 

BigPoppa

Majstr
19. jul 2007
1.287
351
83
1565953613187.png
 

Ginginova

Guru
28. jul 2007
6.522
1.405
113
To sem tudi jaz predvideval - da bo treba menjavat hardver in posledično odcolat nekaj denarja. :)
Ker so bili pri Toyoti kasično škrti in vgradili modul za čim manj denarja, za katerega niso predvidene nobene nadgradnje, niti programske.

Tako je tudi pri mojem Priusu. Zadeva je modularno narejena in je noter po defaultu največji čip šit od modula. Tak kot pride iz fabrike, bo tudi šel na avto odpad tudi programsko.
Če odcolaš jurja več, je pa seveda noter Harman-ov modul, ki zmore navigacijo in seveda je predviden tudi za programske nadgradnje ne samo zemljevidov, temveč tudi sistemske programske opreme.
 

Clancy

Majstr
20. avg 2007
788
353
63
Sem danes videl v salonu, da Corolla TS v SOL opremi, nima tapiciranih predalov v vratih in na sredinski konzoli. Vse gola plastika... V Executive opremi menda so obloženi???
 

jonny77

Guru
16. sep 2007
10.735
2.345
113
Pomurje
Niso. Niso tudi v novem Lexusu ES. Je pa plastika, ki ne ropota.

Šparajo da te srat prime.

Da ne bi zaradi tega avta kupil, mi ne pade na pamet.
 
  • Všeč mi je
Reactions: B81

Clancy

Majstr
20. avg 2007
788
353
63
Plastika sigurno ne ropota, ropota pa, če daš notri ključe, telefon itd... Vsaj tako na prvi pogled deluje. Sem pač navajen (razvajen) z moje kište VW Sportsvana, kjer so predali na vratih od znotraj tapicirani, v sredinski konzoli pa podloženi z gumo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Vojnik

NekdoK

Guru
17. jun 2008
3.828
616
113
EU
Se vračam na klimo; po dveh tednih non-stop delovanja na 38C (razen ponoči) sem sedaj definitivno zaznal znan rahel zatohel vonj, ko sem zagnal vozilo (ob avtomatski klimi). Po mojem, če jo ustrezno ne prezračiš ob koncu delovanja, se v nekem obdobju razvije ta hud vonj po zatohlem:oops1:
 

NekdoK

Guru
17. jun 2008
3.828
616
113
EU
Plastika sigurno ne ropota, ropota pa, če daš notri ključe, telefon itd... Vsaj tako na prvi pogled deluje. Sem pač navajen (razvajen) z moje kište VW Sportsvana, kjer so predali na vratih od znotraj tapicirani, v sredinski konzoli pa podloženi z gumo.
Samo a niso to ponavadi vsaj za razred dražji avtomobili?
 

model1a

Fizikalc
14. dec 2008
1.193
41
48
Vohal v Mitsubishiju carisma, Toyoti corolli verso, Škodi octaviji, Škodi superb. Pri zdajšnjemu bmw-ju še nisem. Kar pa ne pomeni da še ne bom :)