Tomtom rider 2 edition

delorto

Zelenc'
5. okt 2010
4
0
1
Pozdravljeni!
Kupil sen rabljeno navigacijo Tomtom rider 2 edition in sicer brez spominske kartice ter kasneje sem ugotovil da mi manjka še nosilec(na katerega je tudi priklopljeno napajanje 12 v kar mi tudi manjka.) ki povezuje navigacijo in moto nosilec ki je pritrjen na ta vezni del z štirimi vijaki.Zelo bi bil hvaležen za informacijo kje bi lahko to dobil,ta nosilec ali na kak način bi lahko to rešil.Morda prebira ta forum lastnik tega tomtoma ki ima ta del še doma in bi ga prosil da mi odstopi ta mankajoči del,saj brez tega je navigacija neuporabna.
Kod sem ugotovil pri tej navigaciji ne moreš v meni če ni kartice.pač smo uporabili prazno spominsko kartico,na netu (upam)poiskali vse kar je potrebno,vendar tomtom vstrajno No maps found!.Prosil bi za pomoč ali dobrega človeka ki bi mi odstopil kopijo svoje kartice,morda bi navigacijo najhitreje spravil v pogon tako.Hvaleženi bi bil tudi kakšnega nasveta ali na koga se lahko obrnem za nasvet ko bomo zopet v akciji.Žal ne znam opisati kaj smo počeli,ker sem samo opazovalec,mučenik pa je sedaj na službeni poti.
Hvala
l.p