Nokia LUMIA 920 - prvi vtisi

Mamca

Carica
12. avg 2009
2.404
116
63
Bi kdo vedel, zakaj po posodobitvi aplikacije Here drive ne deluje glasovno vodenje? Zvok je nastavljen, pred posodobitvijo mi je normalno delalo.
frown-1.gif
 

Alex

Fizikalc
21. jul 2007
938
91
28
Ljubljana
Po posodobitvi na Androidu sem imel zraven English (UK) puščici v krogcu, kar je pomenilo, da je potrebno Voice posodobiti.
Poskusi.
 

Mamca

Carica
12. avg 2009
2.404
116
63
Nič, spravla sem aplikacijo dol s telefona, ponovno naložila, je prvič delalo, zdaj pa spet ne.....nekaj mora biti z nastavitvami. Prav jezi me, ker ravno zaradi here drive sem šla kupit tak tlf....
bonk.gif
 

Sijan

Fizikalc
3. sep 2007
2.265
0
36
Torej, če razumem imaš datoteko za glasovno vodenje v slovenščini naloženo na telefon? In ko aplikacija navigira do nekega naslova je to razvidno samo na ekranu, glasu pa ni? Ko imaš aplikacijo odprto s stransko tipko za VOLUME preveri, da je glasnost do konca.

Zemljevide imaš tudi posodobljene?

Če ni nič od tega...Lahko, da je v zadnji verziji (po posodobitvi) za tvoj model telefona kakšen bug v aplikaciji.... Če je, bo z naslednjo posodobitvijo gotovo rešeno.
 

Mamca

Carica
12. avg 2009
2.404
116
63
Ja, tako nekako je. Ravno zato ne maram teh nenehnih posodobitev, ker ti zrušijo ves sistem, na katerega si se mukoma navadil
wink-1.gif