Top gear

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

civil

Fizikalc
18. jul 2007
1.350
0
36
Kdaj se začne nova sezona ?
Na zeljniku se najde "specialka" Top.Gear.Polar.Special.HDTV.XviD
nahrung002.gif
 

Swich

El Presidente
23. jul 2007
4.833
0
36
40
Ja to je mnde zadnji del ki sm ga gledu od njih...najbolj se jim je čudn zdel kok to da majo vsi orožje zram sebe. Še un ku je avte izposoju je mel pištolo na sebi..je reku gremo notr v pisarno mam puško
hysterical-1.gif
 

Swifthead

Pripravnik
14. avg 2007
366
0
16
LJ
www.mercedes-amg.de
Sm gledu ta Special na Arktiki in mi je biu kr neki!

Upam da bo kmal novi deli in boljši pa da se vrnejo v studio k teli filmi mi niso glih najbol!

Trenutno pa gledam 5th Gear tko da sm zadovoljen in stalno na tekočem!
 

MaverickT

Majstr
Osebje foruma
Administrator
7. maj 2007
2.624
1
425
83
www.weekendwarrior.si
Ma men so bli zadnji deli fajn... Ko so bli v Alabami, pa ko so vozil traktorje al pa delal cesto. Tko full za general Audience se mi zdi da so nardil stvari...
 

Swifthead

Pripravnik
14. avg 2007
366
0
16
LJ
www.mercedes-amg.de
Ne sej tale ameriški del je biu hud! Sam tale polarni pa je kr neki!

Tko če bi magar katerokoli drugo zadevo zbrali...recimo spet kako državo bi blo bol zanimiv! Tko pa tale sneg tm gledat je podn!
 

Swifthead

Pripravnik
14. avg 2007
366
0
16
LJ
www.mercedes-amg.de
heeeej bitch....kaj provociraš aaaaaaaa?????



bi rad meu kak problem?



sicer pa jst Mecke nimam za Turkish wagen....če jih maš ti pol je to tvoj blem! tko za zanimivost ti pa lahko povem da najprilubljenejši avto med mladimi turki je sedaj BMW tko da malo razmisli kam gre zdej ta nickname!!!!!!!!!!!!!!!!



Glede Top Gear-a! Ne ni me zmotilo to da je pršla Toyota tja.....kvečjem ti lahko povem da doma mamo tut Toyoto tanovo in so zelo zakon avti a namen je le prevozu od točke A do B!!!! Nima ta avto ničesar drugega da bi lahko rekel da je

sanjski!



Aha pa še to....mislim da čisto vsak proizvajalec ki ima v ponudbi terensko vozilo bi lahko naredil tako posebno prirejeno vozilo in prišel na severni tečaj!!! Tko da....who gives a shit......
 
Nazadnje urejeno:

Bitch_Muchanon

devil's bitch
21. jul 2007
1.165
0
36
Metropola
Imava kakšno raziskavo o adolescentnih turkih ali gledava preveč Vivo in MotorVision?


Probleme?
Prosim, ne straši me, bom skenslal jutrišnji obisk Fun Factory-ja in Dijakonorije '07.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.