TLP/NLP

Kinimod

Serpico
4. dec 2007
1.839
0
36
45
SV SI
Včasih sem bil kar reden gledalec TLPja, ko pa so vse skupaj pretvorili v NLP in dodali nova voditelja, pa sem gledal samo prvo oddajo, potem pa ne več. Zgleda, da nas je več takih in so odgovorni posegli po novih oblikah novačenja gledalcev
cheer.gif






Pozdravljamo
wink-1.gif
 

Mis

Fizikalc
1. sep 2007
2.627
0
36
Tjaša je fajna samo njena fajnost ne presega odvratnosti ostalih dveh tak da....
 

Kibibi

ubloonie
20. jul 2007
3.291
0
36
Tako se govori, ja. Bomo pa videli, če bo res. Tudi meni je ta zdajšnji totalno antipatičen.
 

NeGrA

Pripravnik
20. jul 2007
720
0
16
jas sm sicer prej pogledala kako oddajo TLPja... Lado mi je bil nekok ful dobr kot voditelj no (ja, eni ga odobravajo/mo, drugi ne...) ... pa še prej k je bla Anja je blo itak ful fajn... zdej pa ta NLP, niti enkrat nism gledala... kaj pa vem, ... vse kar mi je fajn, so tisti udobni fotelji hehe...
grin1.gif
 

kavboj

Fizikalc
30. avg 2007
2.219
0
36
Gledanost jim je padla na nulo. Dve take [censored]čine so uturil. Za glavnega voditelja sploh nevem kdo je, o Dežanu pa ne bi zgublu besed...
 

pikapoka

Fizikalc
24. avg 2007
2.148
0
36
Domžale
Kokr sm jst gledala, mi gre ful na živce ker tist Dejan Tjaši nonstop v besedo skače in vse more on povedat...
bonk.gif


Mislim, da bi bil Potrč dosti boljša izbira kot tale hiper Dejan...je tak kot da bi bil na partiju...nonstop neki skače okrog, govori k utrgan, pa ves je prešvican...veeeverička
evil.gif
 

PNG

Fizikalc
24. jul 2007
1.103
2
38
41
papua nova gvineja :)
www.senzala.si
a potrč pa ni hiperaktivc? sej si kr živčen ratu če si svet gledal...
stupid-1.gif


se pa strinjam...zdejšnja voditelja nista ne vem kaj...k da bi hotla bit podobna anji pa bizotu pa jima ne ratuje najbolje...
ne-ne-1.gif
 

Mis

Fizikalc
1. sep 2007
2.627
0
36
Citat:
Uporabnik pikapoka pravi:
Kokr sm jst gledala, mi gre ful na živce ker tist Dejan Tjaši nonstop v besedo skače in vse more on povedat...
bonk.gif


Mislim, da bi bil Potrč dosti boljša izbira kot tale hiper Dejan...je tak kot da bi bil na partiju...nonstop neki skače okrog, govori k utrgan, pa ves je prešvican...veeeverička
evil.gif

Hmmm, točno tak opis bi uporabili za rejverje na e-jih.... hmmm ..... .....
 

dsf

izbrisani
6. sep 2007
10.019
1
36
Citat:
Uporabnik C152SLO pravi:
Citat:
Uporabnik OldSkul pravi:
Citat:
Uporabnik vejca pravi:
Aha, menda bo Marko Potrč- voditelj Sveta na kanalu A

sej ta je isti patron kot zdajšnji

Ne ni res. Potrč je vsaj 100 krat slabši.
Oprosti jim saj ne vedo kaj delajo
evil.gif

Kriza ,če pa tega dajo za voditelja poj pa adijo program