To ni moj kombi!

pediater

UDBA
18. jul 2007
11.892
0
36
42
Tale je pa huda.
hysterical-1.gif

http://24ur.com/naslovnica/ekskluziv/zanimivosti/20080116_3115000.php
 

Tamara

mX's girl
23. jul 2007
3.718
0
36
43
vedno korak pred tabo
hysterical-1.gif


Poznam primer (sicer ne vem več za kater avto je šlo), ampak v garaži ene veleblagovnice, se tip usede v avto, odpelje domov, odpre prtljažnik in notr poln robe....njemu nič jasno, ker ni bil v nabavi
hysterical-1.gif

In se je izkazalo, da je v neposredni bližini nekdo imel parkiran identičen avto, ki ga je nafilal s špecerijo in šel dalje. Temu tipu je pa prijel ključ in se je odpeljal
hysterical-1.gif
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com

@Koprski policisti so še opozorili, da sta lastnika ravnala zelo nespametno.
rolleyes-1.gif


Eh res? Ker se človek nemore zmotit, pa kdaj pozabit ključe v avtu, se zgodi, oni zgubljajo mitraljeze, eni pa avte...

Še bol čuden primer; doma smo meli 93' vojađerja (ameriski enoprostorec), in mama veselo zapušča tržnico,
ko avta ni bilo več... Itak malo panike, policija, gor dol... In se malozatem pripelje možakar z maminim avtom,
in pove da ga je po pomoti odpeljal, pokaze SVOJE ključe, in pove, da mu je žena naročila, da ima avto parkiran
na lentu, na tržnici, vbistvu ga je imel res, le pri pristanu (par m od tržnice stran) enakega vojađerja, enak letnik le
druge radkape. Možakar je ugotovil da to ni njegov avto ko je začela goret lučka za gorivo (saj ga je pred dnevi natankal)
in ko je pogledal na kilometre pa jih je blo kr nekaj manj kot bi jih sicer moglo bit, pogledal se v predal, kjer je namesto cigaret našel mamina očala in kasete, se je odločil da bo avto vrnil
hysterical-1.gif
Da ni ločil svojega od tujega avta, je pa bil
vzrok ista barva in tistega leta je blo le par takih vojađerjev v mestu, tako da ni niti posumil. (94'), sicer pa kaj maš sumit,
če pa tvoji kluči pašejo v obe ključavnici. Ja zgleda da je bla kaka serijska napaka, en kluč je vžigal oba avta.
(naš ključ pa njihovega ni ne odklenil ne vžgal)

Ni blo nobenih zamer, smo postali prijatli, še danes....
 
Nazadnje urejeno:

lovelove

lovelove
23. jul 2007
2.788
0
36
115
zravn komšije
ja, pa tako sem jaz zamenjal ključe od stanovanja in sem nekaj dni živel v drugem stanovanju...

vse je bilo identično, le drugačna WC račka je bila...
 

CupraR

Majstr
21. sep 2007
5.636
144
63
Eh, men se je na kongresnem to enkat zgodilo.. Pride ata uzame ključe pa hoče avto odklent, pridm do njega (ker sm 10m stran enga čaakal) se mus mejim pa uprašam če mu lahko kako pomagam
hysterical-1.gif

Valda je prvo mislu koj k. mu težim, mel je pa istga Civica 5 parkplacov bolj desno..
 

Benady

Fizikalc
20. jul 2007
6.825
1
38
Znano
hysterical-1.gif


Al pa ko mi je fotr pravil kako je bil vajenec v eni firmi, pa mu je majstr dal ključe od fičota in mu naročil naj mu prinese malico, da jo ima v torbi za sprednjim zicom na tleh...pol pa fotr ni vedel kater fičo je od majstra, bilo jih je pa ful (itak drugih avtov skor ni blo) pa je kar z unim ključem pol fičotov lahko odklenu in pogledal za zic, dokler ni našel malice
hysterical-1.gif
 

Tenforest

Majstr
3. sep 2007
5.659
499
83
41
povsod malo
Citat:
Uporabnik The_Red_Devil pravi:
Včasih se je to več dogajalo, ko si lahko s ključem od vhodnih vrat hiše odklenil in odpeljal bolho
grin1.gif


Je mat prišla enkrat domov z drugim avtom, še dobro da je trgovina 50m stran in smo jo poslali nazaj na exchange
grin1.gif
Brez problema s svojim ključem vžgala gare.
Pa v enih hotelih lahko odklepaš druge sobe.
Sva z bratom v Lendavi probavala ene 5 sob nama je uspelo tako odklent.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.361
5.868
113
pri taščici
učitelj na srednjji šoli nam je pokazal kako s kavno žličko (ozek ročaj)okleneš pol yugotov. Stoenke pa ne!!!. To nam je pokazal zato,ker je imel ključ zlomljen in smo se spraševal kako bo prišel v avto. Z zlomljenim klučem je odprl še dva yugota od šošolcev
 

ahmet_car

poupismen
3. sep 2007
563
0
16
pomoje pa je najujša scena ko se zbudiš zjutri po žurani noči.Prideš dol po štengah in začneš gledati levo desno za blok vse okrog in ne najdeš avta.
Pa se vprašaš kako sem jaz prišel domov.
Pri meni se je zgodilo dostkrat.To pa zato ker pijan ne vozim in pustim avto tam kjer sam začel piti.
Enkrat sem pa ga iskal cel dan.Komaj zvečer sem ga najdu ker mi je kolega klical in uprašal kje sam da imam avto parkiran pred tem in tem lokalom.Bom moral ugraditi gps za take scene da ga bom lahko najdel.
 
22. jul 2007
1.392
43
48
Pa še ena štorija dveh sosedov,seveda oba lastnika takrat priljubljenih "dijan" oranžne barve,parkiranih pred blokom in tako en vikend zjutraj prideta dva prijatelja-mehanika od enega,nekaj popravljat avto,vzameta ključe,hop na parkirišče in odkleneta diano,ki je bila najbližje,ter se lotita nekaga popravila vmes seveda že skoraj pol avta rastavita,ko pride lastnik tega pokvarjenega vozila,da ga je skoraj kap,ker seveda avto ni bil njegov temveč sosedov in da je rabil skorja 10 minut,da je unima uspel razložiti nastalo situacijo seveda ni potrebno posebej poudarjati
 

doctorz

Guru
7. sep 2007
7.921
650
113
pred racunalnikom
KSZ

Meni se je to ze 2x naredilo, ampak z jugotom. ENkrat, pozimi, sem pol ure grel kljuc ker sem mislil da je kljucavnica zmrznjena in nisem mogel odklenit avta. Pa se 3 sosedje so vmes prisli pomagat. No pocasi je pravi lastnik prisel ven smo vsi ratali rdeci hehe.

PA enkrat pred trgovino, se vsedem v jugota (odklenil sem ga), dam kljuc v kljucavnico, pa pritisnem sklopko, in pocasi lezem na glavno cesto (ker je bilo z brega dol) pa nisem mogel obrniti kljuca. Ko sem prilezel na cesto, sem videl rdec jugo parkiran na parkingu pred trgovino hehe.

Fotru je pa na laguni eden polomil rocaj za vrata odpirat, ker je toliko vrata vlekel ker se niso odklenila hehe. Njegov avto je bil 2 parkinga stran parkkiran.

LP