Toyota Auris se poslavlja prihaja Corolla

Vojnik

Guru
16. apr 2017
1.293
821
113
Zdaj ne vem za ostale, ampak vsaj jst ko sem kupoval Toyoto, sem jo kupil zato ker sem rabil pocen avto s kvalitetnim in v praksi dodobra preverjenim hibridnim pogonom, to je vse. Kakšen Passat bi me zih stal vsaj 10k evrov več pri nekje podobni opremi (čeprav bi ta morala biti pri VW boljše kvalitete, skratka bi se nekje moralo tudi fizično videti, občutiti, zakaj je toliko dražji). Če si bom želel boljše vozilo z bolj kvalitetno opremo, potem se itak že v štartu pogovarjamo čisto o drugem rangu in drugih cenah.

Passat je bistveno večji avto. Je eno števiko večji.
 

VonG

Pripravnik
25. avg 2019
67
24
8
Za tele vlozene peneze v predelavo bi jaz raj vzel posten motor vsaj 1.8 in ne 1.6 jajc
Tile zvocniki so za normalno rabo cist ok

Kaj je realno boljse hibriden motor al zvocniki?
 
  • Všeč mi je
Reactions: Dualis

luka51

Guru
16. avg 2007
13.869
5.137
113
Če si star med 18-22 let valda zvočniki in čimvečji woofer ;).
Jaz sn mel 15" v ax-u zadaj :) pa 16+10+tv spredaj.
Zaj mi je gladko vseeno
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.215
5.775
113
ta scena z nekimi wuferji pa ovalci na zadnji polici je tudi med mularijo zamrla

eno je to, da je z vgrajenimi radiji težje furat sceno, drugo pa to, da mulci itak raje tiščijo slušalke v vuha in bulijo v telefon. po možnosti med vožnjo.
 

VonG

Pripravnik
25. avg 2019
67
24
8
Če si star med 18-22 let valda zvočniki in čimvečji woofer ;).
Jaz sn mel 15" v ax-u zadaj :) pa 16+10+tv spredaj.
Zaj mi je gladko vseeno


Ja samo potem ne kupis karjole od vseh moznih ampak kaksen rabljen bemflet al mercediz. Vecina nas je verjetno kupila ta voz kot p&p dnevno prevozno sredstvo. To ni ravno avto glih za mlade
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.869
5.137
113
Te kupiš rablen clio ali punto 1.2. ostali dnar pa v muziko. Na koncu si pa tam da bi lahko rabljeno 1.6 karjolo vozil :)
 

Generik

Guru
14. maj 2011
3.857
1.250
113
Kak ste zaj zabluzili. Brezveze. Če ima človek željo po štanc muziki si pač da not woofer, ki ga tovarna ne ponuja. Pa verjetno bi tovarniško koštalo x3 cene lastne vgradnje.
Jaz sem se odločil za boljše ozvočenje, ki ga tovarna ponuja, zanj vrgel 800eur, kar je itak kraja ampak tako sem se odločil. Ker mi teh 800eur na srečo ni problem in ker nimam želje po naknadnem razdiranju armaturke. Wooferja pa tudi ne rabim, ker se mi zdi totalno nesmiselno in škoda prostora.

Meni osebno je v corolli hibridni pogon pa vse kar paše zraven največja prednost tega avtomobila. Največja slabost pa definitivno infotainment. Vse "ostalo" kar je vmes pa je zelo OK.
 

BigPoppa

Majstr
19. jul 2007
1.286
350
83
 
  • Všeč mi je
Reactions: NekdoK

BigPoppa

Majstr
19. jul 2007
1.286
350
83
To se je vedelo od vsega zacetka. Itak bo pa slej ko prej update nekomu leak-nu in se bo dalo to naredit v lastni reziji...
 

PIC

Fizikalc
17. avg 2007
2.466
2
38
Jaz sem vceraj bil v salonu v Celju in bo menda "brezplacno" (sicer dvomim, da sva se razumela). Je pa cakalna doba za nove 3 mesece, ti pa tako ali tako dobijo ze update included.

So pa japonci se kr talenti, ce hoces narocit brezzicno polnjenje telefona in gretje sedezev, moras vzeti executive :))).
 

kdk

Pripravnik
25. feb 2014
189
23
18
okoli MB
Jaz sem vceraj bil v salonu v Celju in bo menda "brezplacno" (sicer dvomim, da sva se razumela). Je pa cakalna doba za nove 3 mesece, ti pa tako ali tako dobijo ze update included.

So pa japonci se kr talenti, ce hoces narocit brezzicno polnjenje telefona in gretje sedezev, moras vzeti executive :))).
¸Še boljše : če hočeš JBL ozvočenje moraš vzet executive 2,0 hybrid + HUD + aktivno vzmetenje + panoramsko streho